QAnon تئوری های توطئه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس هستند که بهداشت عمومی را تهدید

برای اولین بار وجود دارد همه گیر پس از آن آمد “infodemic” — یک اصطلاح رئیس سازمان بهداشت جهانی تعریف می کند به عنوان گسترش اطلاعات نادرست در مورد COVID-19.

خطرناک ترین تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس در حال حاضر بخشی از QAnon پدیده است. برای سال در حال حاضر, بازیگران در QAnon باید عنوان شدت بحران تکثير پزشکی و دروغ شده اند و مؤلف مضر.

این QAnon حرکت آغاز شده در سال 2017 پس از کسی که با استفاده از یک ناشناس به حساب تنها به عنوان شناخته شده س ارسال شده وحشی تئوری های توطئه در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینترنت فروم 4chan.

QAnon پردازان توطئه اعتقاد عمیق دولت دوز و کلک جهانی نخبگان مسئول همه شر در جهان است. آنها همچنین بر این باورند که همان نخبگان هستند به دنبال پایین آوردن تهمت و آنها را به عنوان جهان تنها امید برای شکست دادن دولت. QAnon در حال حاضر به ارمغان آورد همان توطئه ذهنیت به coronavirus بحران است.

به عنوان یک محقق از آنلاین حرکات مانند QAnon, من با استفاده از ترکیبی از داده های علم و دیجیتال قوم به تحقیق چگونه حرکات افراطی با استفاده از فن آوری برای ایجاد تبلیغات, جذب اعضای ایدئولوژیک باعث الهام بخشیدن به اعمال خشونت آمیز و یا تاثیر نهادهای دموکراتیک.

روش پایین به بالا

بخش مرکزی از QAnon است که وردپرس از روایات. این روش پایین به بالا فراهم می کند یک سیال و همیشه در حال تغییر ایدئولوژی. تجزیه و تحلیل من از توییتر نشان می دهد از ژانویه تا مارس وجود دارد که 21 درصد افزایش (در مجموع 7,683,414 پست) در هشتگهای استفاده شده توسط QAnon جامعه است. این بدان معنی است که اطلاعات غلط آنها گسترش ظرفیت برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر.

مثلا QAnon جامعه اثرگذارندهها در توییتر ترویج معجزه مکمل معدنی به عنوان یک راه برای جلوگیری از COVID-19. سمی محصول فروخته شده توسط تگزاس مبتنی بر پیدایش II کلیسا از سلامتی و شفا برای ما 45 دلار. سازمان غذا و دارو قبلا هشدار درباره خطرناک است و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عوارض جانبی مکمل.

در ماه ژانویه QAnon شد تقویت روایات در 8kun (اینترنت فروم به طور رسمی شناخته شده به عنوان 8chan), Facebook و تلگراف (رمزگذاری پیام های فوری plaform) در مورد یک نظریه غلط است که آسیایی بودند بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس و سفید بودند سیستم ایمنی بدن به COVID-19. نه تنها وجود دارد نژادپرستانه undertones مرتبط با این دروغ آن را به حداقل می رساند خطرات ناشی از ویروس است.

عنوان تهدید

از مارس تا هفته دوم ماه مارس QAnon به دنبال سرب از مغلوب ساختن پیشی جستن در کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس و خواستار آن جعل است. آنها معتقد بودند این ویروس عمیق بود دولت طرح برای صدمه زدن به رئیس جمهور شانس در انتخابات مجدد. این QAnon جامعه گفت: کسانی که هشدار در مورد همه گیری تهدید شد, تلاش برای کاستن از ایالات متحده سیاست داخلی متوقف تهمت تظاهرات و حذف همه دستاوردهای اقتصادی آنها ادعا تا به حال رخ داده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت COVID-19 مطرح شده هیچ تهدیدی برای ایالات متحده QAnon جامعه تقویت شده است که پیام با گسترش دروغ در مورد این بیماری است. (AP Photo/الکس Brandon)

پس از این که به روز رسانی COVID-19 به همه گیر وضعیت و ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که بستن مرزهای خود به بسیاری از افراد از اروپا برای 30 روز QAnon تغییر روایت دوباره. ناگهان QAnon فکر همه گیر شد و چیزی برای جشن گرفتن به خاطر آن بود که یک پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح مخفی برای دستگیری عمیق ماموران دولتی.

پروتستان های انجیلی در این QAnon جنبش بازدید این بیماری همه گیر به عنوان وعده آمدن پادشاهی خدا بر روی زمین است. دیوید هیز که بهتر شناخته شده به عنوان دعا طبیب و تاثیر گذار در QAnon جامعه با 300,000 یوتیوب مشترکین گفت: در مارس 14 livestream که وجود دارد هیچ دلیلی برای نگران COVID-19. هیز اطمینان خود را از بینندگان که آنها ممکن است تحت تاثیر این بیماری به دلیل این بود که “جنگ روحانی” — تنها کسانی که انتخاب شده اند توسط خدا خواهد بود و تحت تاثیر این بیماری است.

فرد به عنوان شناخته شده س که باعث QAnon, جنبش, نمی, پست, آنلاین هر چیزی در مورد COVID-19 تا 23 مارس. تا آن زمان همه از دروغ پزشکی, مضر و کمرنگ جلوه دادن این بیماری همه گیر شده بود و منابع از QAnon اثرگذارندهها و جامعه است.

خطرات بهداشت عمومی

در اولین پست خود را در موضوع COVID-19 Q تحت فشار قرار دادند یک تئوری توطئه نژادی با undertones مورد COVID-19 بودن یک چینی bioweapon و که این ویروس انتشار یک سرمایه گذاری مشترک بین چین و دموکرات ها برای جلوگیری از تهمت انتخابات با از بین بردن اقتصاد است.

این QAnon توطئه ایجاد یک محیط خوشنودی در میان پیروان آن که نیست در نظر گرفتن خطرات ناشی از این ویروس به طور جدی.

رادنی Howard-براون پاستور رودخانه کلیسا در فلوریدا متهم شد در مارس 30 با نقض امن در خانه منظور در نظر گرفته شده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. او megachurch برگزار شد دو خدمات روز یکشنبه با صدها نفر از مردم پس از سفارش صادر شد. (هرناندو زندان شهرستان از طریق AP)

فلوریدا پاستور رادنی Howard-براون که دارای اعتبار داده می شود به QAnon در گذشته و موعظه که coronavirus برنامه ریزی شده بود توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس دستگیر شد و پس از برگزاری پنج شنبه خدمات و بيتوجهي فدرال و ایالت و شهرستان سفارشات برای محدود کردن تجمعات به کمتر از 10 نفر است. او توطئه اعتقادات منجر به غفلت اقداماتی که قرار صدها نفر از مردم از جماعت خود را در خطر است.

در یکی دیگر از مثال جناح راست چهره های رسانه ها پخش می شد خالی “بیمارستان” توطئه کمرنگ جلوه دادن این بیماری همه گیر و مرگ و میر.

یک QAnon حساب در اصل راه اندازی شد #FilmYourHospital برچسب. این تکثير شد توسط QAnon influencers سابق کالیفرنیا در کنگره نامزد دیانا لورن Tesoriero و QAnon تاثیر گذار لیز Crokin. این جعل شد و سپس توسط جریان اصلی جناح راست چهره های رسانه ها ترویج COVID trutherism به مخاطبان گسترده تر.

اف بی آی یک بار به نام تئوری های توطئه گسترش QAnon و دیگران “بالقوه تهدید تروریسم داخلی.” از آن زمان به تماس infodemic بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im