کبک آگهی کانادا در coronavirus مرگ و میر پس چرا آن شروع به بازگشایی?

تورنتو — هنگامی که بررسی COVID-19 چشم انداز در کانادا, یکی از استان و خارج از غرفه.

کبک تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از موارد تایید شده بیماری به دیگر استان ها و بیش از 1000 بیشتر مرگ و میر ناشی از انتاریو تنها دیگر استان با مجموع در هر نقطه ،

زمانی که این شماره ها برای تنظیم جمعیت کبک و خارج از غرفه را حتی بیشتر. یک نفر از هر 250 Quebecers دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. در آلبرتا که انجام داده بیشتر تست سرانه است که رقم در حدود یک نفر از هر 750 نفر. در انتاریو این یکی از هر 800. هیچ استان دیگری می آید نزدیک. این نرخ در هر استان هستند و حتی پایین تر است.

شصت درصد از تمام کانادا مرگ و میر مرتبط با COVID-19 رخ داده در کبک از جمله بیش از یک سوم در مونترال به تنهایی. این شهر به طور پیوسته racking تا بیشتر تست مثبت و COVID-19-مرگ و میر ناشی از بقیه کبک سرانه. مونترال مدیر بهداشت عمومی Mylene Drouin گفت: این هفته که در شهر “دیدن نیست کاهش” در آن coronavirus منحنی.

“مونترال سمت چپ کمی مانند یک کودک در یک جشن تولد که [است] نگه داشته داخل, تماشای همه سرگرم کننده اتفاق می افتد در جای دیگر” دکتر متی Oughton مدیر بیماری های عفونی و برنامه های آموزشی در دانشگاه مک گیل مرکز بهداشت گفت: CTV News Channel در روز دوشنبه.

“این یک وضعیت دشوار است چرا که به وضوح آنچه که در مونترال بسیار متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در حد بقیه استان است.”

آنچه اتفاق می افتد در کبک?

بر خلاف بسیاری از دیگر نقاط کشور که در آن جدید COVID-19 caseloads به طور کلی کاهش کبک روزانه تعداد اند برگزاری مداوم از اواسط ماه مارس با توجه به جی کافمن یک اپيدميولوژی استاد دانشگاه مک گیل.

“ما واقعا نمی رفت خیلی بهتر یا خیلی بدتر که احتمالا خوب نیست اخبار” Kaufman گفت: CTV خود را صبح روز پنج شنبه.

اما آن را فقط اعداد است که رمان coronavirus همه گیر به نظر می رسد متفاوت تر از هر جای دیگری در کانادا است. این استان را به خود جلب کرده انتقاد برای حرکت به بازگشایی مدارس قبل از کسب و کار. مأموران اجرای قانون در کبک صادر کرده اند و دو بار به عنوان بسیاری از بلیط و یا اتهامات عنوان شده علیه به اتهام COVID-19-مربوط به تخلفات در بقیه کانادا ترکیب شده است. کسی است که اقدام به رایت کردن کبک برج های سلولی شاید به دلیل یک باور غلط در مورد ارتباط بین فناوری 5G و COVID-19.

کمبود کارکنان در حال یک موضوع مهم نیز هست. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: 11,200 کارگران وجود ندارد از مراقبت های بهداشتی و دراز مدت مراقبت از بخش ها به دلیل تست مثبت خطر COVID-19 عفونت و یا ترس از ابتلا به این بیماری است.

کبک یکی از استانهای کشور که در دراز مدت مراقبت از خانه شده اند که بزرگترین راننده COVID-19 مربوط به مرگ و میر. حدود 80 درصد از مرگ و میر در کبک هستند که مرتبط با این امکانات یا به طور مستقیم از طریق ساکن مرگ و میر و یا به طور غیر مستقیم از طریق کارگران گسترش این بیماری در خانه خود را در محله.

“مرکز این بیماری همه گیر است که واقعا در آن نهادی تنظیمات” Kaufman گفت.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد باز کردن جنبه های دیگر جامعه ما باید برای انجام این کار در یک راه امن برای محافظت از کسانی که بیشتر بخش های آسیب پذیر جامعه است.”

و در حالی که دولت کبک در حال حرکت به بازگشایی برخی از بسته بخش هایی از جامعه وجود دارد نشانه هایی که بسیاری از Quebecers نیست کاملا آماده برای رفتن همراه با آن است. خرده فروشی ساخت و ساز و کسب و کار ساخت آغاز بازگشایی در این هفته در تمام نقاط استان به جز مونترال.

پیام های مخلوط

مدارس ابتدایی و daycares به دنبال خواهد داشت در هفته آینده, اگر چه حضور و غیاب در نظر گرفته شده است اجباری است. بسیاری از والدین گفته اند که آنها نمی خواهد فرزندان خود را – 35 از 170 دانش آموزان در یک مدرسه در هویکک, Que. انتظار می رود به بازگشت به کلاس و همچنین انتظار می رود که برخی از معلمان رد خواهد کرد به گزارش وظیفه. اندازه کلاس محدود خواهد شد به 15 نفر یا کمتر در اتاق که بیش از حد کوچک برای نگه دارید که در حالی که بسیاری از مطیع فیزیکی فاصله مورد نیاز است.

“ما بسیار ناراحت است که آنها تصمیم به حرکت به جلو با استفاده از این, با توجه به کبک بیش از 50 درصد موارد در کانادا” هایدی Yetman رئیس کبک استانی انجمن معلمان گفت: روز شنبه در مصاحبه با CTV News Channel.

معلمان و پدر و مادر ترس می تواند مرکب اخبار استان اولین شیوع بیماری در مهد کودک. دوازده از 26 کودکان در این مرکز در Mascouche, Que. باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان چهار عضو هیات. مهد کودک باز شد و در طول همه گیر برای کودکان ضروری کارگران است.

کافمن اگر چه نشان می دهد ممکن است برخی از حس در بازگشایی مدارس گفت: فعالیت طبیعی نیاز به رزومه کاری در برخی از نقطه و به نظر می رسد کودکان “نسبتا” کم خطر” در مقایسه با گروه های سنی بالاتر.

“ما نمی تواند نگه داشتن نفس ما برای همیشه لطفا برای. ما باید برای پیدا کردن امن ترین مکان و اجازه می دهد آن مکان برای باز کردن” او گفت:.

برنامه ریزی مدرسه و کسب و کار reopenings در مونترال به تعویق افتاده اند تا 25 مه با توجه به عدم پیشرفت دفع ویروس در شهر. ایتالیایی, توالت اشاره کرد که روز شنبه مونترال “بسیار کوچک حاشیه برای خطا” و این که او می خواهم برای دیدن حروف و بستری اعداد قبل از reopenings جلو حرکت می کند.

این شهرستان در نظر گرفتن برخی از اقدامات جدید با هدف ساخت که اتفاق می افتد از جمله تبدیل یک شهر به یک تلفن همراه مرکز آزمون. در قصبه مونترال شمالی است که سخت ترین ضربه بخش از شهرستان تست شده است ramped و ماسک ها در حال توزیع به مردم.

“تست است که قطعا راه را برای خروج از این مشکل” Kaufman گفت.

“این که چگونه هر کشور واز خارج از این ظروف سرباز یا مسافر و این چیزی است که ما نیاز به آماده را به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de