پوتین برای زندگی ؟ بسیاری از روس ها ممکن است تمایل رهبری تغییر, اما نمی دیدن یک جایگزین مناسب

آن را باید به عنوان یک داده است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه یک استاد از ابهام و استراتژیک تعجب.

پس از دولت روسیه استعفا داد و پوتین پیشنهاد اصلاحات مربوط به قانون اساسی در ماه ژانویه رهبر روسیه صرف مقدار زیادی از زمان rebuffing ادعا می کند او می خواهد سعی کنید به اجرا برای رئيس جمهور دوباره زمانی که او در دوره چهارم در دفتر بود تا در ماه مارس سال 2024.

اما در این هفته او دور برگشت از یک پیشنهاد توسط Valentina Tereshkova – اعتماد حامی و یکی از محترم ترین زنان در سیاست روسیه – برای تغییر قانون اساسی برای تنظیم مجدد پوتین در انتخابات ریاست جمهوری نظر به صفر است. این امر از نظر قانونی اجازه می دهد او را به اجرا برای ریاست جمهوری دوباره (و به طور بالقوه یک دومین دوره متوالی) در نتیجه گسترش سلطنت او گذشته 2024 برای یکی دیگر از 12 سال است.


ادامه مطلب: دولت روسیه استعفای: چه اتفاقی افتاده و چه چیزی در فروشگاه برای پوتین فراتر از 2024?


67 ساله پوتین شده در شارژ از کشور برای 20 سال گذشته هر دو به عنوان رئیس جمهور (2000-08, 2012-در حال حاضر) و عملا رهبر در حالی که خدمت به عنوان نخست وزیر از 2008-12.

او در آنجا ماند در قدرت بیش از هر دیگر منتخب روسیه از سر دولت و هنوز هم حفظ قوی تایید اعتبار. اما روسیه اعتماد عمومی را از پوتین آمار طی شش سال اخیر در ماه گذشته حذف به شدت به فقط 35 درصد در ماه ژانویه است.

پوتین به احتمال زیاد نیست این آخرین حرکت, در پاسخ به کاهش اعتماد عمومی است. بلکه پیشنهاد تغییر قانون اساسی که هنوز هم باید مورد تایید روسیه, دادگاه قانون اساسی و رفراندوم در سراسر کشور می توان توضیح داد: سه نفر دیگر از عوامل عمده.

صرفه جویی در روبل

حرکت به سیگنال احتمالا ماندن در قدرت ممکن است رانده فوری نیاز به ارائه برخی از پشتیبانی برای فرار بازارهای روسیه که کاهش یافت پس از سقوط از مذاکرات بین روسیه و اوپک بیش از تولید نفت کاهش است.

منطق ساده است: نشان می دهد او ممکن است ماندن در, پوتین در تلاش برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران که روسیه بعید است به اسلاید به آشفتگی های سیاسی داخلی پس از تقریبا دو دهه از آرامش نسبی خود را تحت مستمر قانون است.

روسی بورس بهبود یافته بلافاصله پس از پیشنهاد تغییر قانون اساسی اعلام شد و روبل بهبود برخی از دست زمین را به ارزهای خارجی. این ممکن است به اثبات می شود فقط تسکین موقت است.

هیچ سیاسی وارث در چشم

این هفته اطلاعیه همچنین ممکن است نشانه ای از یک چالش جدی برای پوتین – شناسایی سیاسی خود را جانشین.

حتی به اعتماد عمومی در آمریکا کاهش یافته و در سال های اخیر آن را حتی پایین تر برای خود متحدان سیاسی مانند سابق نخست وزیر دیمیتری مدودف (5% در ماه ژانویه 2020) فعلی نخست وزیر میخائیل Mishustin (3%) رئیس فدرال روسیه مونتاژ والنتینا Matvienko (2%) و شهردار مسکو سرگئی سوبیانین (2%).

تنها کسی که روس ها به نظر می رسد اعتماد (علاوه بر پوتین) توسط وزیر دفاع و سرگئی Shoygu که به دست آورد 19 درصد در ژانویه نظرسنجی.

Shoygu است که شاید پوتین را وفادار ترین متحد در حلقه درونی خود را و می تواند یک پتانسیل وارث اما به نظر می رسد او هیچ جاه طلبی برای این کار بالا است.

