در یک آدرس در روز چهارشنبه, نخست وزیر اسکات موریسون ابراز ترس خود را در انبوهی از “وحشت خریداران” جارو قفسه های سوپر مارکت پاک در سراسر کشور:

جلوگیری از احتکار. من نمی تواند بیشتر بی پرده در مورد آن. آن را متوقف کند. آن است که نه معقول است و نه مفید است, و آن را یکی از ناامید کننده ترین چیزهایی که من را دیده اند در استرالیا رفتار در پاسخ به این بحران است.

آن آغاز شده است با کاغذ توالت و در حال حاضر بسیاری از غیر فاسد شدنی و مواد غذایی مشکل است, منبع, به عنوان خریداران ذخایر در آماده سازی برای بدترین.

اما وجود دارد یک دلیل منطقی برای چنین رفتاری? و چگونه ما می تواند حرکت فراتر از ما انگیزه های روانی به فروشگاه دقیق و در نظر گرفتن نیازهای دیگران ؟

COVID-19 – یک بی خبر تست استرس

Coronavirus شیوع است که تنها یک بار از عدم قطعیت اما همچنین یک دوره که در آن بسیاری از ما در حال تجربه انزوای اجتماعی. هر دو این عوامل می تواند از نظر روانی ایجاد انگیزه در مردم برای خرید چیزهایی که آنها نیاز ندارد.

احساس قادر به تحمل عدم قطعیت همراه است با شدید تر احتکار رفتار. احتکار مستلزم مجموعه ای از موارد بیش از را می توان feasibly استفاده می شود به نقطه ای از مانع عملکرد یک خانه. حتی اگر رفتارهای ما شاهد ممکن است “احتکار” در این معنا آنها به احتمال زیاد محور با همان مکانیسم های روانی.

یکی از قوی ترین پیش بینی از احتکار رفتار یک فرد را درک ناتوانی در تحمل پریشانی. اگر آن را در یک فرد به طور کلی طبیعت برای جلوگیری از پریشانی آنها ممکن است در معرض خطر از خرید محصولات بیشتر از آنها feasibly می توانید با استفاده از طول بیماری همه گیر.

برای چنین افرادی ممکن است آن را دشوار است به این باور مقامات زمانی که آنها در سوپر مارکت ها اعلام خواهد شد. و یا اگر آنها را باور آنها ممکن است تصمیم می گیرید آن را به “دبستان” فقط در مورد همه چیز تغییر.


ادامه مطلب: زمانی که اموال فقیر هستند جایگزین برای مردم: اختلال احتکار و تنهایی


Coronavirus همچنین به یاد بسیاری از مردم از مرگ و میر خود را و این می تواند منجر به افزایش هزینه برای جبران ترس است.

حتی اگر یک فرد به طور معمول احساس می کند قادر به تحمل پریشانی آنها هنوز هم ممکن است تا پایان خرید بیش از آنها نیاز است. دیدن قفسه های خالی می تواند باعث اصرار به ربودن آنچه باقی مانده است. تحقیق در مورد “کمبود اکتشافی” نشان می دهد ما فرض اقلام با ارزش تر اگر آنها در پایین عرضه.

همچنین کالاهای مصرفی بیش از عملکردی است. محصولات و مارک های روانی نیز در خدمت اهداف و می توانید تغییر دهید که چگونه ما احساس می کنیم. برای مثال برخی از مردم به نوبه خود به alcoholto کاهش اضطراب یا پریشانی.

چگونه برای غلبه بر نیروهای روانی

پس چگونه می تواند ما را در تصمیم گیری منطقی در زمانی که چندین روانی نیروهای این مشکل ؟

در حالی که هیچ درمان مناسب وجود دارد, درمان شناختی رفتاری (CBT) تکنیک می تواند کمک به مردم برای جلوگیری از تصمیم گیری بر اساس مدعی انگیزش و احساسات. CBT نشان داده شده است برای بهبود عدم تحمل عدم اطمینان و کاهش اضطراب و ترس است.

CBT شامل حل مسئله و درگیر شدن در اجتناب رفتار برای تست اعتبار باورهای. ایده این است برای به چالش کشیدن افکار سودمند و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد است.

برای اعمال این رویکرد در هنگام خرید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شما باید شروع با در نظر گرفتن سهام از موارد شما در حال حاضر در خانه و چه مدت آنها خواهد داشت.

در هنگام بلند کردن آن مهم است برای محدود کردن زباله و ملاحظه است. آن را مفید برای خرید مواد غذایی که غنایم و یا فروش بسیاری از محصولات است که دیگران از جمله افراد مسن به سختی تجربه. خرید 100 رول کاغذ توالت بی فایده است اگر آن را طول می کشد یک سال از آنها استفاده کنید.


ادامه مطلب: اسکات موریسون گفت: ما حداقل 6 ماه از اختلال. که در آن می کند که تعدادی از آمده است ؟


زباله های مواد غذایی را می توان با محدود توسعه برنامه های غذایی به صورت دو بعدی به سه هفته نگه داشتن در ذهن که برخی از محصولات منقضی خواهد شد. با تمرکز توجه خود را بر روی آنچه که شما در واقع استفاده از طول این زمان شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد آنچه به خرید.

آن را OK به احساس اضطراب

زمانی که خرید یک لیست با شما به راهنمای خود را خرید کنید و سعی کنید بهترین خود را به چوب به آن. به این ترتیب شما کمتر احتمال دارد به تسلیم شدن به اضطراب رانده خرید باعث نزد قفسه های خالی و یا افکار از سوپر مارکت ها بسته شدن. که گفته بود مایل به خرید جایگزین اگر موارد خاص به فروش می رسد. شما می توانید برنامه برای این کار در پیش است.

شما ممکن است شروع به احساس اضطراب زمانی که تنها خرید اقلام برای استفاده در آینده است. که خوب است. تحقیقات متعدد آزمایشات نشان داده اند که مردم می توانند تحمل اضطراب و تغییر مدعی رفتاری کاهش اضطراب در دراز مدت است.

تحقیقات همچنین نشان داده است افرادی که به صورت مزمن ذخیره کردن می تواند تحمل پریشانی بهتر از آنها فکر می کنم. بنابراین در حالی که اضطراب ممکن است اجتناب ناپذیر برای برخی از در خرید بعدی خود را سفر آنها به احتمال زیاد خواهد شد قادر به تحمل آن است. و آن را ممکن است کاهش می یابد اگر استراتژی های فوق به تصویب رسید.

حتی قبل از COVID-19 گیر استرالیایی تا به حال یک مشکل از خرید چیزهایی که آنها نیاز ندارد. ما نهم-بزرگترین مشارکت کننده از زباله های خانگی به ازای هر فرد در جهان صرف بیش از$10.5 میلیارد دلار در هر سال بر کالاها و خدمات ما به ندرت استفاده کنید. بیش از نیمی از این هزینه برای مواد غذایی است که می شود به هدر می رود.

شاید درک مکانیسم های روانی و زیر بنای خرید ما رفتار می تواند کمک به ما را منطقی تر خرید در طول این زمان از عدم قطعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو