پاری سن ژرمن برگزار شد به 4-4 قرعه کشی در امیان قابل توجه پس از باز گشت

در نتیجه چپ رهبران پاری سن ژرمن 13 نقطه روشن از دوم قرار المپیک مارسی پس از مدیر توماس Tuchel استراحت چند به طور منظم شروع جلوتر از روز سه شنبه برای اولین بار پای خود را در لیگ قهرمانان گذشته-16 برخورد با بوروسیا دورتموند.

موقت خط با آندر هررا هافبک بازی در یک ناآشنا راست پشت, نقش, نگاه, همه در دریا در باز کردن نیمی به عنوان اهداف از Serhou Guirassy, Gael Kakuta و Fousseni Diabate داد 19-قرار داده امیان 3-0 منجر شود.

Guirassy اخراج امیان پیش با یک ترد پنجم-لحظه پایان و Kakuta ساخته شده آن را 2-0 با rasping شات از 18 متر که به بازدید از کیلور ناواس دروازه بان هیچ شانسی.

یک شوک بزرگ به نظر می رسید بر روی کارت که Diabate دربسته در محیط یک jinking اجرا از طریق وسط با یک کم ضربه که رفت در پست اما Herrera کشیده یکی پشت در سکته مغزی از حاصل کار دو تیم در زمانی که او هدایت در یک برند لنو گوشه.

اسپانیولی هدف تبدیل این مسابقه بر سر آن به عنوان یک جفت از هدر توسط مرکز Tanguy Kouassi وارد نمره داخل باز 20 دقیقه از نیمه دوم.

امیان شد دوباره برگشت توسط مجموعه ای از قطعات به عنوان Draxler چرخش در گوشه دیگری برای Kouassi به بالاتر از خود نشانه و سر آن را به خانه. پنج دقیقه بعد او ملاقات آنخل دی ماریا در پست دور به سکوت خانه طرفداران.

با امیان در پشت آن جای تعجب نیست که PSG برداشت 4-3 سرب در دقیقه 74 به عنوان Mauro Icardi ظهور تا در پست دور و شنود گذاشته در پایین صلیب توسط خوان برنات.

اما بازدید کنندگان پس از آن از دست رفته چند gilt-edged شانس با Edinson دیالیزی که به دنبال خود 200 گل برای پاری سن ژرمن در تمام مسابقات به خصوص گناه از به پایان رساندن ضعیف.

شگفت آور خود را از دست در دقیقه در حال مرگ بود لحظاتی بعد در انتهای دیگر به عنوان Guirassy مسطح با یک پایان خوب از داخل محوطه جریمه پس از او قرار داده و از طریق جایگزین کوئنتین Cornette.

مارسی سفر چهارم-قرار داده لیل و استاد رنس در خانه هستند به سوم قرار رن در روز یکشنبه standout وسایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im