PSW مرگ میریزد نور در خطر مواجهه با مراقبت های بهداشتی کارگران, صفحه اصلی مراقبت از بیماران

تورنتو — مرگ یک انتاریو ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که نه تنها مشغول به کار در مراقبت ارشد, امکانات, اما همچنین رفت و خانه به خانه به دنبال پس از مردم خود را در خوابگاه برجسته خطرات رو به صفحه اصلی مراقبت از بیماران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

حدود یک میلیون کانادایی دریافت مراقبت در منزل با بسیاری از دیدن چندین شخصی در حمایت از کارگران در هر روز داده می شود. این واقعیت به تنهایی یک منبع نگرانی در طول یک بیماری همه گیر اما بسیاری از کارگران که به ارائه مراقبت در منزل نیز فاقد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

Arlene رید, 51, مشغول به کار بود در دو امکانات مراقبت در حالی که همچنین ارائه مراقبت در منزل برای بیماران. او دوشنبه به دلیل عوارض ناشی از COVID-19.

“مادر من نمی توانستم نفس بکشم, در پایان,” دختر گفت: CTV News, گفت: او مادر ندارد PPE مناسب برای انجام کار خود را با خیال راحت.

رید مادر پنج, تا به حال در یک نقطه و درخواست به کار با یک بیمار که تحت درمان قرار گرفته برای COVID-19 نگران است که او ممکن است به خطر اندازد یک از اعضای خانواده از او بود که در مبارزه با سرطان است.

“آنها به او گفت که این امر می تواند کار نافرمانی” دختر Antonnielle Bryden روز چهارشنبه گفت:.

حمایت شخصی کارگر (PSW) لیندسی Couture, که همچنین فراهم می کند برای مراقبت از سالمندان در خانه های خود می گوید: کار او شامل کمک به افراد مسن مشتریان با بهداشت شخصی و همچنین مهم تر وظایف مربوط به سلامت خود را.

“ما در حال انجام تزریق انسولین,” دوخته شده است. “ما در حال انجام در انجمن, تغذیه, ما در حال انجام catheterizations.”

مانند کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات دوخته است نگران عدم وجود تجهیزات حفاظتی.

“ما واقعا مناسب PPE برای رفتن به این خانه,” او گفت:. “آن شروع به گرفتن ترسناک است.”

چهار مراقبت های بهداشتی کارگران از جمله سه PSWs و بیمارستان بهداشت کارگر فوت کرده اند از COVID-19 در انتاریو تا کنون بیش از 2500 مراقبت از سلامت کارگران تشخیص داده شده است با ویروس.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بهداشت و درمان (SEIU) نامیده می شود برای حفاظت بهتر برای انتاریو حمایت شخصی کارگران و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

آن را فقط به مراقبان که می ترسم اما صدها هزار نفر از کانادایی هایی که به طور معمول تکیه بر دریافت مراقبت در خانه های خود.

“کمی بیش از نیمی از مشتریان ما لغو خدمات و یا به حالت تعلیق خدمات” گفت: Ryan Jershey که صاحب خانه مراقبت آژانس در Windsor, Ontario.

او گفت: کاهش مشتریان است که با توجه به کسانی که در گروههای در معرض خطر بودن ترس از گرفتن رمان coronavirus از سلامت کارگران است.

اما برخی از خانه مراقبت از مشتریان مانند دایان سیمز که به مولتیپل اسکلروزیس هیچ چاره ای جز به خطر.

“هیچ راهی وجود دارد من می توانم انصراف از خدمات” او گفت: CTV News. “زندگی من بستگی به این کارگران است.”

تا زمانی که او گفت که بسیاری از PSWs به خانه او آمد مناسب و بدون PPE — نمایی ترسناک با توجه به او را ببینید تا پنج مختلف در حمایت از کارگران در هر روز است.

انتاریو قانون محدود کردن PSWs به یک خانه مراقبت صدق نمی کند به مراقبت از خانه به این معنی است که یک کارگر می تواند با مراجعه به مشتریان مختلف در خانه های مختلف است.

“من سوال که آیا آنها باید در حال رفتن به اینجا و ان, و یا اینکه آیا آنها باید مجموعه ای از تعداد مشتریان” سیمز گفت.

اما برای سیمز و دیگران مانند او با نیازهای حیاتی وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است.

این چیزی است که نگه می دارد و طراحی لباس در این کار با وجود خطرات به سلامت خود.

“این نیاز مشتریان ما,” او گفت:.

یک سخنگوی انتاریو وزارت بهداشت گفت: اخبار CTV آن را توصیه است که کارفرمایان محدود کردن تعداد خانه های خصوصی که در آن PSWs می تواند کار برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 اما در این مرحله هیچ الزامی برای کارفرمایان به دنبال این دستورالعمل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de