Shoygu نزدیک به پوتین و vacationed با او در تابستان. الکساندر ZEMLIANICHENKO / استخر

روسیه را از دست مخالفان

اثر دیگری از پوتین 20 سال در قدرت است که روسیه رای دهندگان نمی بینم هر یک جایگزین ماندگار برای رئیس جمهور فعلی.

برای بسیاری از روس ها پوتین در ارتباط با افزایش این کشور به عنوان یک قدرت بزرگ احیای آن قدرت نظامی و تثبیت کننده اقتصاد در مقایسه با نوسانات 1990s. او همچنین نظارت قابل توجهی در کاهش خطر تهدیدات تروریستی در این کشور است.

وجود دارد نسل جدیدی از رای دهندگان روسی که در یک کشور اجرا می شود تنها توسط دولت ، نه همه حمایت پوتین, اما بسیاری از مردم جوان خود را با بزرگترین طرفداران.


ادامه مطلب: صحبت کردن با: نگار ماشا Gessen در روسیه پوتین


روسیه اولین رئیس جمهور بوریس یلتسین پس از مواجه شدید مخالفان سیاسی در دومای پارلمان روسیه. اما تحت پوتین, مجلس مخالف, در حال حاضر توسط حزب کمونیست فقط در روسیه (چپ) و لیبرال دموکرات ها از دست داده است از آن حمایت pro-پوتین میانه رو و ملی ائتلاف روسیه متحد حزب و مردم را در مقابل جنبش است.

روسیه واقعی مخالفان لیبرال است باعث از دست داده. کاریزماتیک ترین و مورد اعتماد مخالفان در روسیه Alexey Navalny راه اندازی کرده است بسیاری از تحقیقات ضد فساد به چهره پوتین در حزب و در عین حال محبوب خود حمایت پایه باقی می ماند pitifully کم است. همان سیاسی اعتماد نظرسنجی مستقل Levada مرکز نشان می دهد Navalny در بیش از 3 درصد از 2017-20.

مشکل واقعی از روسیه مخالفان لیبرال خود را شکست مستمر به تعامل با اکثریت محافظه کار روسیه رای دهندگان. این ترکیب با آن همزمان آشنائی هر دو کسب و کار بزرگ و کوچک و توسعه نیافته طبقه متوسط و همچنین به عنوان انتخاب روشنفکران کند و آسیب بیشتری به آن شهرت از کرملین سرکوبگر اقدامات است.

Alexey Navalny سعی به اجرا برای رئيس جمهور در سال 2017, اما رد شد فاقد شرایط لازم – یک حرکت او شد و با انگیزه های سیاسی. یوری KOCHETKOV/EPA

به این ترتیب روسیه رای دهندگان با گیر عملا هیچ جایگزین. از یک سو آنها می خواهند تغییر و تشخیص پوتین است و دیگر موثر حل مشکل. از سوی دیگر آنها را نمی بینیم هر کس دیگری است که به عنوان با تجربه و قابل اعتماد و قادر به در حال اجرا در کشور به پوتین.


ادامه مطلب: روسیه در جام جهانی به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان موفقیت را از vibes خوب گذشته برای پوتین ؟


که هر دو پوپولیستی و عملگرا پوتین است موقعیت خود را به خوبی. پوتین پوپولیستی می دهد روس ها امیدوارم که با پرداختن به اضطراب خود را بیش از که می تواند این کشور پس از او. پوتین را عملگرا می داند که شهرت خود را در چشم مردم عادی روسیه در حالی که باقی مانده قوی است با این وجود محو دور.

شاید بحرانی ترین پوتین باقی مانده است یک استاد از evasiveness و اعلام این هفته از سمت چپ اتاق به اندازه کافی برای او را به یک تصمیم نهایی در ایستاده برای مدت نزدیک به 2024 انتخابات.

پوتین از قدرت و متعادل کننده شده توسط جاه طلبی خود را به یاد می شود به عنوان یکی دیگر از نجات دهنده از روسیه است. او می خواهد برای یک دوره دیگر تنها اگر او احساس می کند اعتماد به نفس او می تواند ارائه یکی دیگر از داستان موفقیت. شکست یک گزینه نیست برای قوی, جاه طلب, شخصیت مانند ولادیمیر پوتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de