مونترال — وجود دارد 342 موارد جدید COVID-19 در کبک یکشنبه.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت بود پشت در سر یک کنفرانس خبری همراه با کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا برای به روز رسانی در مورد وضعیت COVD-19 همه گیر در این استان است.

وجود نداشت جدید مرگ و میر گزارش شده در استان با تعداد باقی مانده در 22. بستری شدن در بیمارستان هستند تا 28 در استان و در حال حاضر در 192. هفتاد و دو نفر در بخش مراقبت های ویژه, 15 بیش از شنبه.

ایتالیایی, توالت اعلام کرد که پشتیبانی های اضافی مانند کارکنان اضافی داده خواهد شد و به کسانی که نظارت و اجرا سالمندان خوابگاه.

بدون صحبت کردن در مورد شرایط خاص اررودا در پاسخ به شکایت که برخی از سالمندان بدون علائم بودند که نگهداری در اتاق خود را.

“هنگامی که وجود دارد این است که شیوع با چهار نفر در حال مرگ در محل اقامت عادی برای آنها نگه داشته می شود در اتاق خود گفت:” اررودا.

ایتالیایی, توالت گفت: دیگر استان بعد از بهار شکسته شد و یکی از دلایل اعداد بالاتر در کبک. اررودا توضیح داد که منحنی است نه در همه جا یکسان است اما بیشتر از آن بالا می رود دیگر آن را به پهن کردن منحنی پس از اقدامات مهم هستند.

“در حال حاضر همه چیز تحت کنترل است” گفت: ایتالیایی, توالت, و اضافه کرد که وجود دارد از 6000 تخت بیمارستان در دسترس هستند برای بیشتر بیماران است. او نمی خواست به رسمی سناریو از زمانی که اعداد شروع به فلات.

ایتالیایی, توالت گفت: مراقب باشید در مورد مقایسه اعداد در کبک با سال قبل از میلاد است که در یک وضعیت متفاوت است.

“برای ما آن را کاملا متفاوت از پویا گفت:” ایتالیایی, توالت.

یک سوال مطرح شد در مورد پتانسیل رایت کردن برای کارگران بهداشت و درمان و دیگر خدمات اضطراری کارکنان که تحت فشار بسیار زیاد در ماه گذشته است. ایتالیایی, توالت گفت: دولت شده است نظارت بر 300,000 حرفه ای در این استان از نزدیک و کار خواهد شد به حمایت از آنها. دولت شده است در تماس با کسانی که بیشتر در معرض استرس و رایت کردن.

“من مردم را استراحت” گفت: Arruda.

ایتالیایی, توالت زمان شنبه و تقدیر از کسانی که او را دیدم محترم فاصله فیزیکی توصیه.

“مانند بسیاری از شما من تا به حال یک پیاده روی دیروز گفت:” ایتالیایی, توالت. “من تا به حال بسیاری از سلامتی و آن را من به نوبه خود به تشویق Quebecers… ما می توانید ببینید که روزانه افزایش موارد به نظر می رسد ثبات.”

ایتالیایی, توالت اضافه قدردانی خود را برای استان رهبران اپوزیسیون که او گفت: او در تماس دائم با.

“Manon (مرتبه) Pierre (Arcand) پاسکال (Berube) صحبت من با آنها دو بار در هفته. آنها من را بسیاری از پیشنهادات خوب, پس از آن واقعا لذت بخش برای کار با سه تن از رهبران مخالفان گفت:” ایتالیایی, توالت. “ما با هم هستیم و من آرزو می کنم برای تشکر از آنها را برای همکاری خود را.”

دیدن نقشه: پیگیری موارد در سراسر استان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو