پوتین روسیه را مرد عمل اجازه می دهد تا دیگران را در مقابل عمل coronavirus

اما coronavirus اتحادش را تغییر همه که.

در حال حاضر با داشتن متمایل به اجتناب ناپذیر و لغو رژه پوتین به نظر می رسد کمتر می تواند کارهای اجرایی از حوصله پادشاه cooped در کاخ چک کردن خود را سازمان دیده بان طول تلویزیونی ویدئو کنفرانس با زیردستان را در مورد این بیماری همه گیر به عنوان رتبه محبوبیت شیب.

برای 20 سال پوتین ساخته شده است که علامت خود را به عنوان یک مرد یک بیش فعال رهبر همیشه آماده برای رویارویی با کرملین دشمنان در داخل و خارج کشور و حتی وحشی ببر از راه دور در جنگل های روسیه. مقابله با کروناویروس اما یک رهبر که انتخاب خواهد شد در سال 2018 با نزدیک به 80 درصد آرا و کسی که چهره هیچ تهدید جدی برای قدرت خود بوده است عجیب منفعل.

“او از ترس — ترس خود را برای رتبه بندی و برای سیستم او 20 سال را صرف ایجاد” گفت: گلب O. Pavlovsky یک سرخورده سابق کرملین مشاور. در مواجهه با یک ویروسی دشمن است که او نمی تواند به راحتی پیروز شدن بر “پوتین می داند که بهترین کاری برای انجام این است که ایستاده به سمت” Pavlovsky اضافه شده است.

اضافه کردن به پوتین مشکلات سقوط قیمت نفت حذف یک جریان عمده از درآمد برای برنامه های اجتماعی در حالی که روسیه را نفت و گاز وابسته به اقتصاد است و انتظار می رود به کوچک شدن 6 درصد در این سال است.

اما آشفتگی در بازار جهانی نفت بر خلاف بحران بهداشت و درمان حداقل نقش به پوتین قوی مناسب از جغرافیای سیاسی و ریسک بالا دیپلماسی است. او تلاش های مشترک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تاج شاهزاده محمد بن سلمان عربستان سعودی انجام داده اند کمی به بالابر بازار, اما آنها به نمایش پوتین انجام آنچه او دوست دارد بیشتر: نشان دادن روسیه را ضروری صدای در امور جهانی.

در مقابل این بیماری همه گیر است و تنها مشخص شده چه بوده است پوتین بزرگترین آسیب پذیری: تلفظ عدم علاقه و یا موفقیت در مقابله مقاوم به درمان مشکلات داخلی مانند ویران بیمارستان جیب تثبیت فقر و کاهش درآمد واقعی.

اضافه کردن به دل تنگی, آوریل 22 همه پرسی اصلاحات قانون اساسی تا به حال به لغو آنجا که از virus. اصلاحات در حال حاضر تایید شده توسط روسیه قوه مقننه اجازه می دهد پوتین به سقوط را از طریق محدودیت مدت و ماندن در قدرت تا 2036.

پس از دروغ گفتن کم است که coronavirus برای اولین بار ظاهر در روسیه در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس پوتین در این ماه به نظر می رسد تقریبا هر روز در تلویزیون, برگزاری teleconferences از کشور محل اقامت در خارج مسکو است. اما قلب خود را به نظر نمی رسد در آن می شود.

“او به تصور اینکه خسته حتی حوصله گفت: Yekaterina Schulmann یک عضو سابق کرملین شورای مشورتی جامعه مدنی و حقوق بشر.

لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار سیاه و تیره و کراوات حزن انگیز پوتین روز سه شنبه دوباره در تلویزیون ظاهر شد و این بار اعلام کند که “افراد درحال آزمایش بدون دوره” اولین بار اعلام کرد در ماه مارس خواهد بود تمدید تا زمانی که ممکن است 11. “ما نمی توانیم استراحت. این وضعیت هنوز هم بسیار دشوار است” با اوج شیوع هنوز هم جلوتر است.

به دنبال نجات چیزی از خرابه های خود را در مارس 9 روز پیروزی پر زرق و برق, پوتین گفت که یک رژه نظامی که هنوز هم برگزار می شود در برخی از نقطه که در آن روز خود را “مدرن جنگنده و هلیکوپتر را به آسمان به پرواز در تشکیل افتخار قهرمانان ما است.”

در عین حال داشتن بنا زیادی از محبوبیت خود را در احیای روسیه به عنوان یک قدرت بزرگ پوتین کاهش یافته است با یک “است که به سرعت از دست دادن علاقه در سیاست خارجی” و آن را متوقف کرده است مشاهده دسیسه غرب “به عنوان بهانه ای برای همه چیز که اشتباه رفته در خانه” Schulmann گفت.

پوتین تصویب امتیاز که ایستاده بود در 69 درصد در ماه فوریه تضعیف به 63 درصد در ماه مارس با توجه به Levada مرکز مسکو بر اساس مستقل رای گیری سازمان است. اکثر رهبران در اروپا دیده اند رتبه خود را افزایش می یابد در طول coronavirus مستندات.

روسیه “عمومی خلق و خوی بسیار فرار است. مردم در حال, ترس از ویروس و همچنین برای اقتصاد” Schulmann گفت. پوتین “نمی تواند پیدا کردن یک تن است که طنین انداز” با او اضافه شده است.

همچنین درهم توسط coronavirus حال محاسبات پوتین مخالفان از جمله آلکسی A. Navalny روسیه برجسته ترین رهبر مخالفان که دارای نوسان از افشاگری در کرملین برای ساخت یک پلیس فاسد دولت را خواستار اعلام وضعیت اضطراری تنها چیزی پوتین می تواند اعلام کند.

چنین حرکتی را تقویت می کند در حال حاضر نفوذی سرویس های امنیتی بلکه اجبار دولت به پرداخت غرامت به کسب و کار برخورد با مستندات و آنها را از نیاز به پرداخت اجاره به صاحبخانه و علاقه به بانک ها. پوتین تا کنون ارائه شده تنها تدریجی کمک.

Russian President Vladimir Putin listens to Prime Minister Mikhail Mishustin during their meeting via a video link at the Novo-Ogaryovo state residence outside Moscow, Russia April 30, 2020. Sputnik/Alexei Druzhinin/Kremlin via REUTERS

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گوش به نخست وزیر میخائیل Mishustin در طول جلسه خود را از طریق یک لینک ویدئو در Novo-Ogaryovo دولت محل اقامت در خارج از مسکو, روسیه, مارس 30 سال 2020 است. اسپوتنیک/الکسی Druzhinin/کرملین از طریق رادیو فردا

آخرین باری روسیه تا به حال کامل وضعیت اضطراری شد و در سال 1993 تحت ریاست جمهوری بوریس یلتسین. پوتین نشان داده که هیچ علاقه ای به احیای آن پس از سانحه سابقه. این امر نه تنها هزینه های دولت مقدار زیادی از پول را سوراخ یکی از proudest می بالد که روسیه با تشکر از شرکت خود دست به فرار آشفتگی از 1990s شروع شد.

تشک بادی مجهزند توسط امده ذخایر مالی برآورد شده در حدود 600 میلیارد دلار روسیه به فضای بیشتری برای مانور از بسیاری از کشورها. همچنین گزارش شده تعداد نسبتا کمی از coronavirus موارد — در مجموع نزدیک به 100,000 که از روز شنبه در مقایسه با حدود 1 میلیون نفر در ایالات متحده و پایین مرگ و میر 972 در مقایسه با ایالات متحده رقم بیش از 58,000.

اما این بیماری آغاز شده و بعد از آن در روسیه است و هنوز هم در حال بدتر شدن است. و خسارت اقتصادی شده است شديد کارگران در خارج از دولت بخش فراهم می کند که پوتین ترین پایگاه محکم در حمایت از ضربه به خصوص سخت به عنوان رستوران ها سالن مو و بسیاری دیگر از شرکت های خصوصی تعطیل به دلیل مستندات.

قادر به سازماندهی تظاهرات خیابانی به دلیل اقامت در خانه, سفارشات, از جان گذشته تجار و کارگران که از دست داده اند درآمد خود و فعالان سیاسی عادت مخالف کرملین را fumed آنلاین و متوسل به چوب بست دیجیتال تظاهرات با استفاده از برنامه های ناوبری به “جمع آوری” در خارج از ساختمان های دولتی است.

نیز وجود داشته اند چند پراکنده تلاش در تظاهرات اما این تمام شده است به سرعت شکسته توسط پلیس ضد شورش است. بزرگترین از این ضد قفل مارس 20 آوریل در ولدیکوکز یک شهرستان در لبه کوه های قفقاز.

برای علامت گذاری Galeotti یک کارشناس روسیه و نویسنده کتاب در مورد پوتین, بزرگترین ویروس ناشی از تهدید به کرملین است اعتراضات مردمی — “مردم در حال رفتن به افزایش در شورش” او گفت: — اما یک “فروپاشی مشروعیت.”

پوتین گفت: تا به حال ایجاد یک “hyperpresidential سیستم” است که در آن همه مهم تصمیم گیری شد و در نهایت گرفته شده در کرملین. اما او “خود را تبدیل شدن به کمتر و کمتر ریاست جمهوری” Galeotti اشاره کرد ترک دیگران به اعلام محدودیت در حرکت و دردناک دیگر اقدامات با هدف مبارزه با ویروس.

با قرار دادن مسئولیت بیشتر و بیشتر بر مقامات محلی و بدون تسلیم شدن به هر یک از خود قدرت Galeotti افزود: پوتین را “نقض اساسی قرارداد با فرمانداران و کارمندان — دولت-مدیریت میانی — که در واقع نگه داشتن سیستم در حال اجرا است.”

رو در سال 2014 با مشابه قبر تهدیدی برای منافع روسیه ایجاد شده توسط فردی گری اوکراین طرفدار کرملین رئیس جمهور پوتین کشف و ضبط لحظه با گرفتن کریمه. زمانی که دو سال بعد آن را نگاه کرد که اگر روسیه به نزدیک ترین متحد خود در خاورمیانه بشار اسد در سوریه نیز ممکن است سقوط پوتین شروع به پریدن کرد به معکوس جزر و مد از جنگ داخلی در سوریه با ارسال جنگنده های روسی و سربازان.

Coronavirus اما اغلب در سمت چپ او را به دنبال تخت-footed. در ماه مارس او سعی کرد به پخش این اقدام را مانع است که باید به شکل تصویر او در گذشته مثل پرواز در یک هواپیمای جت جنگنده به دنبال ببر در شرق دور روسیه و نزولی به دریای بالتیک در bathysphere.

اما خود نمایش مردانگی قبل از پیشرفت بیماری همه گیر کار نمی کند کاملا به عنوان برنامه ریزی شده: او در بازدید از بیماران آلوده در مسکو جدید بیمارستان لباس پوشیدن و در یک قناری زرد hazmat کت و شلوار فقط برای پیدا کردن چند روز بعد که دکتر سر او را نشان داد که در اطراف و به او یک گوشتی دادن تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

پس از آن پوتین شده است پناه در کشور خود ویلا. آن را از وجود گرم با وزش شعله های آتش از یک شومینه در دنج-به دنبال اتاق نشیمن که او در آوریل 19 تحویل چه-من-نگران ارتدوکس عید پاک پیام به ملت.

“وضعیت” او گفت:, “است که تحت کنترل کامل است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de