کبک برفی تراژدی پرسش در مورد ماجراجویی های گردشگری

اخیر فاجعه ای است که جان پنج توریست های فرانسوی و کبک راهنمای در آبهای یخی از لاک Saint-Jean طول یک اتومبیل برفی safari را تکان داد مردم در هر دو طرف اقیانوس اطلس. آن را نیز لرزاند, صنعت گردشگری در کبک.

دولت کبک در حال حاضر برنامه ریزی برای اعلام جدید مقررات ایمنی برای گردشگری ماجراجویی کاربران است. این چراغ به سوالات در مورد نحوه تنظیم خطر و ماجراجویی است.

اما آنچه که دقیقا شما تنظیم و چگونه شما آن را انجام?

به عنوان یک استاد از طبیعت گردشگری در l’université du Québec à Montréal را École des Sciences de la Gestion من علاقه مند هستم در گردشگری ماجراجویی در محیط های طبیعی به ویژه در قطب شمال و قطب جنوب.

سه بازماندگان مرگبار اتومبیل برفی تصادف متوقف شده در ایستگاه های گاز در خیابان-هنری-د-Taillon در لاک Saint-Jean روز قبل از فاجعه است. کانادا پرس/Le Quotidien, موشک, Lavoie

عدم اطمینان از ماجراجویی

ماجراجویی تعریف شده است در بسیاری از راه. اولین مشخصه ناشناخته است: ما نمی دانیم که در آن ما را هدایت خواهد کرد. آن مخاطره آمیز است. آن متشکل از امکان است که عناصر مثبت و یا منفی تاثیر کسانی که در معرض خطر. این بخشی از یک رشته و یا یک رویداد. خطر است که به ترتیب مربوط به عدم اطمینان از سرنوشت — از آنچه پیش از این گذشته دیگر نمی تواند تغییر جدای از تفسیر آن.

عدم اطمینان دارای دو ابعاد: غیر قابل پیش بینی از چیزی و در نتیجه — به عبارت دیگر چه چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر یک سری از عواملی بودند که منجر به یک واکنش زنجیره ای. این اجزای ناشناخته منجر به رد ماجراجویی و دیگران به پیش بینی است که با هر تپش و با هر نفس یک زندگی جدید داستان نوشته خواهد شد.

زندگی مدرن در جهان غرب نیاز به بسیاری از به خطرات خاص به منظور احساس زنده است. این جامعه شناس آلمانی اولریش بک به چه کسی ما مدیون مفهوم خطر در جامعه به بررسی پارادوکس ما آسپتیک جوامع که در آن همه چیز تنظیم شده است و از آنجا که همه چیز کنترل شده است, برخی معنای از دست داده است.

Snowmobilers در فنلاند. زندگی مدرن در جهان غرب نیاز بسیاری از مردم را به خطرات خاص به منظور احساس زنده است. (Shutterstock)

این “خطر” پدیده ای است که در همه جا حاضر است اما نه بدون عواقب باشد. به طور کلی به عنوان مثال در حالی که حوادث مربوط به کار در حال کاهش بیماریهای شغلی در حال افزایش است. مزیت بی حوصلگی, پرخاشگری, خستگی و افسردگی begs سوال که آیا فعالیت های اوقات فراغت که شامل در نظر گرفتن خطرات ممکن است کمک کند. فرضیه سزاوار انعکاس.

خطر برای احیای خود

بسیاری از ما را انتخاب کنید خارج از منزل به شارژ باتری های ما. پیشرفت در تجهیزات ورزشی مواد سبک و ویژگی های لباس سازگار با شرایط سخت همراه با کاهش در قیمت حمل و نقل و تجهیزات از همه نوع کمک کرده اند به دموکراتیزه دسترسی به بسیاری از مناطق دور افتاده. در همان زمان آن را نیز به ما داده دسترسی به برخی از احمقانه ترین فعالیت های.

بالا رفتن از کوه اورست و دیگر نیاز به توانایی فیزیکی به همان اندازه به عنوان آن را در زمان و امکانات مالی برای پرداخت باربرها و راهنماهای مورد نیاز به همراه نظارت و تا حد زیادی به اطمینان از ایمنی. اما یک محدودیت وجود دارد برای amateurism به عنوان اثبات شده توسط مرگ 11 کوهنوردان در سال گذشته در صعود.

یک خط طولانی از کوهنوردان به دنبال یک دنباله دار در کوه اورست فقط در زیر کمپ چهار در نپال. یازده نفر در صعود سال گذشته است. AP Photo/ریزا Alee

ادامه مطلب: مرگ در اورست: رونق در گردشگری کوهنوردی خطرناک و ناپایدار


خطرات مصرف به عنوان بخشی از یک ماجراجویی کمک می کند تا برای سرعت بخشیدن به تجدید حیات روند.

این خطر که ما سعی می کنید به کنترل روزانه به نظر می رسد برای تبدیل شدن به مفید در اوقات فراغت. پیاده روی در backcountry, مانع, دوره های آفریقا safaris, شنا با نهنگ قاتل یا کوسه رودخانه و فرودها بالا رفتن از تمام انواع یخچال گذرگاه heli اسکی طناب از ارتفاع بپرم, چتر نجات پریدن پرواز در بالدار مناسب — لیست سرگرمی های با نوعی از خطر در حال رشد است طولانی تر و طولانی تر است. و آن را در حال ترویج از طریق توصیفات متخصص در مجلات autobiographies شدید ماجراجویان و تلویزیون واقعیت نشان می دهد.

این توصیفات ما یاد می دهد که دلیل آن است که ذاتا مربوط به ریسک ماجرا باعث می شود مردم هشدار. سپس آن را در همه حواس خود را و تمام ظرفیت های خود را برای کنترل و عمل و گاهی حتی هل دادن محدودیت های خود را.

بسیاری از مردم خود را بازسازی از طریق تجارب آنها پیدا کردن آهنگ مورد ضرب و شتم. بنابر این, ماجرا, مثل, خطر چیزی است که انتخاب شده است. هنگامی که آن را تحمیل آن دیگر ماجرا اما حادثه ناگوار. یکی به ندرت انتخاب می کند به رنج می برند به عمد.

ماجراجویی نیاز نمی شود غم انگیز

از طریق مطالعات در ماجرا ما را به درک و تعریف آن را به عنوان یک فرد انتخاب آگاهانه به کشتی سوار بر یک تجربه با یک هدف ناشناخته منجر به احساس رضایت شخصی و رشد. ماجراجویی سفر گردشگری آشنایی خود را به خصوص به خوبی به این.

به طور موقت حذف شده از زندگی روزمره خود این گردشگران پیدا کردن یک راه سریع برای انتشار در ماجراجویی. شدت آن متفاوت بوده و با توجه به ظرفیت ها و نیازهای هر فرد اعتماد به نفس. ماجراجویی و خطر کردن می تواند در نتیجه یک روند سالم در جستجو برای تعادل.

جدا به طور موقت از نقاط مرجع از روزانه خود را در محیط پست مدرن فرد ماجراجویی می یابد به یک مسیر رهایی سریع. این ماجرا باعث می شود آن را ممکن است برای زمانی که آن را طول می کشد را به آنها هشدار. (Shutterstock)

این ماجرا نباید در تراژدی پایان. تاسف به پایان می رسد, کارشناسان می گویند, معمولا یک نتیجه از یک دنباله ای از بی ضرر وقایع است که به عنوان یک اثر دومینو قرعه کشی طرفین درگیر به یک کهکشان مارپیچی است که می تواند منجر به یک نقطه بدون بازگشت.

با وجود حوادث و از دست دادن زندگی انسان برخی از افراد با این وجود همیشه بازگشت به ماجراجویی. دلایل بسیاری وجود دارد برای این است. ماجراجویی ارائه می دهد کارآموزی ساخت یک فتح ارائه بی نظیر احساس شادی و سرخوشی. خود تحقق و اعتبار در چشم ما و همسالان هستند بی بها.

اما دوباره می توانید ماجراجویی تنظیم می شود?

خطر کشتار ماجراجویی

هر تراژدی reawakens بحث در مدیریت ماجراجویی و چگونه به سفت مدیریت ریسک اقدامات است.

در مورد ماجراجویی در فضای باز آن است که قطعا ممکن است برای تنظیم زیرساخت ها و اعمال استانداردها در شرکت ها و راهنماهای که به همراه اوقات فراغت ماجراجویان. آن است که معقول و منطقی به درخواست گواهینامه خود به کدهای رفتاری.

مقررات استفاده می شود به قاب کاهش و حتی کاهش خطر. اما همین نمی توان گفت از احساسات است. برای فراتر از مسیرهای پیاده روی و مناظر را انتخاب کنید که در آن انسان به سرمایه گذاری آن را بالاتر از همه چیز لذت بردن از به چالش کشیدن خودمان از طریق ناشناخته که در بازی است. این یک تجربه اعتیاد آور برای علاقه مندان به ماجراجویی.

و کسانی که مقررات ، ماجراجویان پیدا کردن یک تور ایمنی و تور اپراتورهای حفاظت در برابر خطر احتمالی پرونده های حقوقی. اما این حفاظت است و بدون محدودیت. وجود دارد غیر قابل پیش بینی خطرات از جمله تغییرات در زمین قسمت آب و هوا و محیط زیست است. فکر می کنم از تراژدی اخیر در نیوزیلند که استرالیا گردشگران شگفت زده شدند فوران یک آتشفشان. نوزده از آنها را کشته و بسیاری دیگر مجروح شدند.

اضافه کردن به این عوامل اجتماعی — شرکت کنندگان قبلی تجربه و مهارت های خود را از وضعیت سلامتی دوستی که توسعه بین اعضای این گروه جاه طلبی های شخصی — که هرگز نمی تواند به طور کامل کنترل می شود.

بنابراین ممکن است برای تنظیم گردشگری ماجراجویی, اما تنها از طریق رسمی و رسوم و شیوه های به یک سطح است که باعث می شود حوادث استثنا و نه قاعده. در غیر این صورت بیش از حد تنظیم ماجراجویی به پایان خواهد رسید تا آن را کشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو