پخش عمومی: اعتراض بیش از ABC کاهش تقویت ارزش خود را

مقایسه سیب و پرتقال هرگز با این نسخهها کار

مارتین نورث سپرینگفیلد (حروف 27/6) پیشرفت unconvincing استدلال برای privatising استرالیا پخش عمومی. به برابر, بانکداری, حمل و نقل هوایی و ارتباطات از راه دور برای پخش پوچ است. آنها ابزار و خدمات به مردم را قادر به انجام در حالی که پخش عمومی بازتاب و تأثیرات یک ملت ارزش ها و فرهنگ و تاریخ است. خصوصیسازی قرار می دهد چند نفر به موقعیت های قدرتمند. که رخ داده است در سایر حوزه های قضایی است و قابل پیش بینی است که اگر ABC بود به خصوصیسازی کنند همه ما را در رحمت صاحبان تعبیه شده که تعصبات جهان و فلسفه خواهد بود تحمیل شده بر جامعه است. ما باید واقعا مستقل به خوبی تامین می شود پخش عمومی مسئول به مردم است.

نویل Craig, Burwood شرق

مقیاس یادبود جنگ ارتقا

مراسم یادبود جنگ استرالیا می شود 500 میلیون دلار برای ارتقا و ABC از دست می دهد مبلغ 84 میلیون دلار به دلیل بودجه یخ. من تعجب می کنم اگر یادبود جنگ می تواند در تنها $416 میلیون و ABC می تواند با استفاده از تفاوت برای حفظ 250 شغل ؟ معقول? پس از همه, نخست وزیر است که علاقه زیادی به شغل.

لایحه Wiglesworth, Castlemaine

آیا قرار نیست از گدایی کاسه

من امیدوارم که استرالیا هرگز به پیروی از رهبری از رادیو عمومی ملی (NPR) در ایالات متحده آمریکا (نامه 30/6). بیش از چندین سال رفت و آمد در ما و من سعی خواهد کرد برای دریافت رادیو با یک زن در اتاق های هتل ها فقط برای اطلاعات. من می خواهم را انتخاب کنید NPR. شاید آن اتفاقی ولی اغلب و در هر زمان وجود دارد به نظر می رسید به یک صندوق جمع آوری تلاش های در جریان است. آن را مانند گوش دادن به جمعه خوب تجدید نظر شود. هر تفکر برنامه همراه با ارتقاء به درخواست برای کمک های مالی. محتوا به نظر می رسید حداقل است.

باربارا Darvall, Ivanhoe شرق

بودجه کاهش به سختی تعجب

بیایید آن روبرو هستند, مردمی, ABC شده است به عنوان یک مدل موی مناسب و معقول برای سال. سمت چپ متمایل تفسیر بسیاری از امور جاری برنامه های تبدیل شده قابل لمس است. بعلاوه برنامه ریزی شده axing از 7.45 am پخش اخبار نشان می دهد که سوء تفاهم کامل از یک بار-وفادار مخاطبان است.

باری Dempster, Balwyn

پنهان شدن پشت الفاظ و کلمات

تعریف “کلمات جانوران پستاندار شبیه راسو” – “کلمات یا عبارات هستند که عمدا مبهم و یا گمراه کننده”. به عنوان مثال — “وجود دارد هیچ کاهش به ABC بودجه.”

آلن قمار Boronia

یک گنجینه ملی ما باید محافظت

اسکات موریسون به نظر می رسد فکر می کنم که ABC است فقط یکی دیگر از خروجی رسانه ها. ABC یک سرویس متعلق به مردم تامین می شود مالیات خود را به ارائه اطلاعات در آموزش و پرورش و سرگرمی. در مقایسه با دیگر ملی پخش, آن است که به شدت تحت بودجه. ABC یک گنجینه ملی متکی توسط میلیون ها نفر از مردم است. ما صاحبان آن باید از آن محافظت می کند.

Gael Barrett شمالی Balwyn

فروم

دلگرم کننده انرژیهای تجدید پذیر

“توپ-بک Brookes طرح برای انرژیهای تجدید پذیر مشاغل” – در حال حاضر این نوع از تیتر است که باعث می شود روز من (30/6). حتی بهتر این طرح برای انرژی پاک برای ایجاد 1.8 میلیون شغل از طریق انرژی های تجدید پذیر و کم-انتشار پروژه ها از جمله “اجرای طرح ملی مسکن مقاوم سازی برنامه برای خانواده های کم درآمد و ساختمان 150,000 جدید صفر-انرژی مسکن اجتماعی خانه” احتمالا باعث می شود بقیه هفته من.

رزماری تیلور Castlemaine

پول بیمار صرف

عصر داستان (“صنعت shudders به ما انرژی غول پیکر فایل برای ورشکستگی”, 29/6) در مورد صنعت نفت شیل در آمریکا و ورشکستگی در این بخش ساخته شده برای افسرده خواندن. یکی از بزرگترین تولید کنندگان و “پیشگام” در بخش ورشکستگی کرده است. داستان گزارش می دهد که $450 میلیارد دلار از سرمایه سرمایه گذاری شده است نوشته شده است. تصور کنید که پول قرار داده شده است به سمت انرژی های تجدید پذیر. غوطه در قیمت نفت می تواند به عنوان یک چیز بزرگ به جای بلندی فاجعه است.

داگلاس پاتر ساری هیلز

Fracking آسیب

مرگ یک fracking غول پیکر در آمریکا باید به هر کسی که علاقه مند در fracking در استرالیا باعث تجدید نظر کند. اگر به عنوان مخرب طولانی مدت آسیب غیر قابل برگشت به محیط زیست به اندازه کافی برای متوقف کردن fracking اقتصادی استدلال نیست انباشته هر مطلب یا. متاسفانه یکی از شک و تردید است که هر کدام از این عوامل را متوقف خواهد کرد این ائتلاف از ادامه فشار برای بیشتر fracking.

راس هادسون Camberwell

دور و دور آنها

در حال حاضر من درک بهتر حزب لیبرال. در کتاب جدید خود کریستوفر Pyne به ما می گوید آن را مانند منظومه شمسی است. نخست وزیر خورشید و وزرای سیارات. تحت هوارد Pyne reckons او پلوتون در بیرونی و سپس تحت ابوت و Turnbull او رو به خورشید نزدیکتر می شد و شبیه به عطارد. در این نسخه از سیاست شما دور و دور در محافل, همه چیز در جای خود باقی می ماند که در تاریکی نگه داشته و مقدار تغییرات.

استوارت Sweeney, North Adelaide

فوق العاده اتحادیه میراث

جنبش اتحادیه های کارگری ایجاد استرالیا حزب کارگر. پس از آن بوده است ALP که تا به معرفی اصلاحات است که باید بهبود زندگی طبقه کارگر استرالیا – مانند بازنشستگی سیستم. آن به عنوان جای شگفتی نیست که فدرال لیبرال نمایندگان مجلس در حال حاضر در تلاش برای تضعیف آن را به عنوان آنها خود را مدیون وفاداری به کارفرما طرف از سیاست است.

فیل الکساندر, الثام

بازی سخت

متاسفانه اندرو کشاورز (حروف 30/6) AFL را نداشته اند قادر به نمایش گذاشتن استرالیا بازی کرده میکروگرم در دسترس ساخته شده برای فیفا جام جهانی زنان در سال 2023. یک نیاز برای استفاده از stadia است که آنها در دسترس خواهد بود به طور انحصاری برای جهان بازی برای چند هفته در طول دوره از جام جهانی. این موضع منحصر به فرد است به فیفا; در زمان المپیک سیدنی نه تنها می تواند کدهای دیگر نمی توان بر روی صفحه نمایش اما هر دو AFL و NRL فصول مورد نیاز بود را به پایان برساند یک ماه زود تا پایان ماه اوت سال 2000 به عنوان هیچ رقابت ورزشی مهم اجازه داده شد به عملکرد استرالیا در زمان بازی های المپیک است.

برایان کید کوه Waverley

پیام تضعیف

مانند بسیاری دیگر لایحه هولمز (حروف 30/6) لینک سنبله در COVID-19 موارد به رفتار اطراف پل شد. او می تواند توضیح دهد پس چرا اگر این مورد است, شده است وجود دارد هیچ مشابه شیوع در هر شهر و بسیاری از شهرستانها منطقه ای که در آن راهپیمایی صورت گرفت ؟ شاید او و دیگران باید نگاه به مستمر carping توسط اپوزیسیون و برخی از رسانه ها که خواستار شدند که دن اندروز “من مردم” و در نتیجه تضعیف پیام و اقتدار دولت و مقامات بهداشتی.

گریم گاردنر مخزن

ما نتواند مبارزه

میشل گلدبرگ (“امریکا بیش از حد شکسته برای مبارزه با ویروس”, 30/6) اشاره می کند که چگونه شکست/شکست خورده دولت از ما قادر به مبارزه با COVID-19. که پرسش از کسانی که واجد شرایط برای داروین جایزه برای نیمه اول سال 2020 است. آن است اهدا می شود به کسانی که بهبود ژنتیکی انسان استخر با از بین بردن خود را از آن. در زمان عملکرد ملی جوایز باید به ما (طلا) و انگلستان (نقره) و برزیل (برنز).

