“در حال حاضر من فکر می کنم که خیلی خوب نتیجه برای ویکتوریا مالیات دهندگان که در آن ویکتوریا پول مالیات دهندگان است که استفاده می شود به نگه داشتن بیمارستان خصوصی سیستم قابل دوام به آینده است.”

اما در 5.30 pm Ms Mikakos’ سخنگوی روشن آن نظرات نادرست و بیماران با بیشترین نیاز را اولویت داده می شود – صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها باید بیمه خصوصی.

به طور موثر به این معنی که همه ویکتوریا بیماران خواهد بود قرار داده و در همان لیست انتظار در جهت ضرورت.

“با توجه به کار های بزرگ انجام می شود به سرعت گسترش coronavirus وجود ظرفیت در سیستم به انجام عمل جراحی برای هر دو دولتی و خصوصی بیماران ،” سخنگوی گفت.

“اگر این تغییرات و تقاضا پلیس در راستای مقابله با بیمارستان های خصوصی اولویت داده خواهد شد و به بیمارانی که بیشتر بالینی نیاز به اطمینان از ضروری ترین اعمال جراحی در حال تکمیل اول بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید بیمه درمانی خصوصی و یا نه.”

اعمال جراحی الکتیو در سراسر کشور به حالت تعلیق شده به مدت یک ماه به منظور آزاد کردن سلامت سیستم برای coronavirus بیماران حفاظت از بهداشت و درمان کارگران از پیمانکاری به این بیماری و حفظ لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی.

آرام اقدامات تخمین زده می شود به نمایندگی از حدود 25 درصد از کل لیست انتظار در استرالیا اما دولت ویکتوریا را نقطه عطفی برای مقابله با ادغام خصوصی و عمومی بهداشت منابع می تواند در حال حاضر ميانگين خصوصی بیماران در حال انتظار برای عمل جراحی انتخابی در حال تنبیه کنید.

ویکتوریا زده یک معامله در اواخر ماه مارس با عمده بیمارستان های خصوصی به “خرید” تخت خود را برای افزایش سلامت سیستم ظرفیت برای شش ماه آینده در حالی که ارائه پشتیبانی مالی برای کلینیک های خصوصی پس از ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو.

در حال بارگذاری

“ما امن ترتیب با بیمارستان های خصوصی به اولویت بندی عمومی بیماران” Ms Mikakos گفته بود: در بعد از ظهر چهارشنبه. “خصوصی بیماران نیاز به مذاکره با خود دکتر. ما هیچ نقشی در آن است.”

وزیر بهداشت گفت: مقابله دولت زده با اپراتورهای خصوصی بیمارستان معنای آنها “به طور موثر بخشی از سیستم”.

“اگر ما تا به حال این وضعیت است که ما دیده ایم این بازی در کشورهای دیگر اتفاق می افتد در اینجا ما می خواهم که قادر به مطمئن شوید که مردم دسترسی به تخت صرف نظر از اینکه آن را در یک محل عمومی یا خصوصی بیمارستان برای زنده نگه داشتن آنها را اگر آنها به حال COVID-19” خانم Mikakos گفت.

“من فکر می کنم اکثر ویکتوریایی را پیدا کنم که یک معامله منصفانه است.”

دولت نمی خواهد حکم یک کلاه بر روی تعدادی از اعمال جراحی است که می تواند انجام بیش از سه هفته بعد.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im