کبک مدارس ابتدایی daycares به بازگشایی شروع مارس 11; مدارس به ماندن بسته تا سقوط

مونترال — کبک آغاز خواهد شد و بازگشایی آن در مدارس ابتدایی و daycares در مارس 11, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز دوشنبه اعلام کرد اما تنها در صورتی که دولت از COVID-19 در استان بيمارستان همچنان به پایدار باقی می ماند.

مدارس و daycares خارج از مونترال منطقه باز خواهد شد در مارس 11; مدارس ابتدایی در مونترال منطقه را به دنبال کت و شلوار و هشت روز بعد باز در مارس 19.

اندازه کلاس خواهد بود محدود به 15 دانش آموزان به منظور آن را آسان تر برای احترام اجتماعی فاصله بخشنامه در مدارس, ایتالیایی, توالت گفت.

مهد کودک کارگران خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک زمانی که از این موسسات بازگشایی برتر اضافه شده است.

دبيرستان CEGEPS و دانشگاه در استان نمی خواهد بازگشایی و تا ماه سپتامبر ایتالیایی, توالت گفت و اشاره کرد که دانش آموزان بزرگتر استفاده از حمل و نقل عمومی بیشتر است و می تواند منجر به ازدحام بیش از حد در اتوبوس و مترو.

ایتالیایی, توالت تصریح کرد که پدر و مادر می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه به فرستادن فرزندان خود به مدارس زمانی که آنها باز است.

کودکان با مشکلات سلامتی و یا که پدر و مادر باید مشکلات سلامتی باید باقی بماند, صفحه اصلی, ایتالیایی, توالت گفت.

نخست وزیر گفت که او بازگشایی مدارس ابتدایی, به دلیل COVID-19 عفونت در این استان به بیمارستان ها “تحت کنترل” و این ویروس خطرناک است برای کودکان خردسال است. در دراز مدت مراقبت از خانه همچنان به شدت آسیب دیده توسط ویروس ،

“آیا ما به نظارت بر وضعیت” ایتالیایی, توالت گفت: از سیستم مراقبت های بهداشتی توانایی مدیریت COVID-19 عفونت. “اگر وضعیت بدتر می شود و یا نه به عنوان انتظار می رود, پس از آن ما خواهد شد تنظیم کنید. این کلمات مهم هستند و “تدریجی” و ” احتیاط.’ “

ایتالیایی, توالت و استان مدیر بهداشت عمومی دکتر Horacio اررودا شده بود هل دادن ایده به اصطلاح “گله ایمنی” یا ایمنی طبیعی به عنوان یک دلیل منطقی برای بازگشایی مدارس است. این استراتژی شامل افشای کودکان به رمان coronavirus در یک اندازه گیری تدریجی راه برای کمک به آنها در توسعه ایمنی طبیعی.

این طرح مورد انتقاد قرار گرفت در آخر هفته توسط کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam که گفت: با وجود شواهدی وجود دارد که این ویروس بسیار خطرناک به افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی افراد جوان هنوز هم در معرض خطر است.

روز دوشنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: هیچ شواهد قطعی است که افرادی که بهبود از ویروس آنتی بادی است که محافظت از آنها را از آلوده شدن دوباره.

اما ایتالیایی, توالت روز دوشنبه گفت: تصمیم خود به بازگشایی مدارس بود و نه بر اساس یک استراتژی توسعه ایمنی طبیعی.

او گفت دلیل این است که کودکان نیازهای ویژه باید به دنبال نزدیک توسط معلمان; خطر برای افراد جوان از COVID-19 محدود است; COVID-19 پذیرش در بیمارستان های تحت کنترل هستند; و بهداشت عمومی موافقت کرده است که مدارس باید باز است.

دلیل نهایی این است که “زندگی نیاز به ادامه” ایتالیایی, توالت گفت.

“این خوب است برای بچه های خود را برای دیدن دوستان و معلمان خود” او به خبرنگاران گفت: در شهر کبک. “ما انتظار نداریم که یک واکسن قبل از 12 تا 18 ماه. بنابراین ما می توانیم نگه داشتن بچه ها در خانه برای 12 تا 18 ماه.”

در یک بعد از کنفرانس مطبوعاتی در شهر کبک, وزیر آموزش و پرورش ژان-فرانسوا Roberge گفت: این استان خواهد بود همچنین ارائه جدید و بهبود یافته آموزش آنلاین گزینه برای دانش آموزانی که نمی بازگشت به مدارس زمانی که آنها بازگشایی شده است.

آموزش مجازی نیز resume یا ادامه CEGEP و دانشجویان تا زمانی که از نظر جسمی می تواند بازگشت به موسسات خود را در پاییز Roberge گفت.

Roberge خواست همه دانش آموزان با مشکلات یادگیری به بازگشت به زمانی که کلاس خود را بازگشایی مدارس, اگر سلامت خود را اجازه می دهد.

در حالی که آن را به پدر و مادر تصمیم می گیرید که آیا یا نه به فرزندان خود را از رفتن به مدرسه Roberge خواسته پدر و مادر برای اطلاع رسانی مدرسه فرزندان خود از نیت خود را یک هفته قبل از مدرسه را بازگشایی تاریخ.

اتوبوس مدرسه اجرا خواهد شد در نیم معمول ظرفیت Roberge اضافه شده و شیشه ای نصب خواهد شد برای محافظت از رانندگان از ویروس.

Daycares عمل در ظرفیت های کوچکتر از حد معمول گفت: familes وزیر متیو لاکومب که به همراه Roberge در اواخر بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

پدر و مادر که تصمیم به فرستادن فرزندان خود به استان daycares یا CPEs نمی خواهد از دست دادن لکه های خود را حداقل تا ماه سپتامبر لاکومب اضافه شده است.

کبک است که انتظار می رود به اعلام برنامه های خود را به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

در حال حاضر وجود دارد 1,599 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در کبک, سلامت, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که موارد تایید شده در استان رسیده 24,982.

که تا 84 از 1,515 مرگ و میر گزارش یکشنبه; COVID-19 نفر در کبک رز 875 از 24,107 اعلام کرد یک روز زودتر.

وجود دارد 1,541 مردم برای درمان COVID-19 در کبک بیمارستان از شنبه تا 23 از 1,518 گزارش روز شنبه. از کسانی که در یک بیمارستان 210 در بخش مراقبت های پایین پنج از 215 گزارش 24 ساعت قبل از آن.

وجود دارد 2,830 مردم در انتظار COVID-19 نتایج آزمون در کبک که از دوشنبه.

تعداد زیادی از مردم در کبک که از بهبود COVID-19 همانطور که از دوشنبه 5,517 تا 175 از 5,342 بهبود گزارش یک روز پیش از آن.

کانادا مطبوعات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de