Kishor Dabke کوه Waverley

انطباق مورد نیاز

مردم امتناع coronavirus آزمون در حال حاضر قابل توجهی خطر اضافی در حال قیام از موارد در ویکتوریا. بازگشت مسافران می توان نگهداری در قرنطینه اما در جامعه همان اصول باید اعمال می شود. بازگشت مسافران می تواند بازداشت اضافی 10 روز اما باید برای شارژ اضافی باقی بماند. جامعه refusers می توانید انتخاب به قرنطینه می شود و در صفحه اصلی به صورت 24 روز در ازای تست اما می باید از نزدیک تحت نظارت جایگزین بودن هتل قرنطینه برای این گروه نیز هست. در یک ورید مشابه مردم عمدا از موازین اجتماعی فاصله باید مشمول جریمه های سنگین. چنین multipronged روش به ما می دهد شانس به دست آوردن کنترل.

Ruja Varon, مالورن

بازی مبتنی

AFL حق محروم 2023 جام جهانی دسترسی به AFL زمینه. به جای اینکه بیوقفه آنها داده شد و هیچ جایی برای مذاکره نیاز به ترک استادیوم خالی برای هفته ها پیش از هر بازی جام. من تبریک AFL به صورت ایستاده برای طرفداران خود و باشگاه است. به طور متوسط 172,168 AFL طرفداران حضور در ملبورن بازی در هر آخر هفته از این فصل است. این مسابقات قرار است به گذشته تقریبا شش هفته. اگر AFL رد شد دسترسی به خود را در استادیوم می گویند برای چهار هفته در مورد 688,000 طرفداران و باشگاه ها خواهد بود در حالی که حق شرکت در چه فرهنگی قابل توجهی به آنها.

استفان عشق پرترلینگتن

ضعیف فوتبال عینک

در طول مستند جیک Niall نوشت: گفتن مقاله در کاهش کیفیت فوتبال استرالیایی. او گفت که در حال تماشای 1980-2000 reruns بازیکنان بودند کندتر اما بازی سریع تر و تماشایی تر بود سرگرم کننده با ضربات نمرات بالا و تمرکز بر روی به ثمر رساند. اما بازی امروز برنامه ها بیشتر در مورد متوقف کردن مخالفان از به ثمر رساند با ریختن مایعات تا بازی. یک مثال کلاسیک از این رویکرد در جیلان v ملبورن بازی روز یکشنبه بود جیلان با در نظر گرفتن سه رو به جلو و لگد و یک وری و پا زدن به حرکت توپ را از نیمه پشت خط به خط مرکز و سپس چرخش توپ ، GWS v Collingwood احتمالا بدترین بازی من در 20years. Alistair Clarkson عذر خواهی کرد برای این افتضاح استاندارد زالزالک v شمال ملبورن بازی و کریس اسکات پیشنهاد کاهش بازیکن شماره برای کاهش احتقان.

داگ, شوالیه, کلیفتن سپرینگس

که در آن جدید است reaper?

که در آن است که گرافیک به یاد ماندنی, کمپین تبلیغاتی به آموزش ما در مورد COVID-19? آن را باید به مفرغ در Grim Reaper ایدز کمپین – صحبت می کند که در سراسر تفاوت زبان که وسیله انتقال چگونه عفونی ویروس است و چه عواقب آن می تواند باشد. استرالیا پزشکی و علمی می دانید-چگونه به این آگهی و گرافیک بصری هنرمندان و توسعه دهندگان بازی به آمده تا با چیزی بزرگ است. آنچه مورد نیاز است یک مثال فوق العاده از تبلیغات مهارت های رنگارنگ علمی دقیق شاید طنز آمیز و بیشتر از همه موثر کمپین ما در جامعه چند فرهنگی است.

کری نیکلاس کریدن

اساسی درماندگی

عالی حیف که جولی Szego (“جنگ در هنر درجه”, 29/6) برجسته شده است که فارغ التحصیلان علوم انسانی مجبور شده اند به درک نسبی خود را بی ثمر بودن در یک بحران ملی. به طور کلی ناتوانی جامعه ما چهره نشان می دهد وجود دارد و فارغ التحصیلان رشته های متعدد در رشته [هزینه که نه دو برابر] هستند که در همان موقعیت اساسی ناتوانی و بی فایده در مواجهه با چنین تهدید.

علاوه بر این با استناد به پايان نامه ها با باریک تمرکز او نادیده درجه در بسیاری از علوم انسانی مناطق است که بسیار مربوط به حل مشکلات جوامع و شهروندان در زمان بحران.

جانیس ژامبون غرب ملبورن

حرکت خود PM

اسکات موریسون می گوید که دیگر مرزهای کوئینزلند اقامت بسته به کسانی که رنج می برند بیشتر از آن هستند که مردم از کوئینزلند. او درست است. صنعت گردشگری در اینجا حیاتی است و آن را در راه بد. اما راه حل برای این مشکل این است که در اسکات موریسون دست به همان اندازه به عنوان آن است که در هر کس دیگری. بنابراین در می آیند اسکات – اگر شما برای باز کردن تمام کوئینزلند مرزهای صنعت گردشگری در اینجا می توانید یک بار دیگر باید به مشتریان از نه تنها نیوزیلند, بلکه, چین, آمریکا, انگلستان, ایتالیا, فرانسه و اسپانیا. این خوب خواهد بود برای اقتصاد ملی و همچنین برای کوئینزلند. و لطفا نشان می دهد که شما جدی اسکات را اعلام کن قبل از عدن-Monaro byelection.

اعطای Agnew, Coopers دشت, Qld

عبور از نظم و انضباط امید

این “روزنهای از امید” است که شما می خواهید برای ایلین هاپر (حروف 30/6) شده اند ناشی از آن “انبوهی از بنیادی دانشجویان دانشگاه” برای بیش از یک قرن است. آنها تا به حال خودروهای برقی در حال اجرا در اطراف در 1900s. آنها و کارشناسی ارشد خود را صنعتگر برادران ایجاد جهان سد برق آبی سیستم. در حال حاضر آنها می تواند پورتلند آلومینیوم تال خارج از شبکه با یکی از سواحل اقیانوس پمپ های هیدرولیکی مخزن و زمینه های خود را از توربین بادی و فتوولتائیک منابع انرژی. آنها درک “حفاظت و بهره وری کل انرژی در چارچوب بازیافت و تعمیر” پس از آن دلخراش است برای دیدن خلاق جوانان توسعه بدبینی مطلق در پاسخ به لیبرال و زايمان و اتحادیه ها و سبزی سیاست بی کفایتی. آنها به شدت نیاز خود را از علوم انسانی همکلاسی به شکل یک حزب سیاسی است که unshackle خود خونریزی راه حل آشکار.

رونالد الیوت Sandringham

و یک چیز دیگر …

AFL

دریافت بیش از آن مجدد طرفداران پایی – این بازی ممکن است “بسیار” اما این بازی است و پرستاران در حال برنده شدن!

برایان مورلی Donvale

جیلان مربی کریس اسکات ممکن است باید مسئولیت را به ارائه یک بازی به سبک است که “چشم نواز”. اما او باید مسئولیت برای پیاده سازی یک سبک خواهد شد که برنده نهایی.

بری Whelan, Aireys ورودی

AFL رئیس Gillon McLachlan دیروز گفت که در نظر او اثرات COVID-19 در سال 2020 فصل مثبت شد. McLachlan است Dr Pangloss استرالیا, ورزش, مصمم به دیدن طرف روشن.

میله عاقلانه ساری هیلز

یک هدیه برای سیدنی

دولت ویکتوریا فقدان علاقه در فینال جام جهانی با استعداد است این رویداد به سیدنی. دولت در حال حاضر باید اجازه دهید دیگران را فرمول یک جایزه بزرگ و استفاده از سالانه یارانه به صندوق نیاز دارد و نه می خواهد.

جف Gowers, St Kilda

Coronavirus

شما تقریبا می تواند شنیدن خنده و guffaws از بخش فن آوری هنگامی که Jacinda protocol wine studio خواسته مردم را به نگه داشتن یک دفتر خاطرات برای کمک به با تماس با ردیابی. چه با یک مداد?

سیمون تورنتون Alphington

تصویرگران ساده-بسته سیگار نیاز به پیدا کردن برخی از عکس های ترسناک از اثرات coronavirus به کمک استراتژی های ارتباطی.

ایان پاول, Glen Waverley

من را پذیرفته اند من هرگز برنده یک میلیون دلار, اما چگونه در مورد یک جایزه یک میلیون ماسک و دستکش و sanitisers?

تریس Raouf, هدفیلد

با سنبله های intemperate کلمات حکمت از تیم اسمیت حلقه بسیار توخالی. او سکوت طلایی است.

جورج نی چرخ هیل

شاید همه مغازه ها باید پلیس را نمی ایستادگی خیلی نزدیک به من و Fleetwood Mac را در پشت ماسک در چرخش به مردم یادآوری اجتماعی را حفظ فاصله.

رابین وود هایدلبرگ ارتفاعات

در نهایت

این ویلر مرکز قلب تپنده ملبورن یونسکو شهرستان از ادبیات. مورد نیاز و حتی بیشتر طول iso. موفق باشید به کارو Llewellyn جدید مدیر.

گرگ Curtin, بلکبرن جنوبی

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de