جلو و یکی دیگر: نوشیدن آب داغ و خطرناک دیگر اسطوره ها در مورد ویروس

که بسیار 21st مشکل مقامات بهداشتی باید به نبرد اطلاع رسانی. در
اصلی آنها در حال انجام کار موثر از طریق بی امان سازگار کمپین سلامت عمومی. اما خبر جعلی در اشکال مختلف می آید. وجود دارد نهفته منتشر شده در ایمان خوب است و دروغ منتشر شده در ایمان بد است. اطلاعات غلط و گمراه کننده است.

در حال بارگذاری

این دروغ است که ارائه خود را به عنوان بیشتر مهلک به چالش بکشد. این رسانه های اجتماعی پست های که به من بگویید که دولت در حال دروغ گفتن به من. که یک گروه قومی خاص است که در پشت احتکار. که من باید آماده برای توده وحشت.

ماه گذشته هزاران نفر از روسیه و مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی کشف شد, پخش كردن, نوشته های به عمد کالیبره شده به ماشه حداکثر زنگ و خشم در مورد کوروناویروس.

مقامات ایالات متحده بر این باورند خارجی کمپین دروغ است در راه ایجاد ترس و تفرقه در میان آمریکایی ها. آن را شامل شایعات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده بود به اعلام کامل در سراسر کشور خاموش کردن. صدا آشنا است ؟ این پیام همان است که رفت و ویروسی استرالیا از طریق رسانه های اجتماعی در هفته گذشته در مورد موریسون دولت است. آن را مجبور وزیر بهداشت گرگ شکار به عموم اعلام وجود نداشت چنین اقدامی برنامه ریزی شده است.

و این مشکل است. در وسط یک بار در طول عمر همه گیر ما منابع ملی
در حال هدایت می شوید و به مبارزه مخرب گسترش دروغ در درجه اول از طریق Facebook و یکی از
شرکتهای تابعه آن, افزار پیام های واتساپ.

در حال بارگذاری

اما در اینجا واقعی چلیپا: ما در حال مبارزه در این نبرد کور. شکار هیچ ایده چگونه به طور گسترده ای که کمی از اخبار پخش شد. و یا حتی اگر آن را نگران کننده ترین چیزی که در خارج وجود دارد. در واقع هیچ کس هیچ تصویر واقعی از چه نوع خبر جعلی در گردش است در مورد کوروناویروس.

همه ما می دانیم که ما می دانیم که از شواهد. Facebook هل می دهد همه ما به خود ما شخصی حباب بنابراین هیچ یک از ما واقعا می داند چه کسی دیگری دیدن.

این به این معنی ما مقامات سیستمیک درک مقیاس و یا گسترش اطلاعات غلط. وجود دارد تنها یک نهاد با مشاهده چشم پرنده که Facebook. اما
آن را به اشتراک گذاری این اطلاعات با ما.

آنچه ما میدانیم این است که Facebook الگوریتم عمدا تقویت ظالمانه توطئه
یا التهابی مطالب ما را درگیر. به عبارت دیگر ما می دانیم که رسانه های اجتماعی تقویت
مضر دروغ در طول این بحران بهداشتی, اما ما هیچ ایده چقدر.

در حال بارگذاری

این تغییر بلافاصله. آن را به اندازه کافی خوب نیست به ادامه نزدیک شدن به این مشکل بر یک “کاربر” مراقب باشید, اساس, به دلیل, به عنوان coronavirus به ما نشان می دهد جعلی اخبار به ضرر همه ما صرف نظر از اینکه ما یک Facebook account.

و ما می توانیم فقط در ادامه به قبول این سیستم عامل را برای آن کلمه است که آن را مقابله با مشکل است. خود گزارش دهی است که به ندرت پاسخ.

در عوض ما باید این سیستم عامل را برای رفع حجاب و اجازه نظارت به دریافت یک تصویر که در حال هدف قرار داده با چه و چرا. سیستم عامل نمی خواهد نیاز به دور اسرار ارزشمند خود الگوریتم های اختصاصی. آنها فقط باید برای نشان دادن رگولاتور چه این الگوریتم در حال تف کردن و به چه کسی.

این اتفاق را باید در مورد punitively ترک خوردگی در Facebook و یا هر کس دیگری. در واقع مارک زوکربرگ خود را به صراحت خواسته بود تنظیم شده است.

ما هرگز پذیرفته شده است که ما فضاهای عمومی باید به اجرا در پشت درهای بسته در یک “اعتماد
ما” بر اساس. وجود دارد هیچ دلیلی برای رسانه های اجتماعی باقی می ماند استثنا.

کریس کوپر مدیر اجرایی مسئول فن آوری استرالیا که طرفداران
اخلاقی پیشرفت فن آوری دیجیتال.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>