بوریس جانسون دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. در یک ویدئو ضبط شده پیام جانسون گفت که او تا به حال توسعه یافته “علائم خفیف” است و در حال حاضر در انزوا. در اینجا مسائل اصلی در بازی برای انگلستان در این زمان بحران.

خواهد بوریس جانسون همچنان به عنوان نخست وزیر ؟

جانسون روشن ساخته است که او را ادامه خواهد داد برای نظارت بر دولت در پاسخ به همه گیری که گرفته بود شدید به نوبه خود برای بدتر از او به عنوان دریافت خود را تشخیص. او گفت: در بیانیه خود:

در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی مبارزه با به عقب در برابر coronavirus.

فرض خود را خفیف علائم را بدتر کند و عملی و پیامدهای سیاسی جانسون خود را در انزوا باید محدود شود. او هنوز هم قادر خواهد بود برای برقراری ارتباط با وزرا و مشاوران از طریق لینک ویدئو. او نیز هنوز قادر به ضبط اظهارات برای مردم است. تا این نقطه, او تا به حال ارائه شده است تقریبا روزانه کنفرانس های مطبوعاتی اما اخیر شده اند از طریق videolink با روزنامه نگاران و نه در جلسات حضوری.

یکی از دلایل که چرا او را از انزوا باید محدود عواقب این است که یک معامله بزرگ از ارتباطات است که در حال حاضر در حال انجام از راه دور. جانسون و minsters مجبور به انطباق خود عادات کار در خط با راه تقریبا هر کس دیگری در بریتانیا تا به حال به.

مجلس برای مثال تعطیل کرده است برای حداقل یک ماه در پاسخ به این بیماری همه گیر. نمایندگان مجلس که قبلا تصویب قوانین اضطراری به قدرت های ویژه ای برای دولت و انتشار بودجه برای مبارزه با این بیماری همه گیر در حال حاضر باید یاد بگیرند به انجام خود را در حوزه کار آنلاین. آنها همچنین ممکن است به یاد بگیرند که خود را برای انجام کار قوه مقننه از راه دور آن است که اگر در نظر گرفته بیش از حد مخاطره آمیز به reconvene مجلس عوام.

می توانید یک نخست وزیر واقعا اجرای یک کشور از راه دور?

راه دولت بریتانیا سازماندهی شده است به این معنی است که یک نخست وزیر می توانید از خانه کار می کنند مثل این بدون همه چیز در حال سقوط به قطعات. اگر چه نخست وزیر را فراهم می کند کلی سیاسی و سیاست رهبری عالی قدرت اجرایی بر عهده دولت. توسعه و تحویل اکثر سیاست های دولت در ضمن انجام شده توسط ادارات و وزیران.

نخست وزیر حیاتی نقش مهمی در هماهنگی و ارتباط دولت پاسخ کلی به این بیماری همه گیر اما دیگر وزیران نیز بسیار مهم نقش. صدراعظم از خزانه داری, Rishi Sunak پیشرو اقتصادی و مالی در پاسخ به این بیماری همه گیر. مت, Hancock, سلامت, منشی, که همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 سر تا وزارت بهداشت. بن والاس از وزیر دفاع پیشرو در برنامه ریزی احتمالی در اطراف استفاده از نیروهای مسلح و ذخیره.

همه وزرا به عبارت دیگر باید مشاغل را انجام دهید و همه را با آن شغل است. همان می رود برای کارمندان و مشاوران را که دولت ماشین کار گیرند. خیابان داونینگ ارائه می کنند اما هدایت دیگران ادامه خواهد داد به انجام در حال اجرا است.

این یک ناراضی اتفاقی که Hancock دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. اما او بیش از حد به نظر می رسد که علائم خفیف و ادامه خواهد داد به نگه داشتن در تماس با مقامات است. هیچ دلیلی وجود ندارد که فرض کنیم که او نمی خواهد بود قادر به ایجاد هر گونه تصمیم گیری های کلیدی است که نیاز به توجه خود را.

که طول می کشد بیش از اگر یک نخست وزیر است ناتوان?

حتی اگر کسب و کار می توانید در ادامه تا حد زیادی به طور معمول وزیران و مقامات خواهد بود و امیدوار است که جانسون علائم خفیف باقی می ماند نه به خاطر هیچ چیز دیگری که می تواند رهبری است که می آید از بالا.

انگلیسی کابینه است و نه مجموعه ای از برابر, اما آن را نیز شامل هیچ آشکار بزرگ “جانور” سیاسی قد و قامت و شخصی اقتدار به مرحله باید نخست وزیر را نشانه وخامت است.

وجود دارد, اما یک پایه تعیین شده برای نخست وزیر آن باید مورد نیاز – دومینیک Raab, وزیر خارجه دارای مواد اضافی به عنوان اولین وزیر امور خارجه. جانسون روشن ساخته است که Raab را به عهده مسئولیت های خود را در صورت لزوم.

دومینیک Raab: دوم در فرمان نوع. PA

Raab عنوان افزایش او را بالاتر از دیگر وزرای اما او نمی لذت بردن از به عنوان معاون نخست وزیر. آخرین فرد به نگه داشتن آن موقعیت بود و نیک کلگ رهبر حزب لیبرال دموکرات و تاریخ و همکاری با دیوید کامرون در 2010-2015 ائتلاف دولت است. جانسون می خواستم برای بالا بردن Raab در دولت او اما نه چندان بالا به عنوان معتبر رقیب. یک نخست وزیر است که به تصمیم گیری که آیا به یک معاون یا نه.

وجود دارد در غیر این صورت هیچ قانون و یا قانون اساسی به عنوان آنچه که باید اتفاق می افتد اگر یک نخست وزیر است از عمل قرار داده است. کابینه دستی یک سند که به ارمغان می آورد با هم مهم ترین قوانین زیر بنای عمل و رفتار دولت بریتانیا باعث می شود هیچ اشاره صریح به نخست وزیران نا توانی.

نخست وزیر می تواند به معرفی کوتاه مدت در اما این فرد نیاز به حمایت از دیگر وزرای کابینه برای ادامه بر اساس مداوم. اگر وجود دارد آشکار خالی در لیگ برتر آن خواهد بود تا به حزب حاکم برای انتخاب یک رهبر جدید که پس از آن تبدیل شدن به نخست وزیر. نخست وزیر نمی تواند تعیین دائمی جانشین.

چه نقشی ملکه بازی ؟

ملکه نقش در همه این البته به شدت محدود است. او موظف است به گرفتن مشاوره از وزرای او. او نمی خواهد شخصا انتخاب نخست وزیر جدید اگر یک مورد نیاز است.

با توجه به سن او وجود دارد گسترده تر نگرانی در مورد پادشاه پتانسیل آسیب پذیری به کوروناویروس. پرنس چارلز دارای آزمایش مثبت اما او منزوی در محل اقامت خود در اسکاتلند است. روشن است که اگر نخست وزیر ادامه خواهد داد برای لذت بردن از هفتگی مخاطبان با ملکه طریق لینک ویدئو.

برای زمان پس از آن دولت بریتانیا ادامه خواهد داد به صورت عادی یا به صورت عادی به عنوان چیزهایی که می تواند در میان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو