وزارت بهداشت و درمان ایجاد کرده است ترتیبات جدید با دارویی صنفی و دارویی جامعه از استرالیا که محدود کردن توزیع برخی داروها به یک ماه از عرضه است.

Ventolin و پاراستامول که در گیشه فروخته شده محدود خواهد شد به یک واحد برای هر مشتری.

در حال بارگذاری

“داروسازان در علاوه بر این مورد نیاز خواهد بود به جای کودکان پاراستامول فرمولاسیون شربت و مانند پشت پیشخوان به کمک تخصیص عرضه منصفانه” Mr کلی گفت.

این امر ارسال “پیام قوی” به مشتریان خود را به تجدید نظر نیاز به خرید محصول.

Mr کلی وجود دارد گفت: هیچ کلی کمبود مواد مخدر در استرالیا, اما وجود دارد “محلی تامین کمبود”.

در حال بارگذاری

“ما یک سیستم بسیار خوب برای دانستن در مورد کمبود دارو در استرالیا و در واقع آن وقت در همه دارو تامین کنندگان است که آنها باید به ما بگویید که اگر کمبود وجود دارد در حال حاضر و یا در مدت کوتاهی به آینده” او گفت:.

“ما داشته اند که از هر گونه تامین کنندگان. به نظر می رسد محلی تامین کمبود اتفاق افتاده به ویژه در داروخانه ها.”

برخی از عمده داروخانه های زنجیره ای شده اند توده-خرید دارو و لوازم پزشکی مانند ماسک منجر به کوچکتر مستقل و روستایی داروخانه محروم از داروها از جمله داروهای آسم و کودکان’ Panadol.

همه عمده فروشان در حال حاضر قرار داده شده محدودیت در مقدار سفارش. یکی از بزرگترین عمده فروشان در کشور Symbion داده محدودیت در ده ها تن از بیش از ضد و PBS مواد مخدر از جمله محبوب داروی نکسیوم و مسکن مانند Panadol.

سخنگوی جامعه تعهد خدمت مدیریت آژانس – یک نهاد مستقل است که گزارش به وزارت بهداشت و درمان – گفت: این سازمان گفت: عمده فروشان این هفته برای فروش به داروخانه سفارش کنون در بیش از معمول خود را سفارش دهید.

درمانی کالا گفت: دولت آن را تا دو هفته به صورت طبیعی میزان سهام به بازگشت به قفسه هشدار “برخی از داروخانه ها” در برابر انباشت و ترغیب مصرف کنندگان به خرید بیشتر از آنها نیاز دارید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو