عمومی, تشییع جنازه در حال برنامه ریزی برای چهار افسر پلیس کشته شده در شرق آزادراه تراژدی

او گفت: مجالس ترحیم برای چهار نفر بودند که در حال حاضر در حال تنظیم و برگزار خواهد شد در هفته آینده به 10 روز است. برخی برگزار خواهد شد و در آکادمی پلیس در حالی که زیادی یادبود برگزار خواهد شد در آینده.

“آن را سخت بدانید که [زمانی که دولت یادبود خواهد بود]. هر کس شده است و فوق العاده در جامعه در ساخت مطمئن شوید که آنها در حال پیوستن به فاصله قواعد و قوانین مختلف ارشد بهداشت مسئول در جای خود قرار داده,” او گفت:.

“بنابراین داده است که به دنبال امیدوار کننده است اما ما باید به چوب در آن [اجتماعی فاصله].

“من نمی خواهم برای قرار دادن یک تاریخ در زمانی که از آن خواهد بود و یا حتی یک ماه اما یک چیزی که من مصمم هستم که آن را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بنابراین من نمی خواهم هر گونه تاخیر بزرگ.

“به عنوان به زودی به عنوان آن را ممکن است برای انجام کاری مهم و معنی دار است که مردم می توانند حضور من قصد دارم که ما انجام این کار است.”

در حال بارگذاری

پلیس وزیر لیزا نویل گفت: این راحتی برای او و پلیس جامعه را به دیدن بسیاری از ملبورن ساختمان غرق در آبی روز پنج شنبه شب.

“24 ساعت گذشته, به عنوان وحشتناک به آن شده است به عنوان ویرانگر به آن شده است که من باید بگویم من عاشق ویکتوریا جامعه” او گفت:.

“در سخت ترین زمان ها آنچه که ما را دیده است ویکتوریا جامعه آمده در کنار هم قرار دادن سلاح های خود را در اطراف ویک pol, حمایت از اعضای قسم خورده و unworn و تشکر از آنها را برای خدمات بدون قید و شرط.”

او گفت که او گفته بود به چند تا از اولین پاسخ دهندگان که در صحنه وارد شده در پنج شنبه شب.

در حال بارگذاری

“فقط با شنیدن آنچه که آنها و پشتیبانی عشق آنها نشان داد به چهار افسر پلیس در این صحنه دوباره به من آرامش داد که در آن چهار افسران خوبی برای مراقبت در شب چهارشنبه.”

پلیس کانون Wayne Gatt شد visably عاطفی زمانی که او گفت: در حال صرف چند روز گذشته صحبت به اعضا در ایستگاه پلیس در سراسر ملبورن.

یک زن کاهش یافته بود به اشک وقتی که او گفت که او یک عضو از این مکان تا به حال خریداری یک قهوه و او تشکر کرد.

“شب گذشته ما شاهد ملبورن نور در رنگ های آبی و ما نیز شاهد یک کمی سوسو در قلب ما اعضای نور به عنوان خوب,” او گفت:.

“ساخته شده است که ما احساس می کنید که کمی بهتر برای آن دوره از زمان است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو