کبک گزارش 142 بیشتر مردم فوت کرده اند از COVID-19 در 24 ساعت گذشته

مونترال — کبک مقامات بهداشت عمومی یکشنبه اعلام کرد که 142 نفر از درگذشت COVID-19 و وجود دارد 735 جدید تایید موارد ویروس.

تعداد مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته بیش از دو برابر از 61 گزارش بین جمعه و شنبه.

تعداد موارد تایید شده است در حال حاضر در 37,721 و 2,928 فوت کرده اند از ویروس.

چهار وجود دارد کمتر Quebecers در بیمارستان یکشنبه نسبت به روز قبل با 1,831 بیماران دریافت کننده درمان است. وجود دارد همچنین شش کمتر از بیماران در بخش مراقبت های ویژه بخش و در مجموع 199.

تعداد کسانی که بهبود یافته اند افزایش 258 به 9,526.

مونترال شمالی

سخت ترین ضربه قصبه در سخت ترین آمار شهرستان در کشور است که مونترال شمالی که شروع گسترده تست و تجهیزات حفاظتی توزیع تلاش در آخر هفته.

با توجه به قصبه, 40,000, ماسک 1,250 محافظ پشت بام ها و صدها لیتر مواد ضد عفونی کننده مایع در حال توزیع در سراسر قلمرو.

بازگشایی استان

کبک بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال روز دوشنبه در حالی که کسانی که در بیشتر مونترال منطقه در حال بازگشایی مارس 25.

برای بار دوم استان را به عقب رانده بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در بیشتر مونترال منطقه با یک هفته دیگر.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: این استان را نزدیک نگه داشتن زبانه ها در مورد وضعیت در این شهرستان قبل از تصمیم گیری که آیا فروشگاه daycares و مدارس ابتدایی می تواند بازگشایی بعد از این ماه است.

در جای دیگر در کبک قرعه کشی پایانه های را آغاز کرده اند برای بازگشایی پس از تعطیل در 20 مارس با فروش در حال حرکت به آنلاین تنها.

ایتالیایی, توالت تعیین کرده است May 11 به عنوان روز بازگشایی مدارس و daycares خارج بیشتر مونترال. مدارس راهنمایی کالج ها و دانشگاه ها هستند به ماندن بسته تا سپتامبر است.

کبک صنعت ساخت و ساز است که به طور کامل از شروع تا مارس 11, در حالی که شرکت های تولیدی در حال به از سرگیری عملیات همان روز با اولیه محدودیت در تعداد کارکنان است که می تواند کار در هر شیفت.

معاملات املاک و مستغلات را نیز گروگان گرفته است 11.

با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de