قرنطینه برای کانادایی ها از بازگشت از ویروس زده کشتی کروز در کالیفرنیا.

تورنتو — هواپیمای حامل 228 کانادا مسافران از coronavirus-ضربه بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی فرود آمد در CFB ترنتون برای قرنطینه.

اتاوا اجاره یک جت به بازگرداندن 237 کانادا کروز مشتریان از کالیفرنیا که در آن کشتی حمل 3,500 مسافران لنگر انداخت در روز دوشنبه.

اخبار CTV آموخته برجسته نه کانادا مسافران مانده در کالیفرنیا با شرایط پزشکی مرتبط به coronavirus.

دولت کانادا در بیانیه ای گفت که مسافران خواهد بود غربالگری علایم قبل از سوار شدن به هواپیمای چارتر ترنتون.

“اگر آنها در این نمایشگاه علائم آنها نمی شود مجاز به هیئت مدیره شد و به جای آن بیشتر ارزیابی برای تعیین گام های بعدی” بیانیه بخوانید.

شاهزاده بزرگ برگزار شده بود خاموش سواحل کالیفرنیا پس از 4 مارس به دلیل شواهدی وجود دارد که این زمین پرورش برای بیش از 20 عفونت به سفر قبلی با توجه به آسوشیتد پرس.

حدود 1100 شاهزاده خانم خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود و در قرنطینه و تحت درمان روی عرشه کشتی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

کانادا از مسافران در حال حاضر در ترنتون صورت 14 روز در قرنطینه قبل از آنها می تواند بازگشت به خانه.

“حفاظت از سلامت همه شهروندان اولویت ما است و ما در حال آوردن کانادایی خانه به دلیل تعداد موارد بر شاهزاده بزرگ” گفت: وزیر بهداشت Patty Hajdu در بیانیه ای.

یکی دیگر از شاهزاده Cruises کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس.

الماس شاهزاده حمل در اطراف 3,700 مردم شد این سایت از بزرگترین COVID-19 شیوع در خارج از چین با بیش از 600 مورد تأیید ویروس. مسافران تحت قرنطینه در این کشتی در یوکوهاما از اوایل فوریه.

از 256 کانادا از مسافران در هیئت مدیره است که کشتی 48 آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفته شد و به بیمارستان های محلی در ژاپن برای درمان بیشتر.

از 129 کانادا مسافران تخلیه توسط دولت منتقل شدند با اتوبوس به کرن را NAV مرکز بزرگ هتل و مرکز کنفرانس دوم 14 روز در قرنطینه.

با فایل های از CTV آدم وارد و جکی Dunham

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im