کبک backpedals خواهد رزومه روزانه COVID-19 روز رسانی از شنبه

شربروک, QUE. — فقط دو روز پس از اعلام آن را به حرکت به هفته COVID-19 روز رسانی داده ها را به دولت کبک در روز جمعه معکوس البته اعلام آن را به از سرگیری انتشار به روز رسانی روزانه از دوشنبه.

Horacio اررودا, Quebec مدیر بهداشت عمومی تایید کرد که تغییر برنامه در طول یک کنفرانس خبری در شرق شهرستان در روز جمعه بعد از ظهر.

اررودا گفت که او نمی خواست به حفاری در پاشنه خود را روی این موضوع کار کرده بود و منعکس در ماده پس از انتقاد برای عقب روزانه به روز رسانی جدید COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به تنها یک بار در هفته.

“مردم واکنش نشان دادند و به آنها واکنش نشان داد بیش از من انتظار می رود و بنابراین هیچ مشکل ما بازگشت به گزارش آنها روزانه” او گفت:. “با توجه به وضعیت من مشکلی ندارم در نظر گرفتن یک گام به عقب است.”

اررودا گفته بود اپیدیولوژی اغلب ترجیح می دهند به انتشار آمار هفتگی به عنوان آن را بهتر منعکس می روند و همچنین که او می خواهم احساس برخی از مردم خسته شده بودند و یا نگران شنیدن به روز رسانی روزانه در موارد جدید و مرگ و میر.

“خودم و تیم مورد بحث ما است که به عنوان نرخ های پایین تر ما خواهد نشر یک بار در هفته اما واکنش مردم از رسانه ها تفکر است که ما می خواهم برای مخفی کردن اطلاعات من در مورد بحث با مقامات و همه ما موافق با (ارائه به روز رسانی روزانه دوباره)” او گفت:. “من فکر می کنم مردم نمی خواهید به شنیدن در مورد COVID-19 کنه اما این مورد نیست.”

تصمیم به حرکت به روز رسانی هفتگی مواجه شد با واکنش قوی از جمله از نخست وزیر جاستین ترودو که گفت که او امیدوار کبک که در آن همه گیر است که هنوز هم فعال خواهد همچنان شفاف و باز با ساکنان آن است.

کبک جدید وزیر بهداشت مسیحی Dube همچنین تایید کرد در یک صدای جیر جیر جمعه که این تصمیم شده است معکوس شود.

“ما در حال گوش دادن” او نوشت. “از زمان شروع این بیماری همه گیر دولت ما همواره شفاف است. ما ادامه خواهد داد.”

اررودا تشبیه آن به تجویز دارو است.

“آن را مانند (زمانی که) من به یک دارو وجود دارد و یک اثر جانبی – من تغییر نمی دهد که دارو نمی,” او گفت:.

سفر به شرق شهرک

اررودا بود و در شرق شهرستان در اولین توقف از یک تور از کبک مناطق برای تشکر از محلی کارکنان مراقبت های بهداشتی برای تلاش های خود را.

“این برای من مهم برای دیدار با افرادی که کار سخت شده است در چند ماه گذشته” او گفت:, و اضافه کرد که او وقت خود را صرف بحث با محلی مقامات بهداشت عمومی خاص نقاط قوت و ضعف به عنوان استان آماده برای موج دوم ممکن است از ویروس.

از جمعه وجود داشته است 955 COVID-19 نفر در شرق شهرستان و 26 مرگ و میر شرقی گفت: شهرک سلامت عمومی مدیر آلن Poirier.

آخرین فرد به مرگ شد اولین COVID-19 مرگ در منطقه, در سال و سالمندان و افرادی که در بیمارستان بستری شده بود برای نزدیک به دو ماه است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ بستری شدن در بیمارستان در منطقه و در حدود 10 نفر هنوز تحت انزوا سفارشات آنها به عنوان بهبود از بیماری است.

Poirier گفت: تیم شده بود در تماس با مدارس daycares و کسب و کار و که بازگشایی رفته هموار تا کنون.

اررودا و Poirier تصریح کرد که این ویروس باقی می ماند در حال حاضر در استان و فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت و ماسک پوشیدن همچنان توصیه می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de