استانی گذرگاه های مرزی در حال افزایش است به عنوان اطلس حباب حرکت به بعد دو

هالیفاکس — برای اولین بار در ماه اطلس کانادایی مجاز به عبور از مرزهای استانی به دلایل شخصی پس از اطلس حباب قرار بود به جای روز جمعه.

“من بسیار هیجان زده هستم که مردم می توانند شروع به حرکت در اطراف و دیدن عزیزان خود را احتمالا برای اولین بار و قبل از هر چیز گفت:” مونکتون ساکن شانون Lifance. “من می دانم که مردم نکرده اند قادر به دیدن یکدیگر را برای ماه, بنابراین من فکر می کنم که مهم ترین است.”

“این بسیار عالی است که ما را وادار به کشف یک بیت” گفت: Stewiacke, N. S. ساکن نیکول استوارت.

استوارت ساخته شده راه خود را به نیوبرانزویک در روز جمعه همراه با هزاران نفر دیگر مشتاق به شکستن استانی حباب.

استوارت گفت: سفر او از Stewiacke که به طور معمول طول می کشد حدود دو ساعت در زمان پنج روز جمعه. هنگامی که او وارد ایست بازرسی در Aulac N. B. او شگفت زده شد زمانی که او دست تکان دادند طریق بدون اینکه متوقف مرز عوامل است.

“هنگامی که ما وجود دارد و آنها فقط اجازه دادن به هر کس طریق. من فکر می کنم آن را فقط به این دلیل که ترافیک حمایت شد تا به Springhill, N. S. بنابراین من فکر می کنم آنها فقط تلاش برای بدست آوردن چیزهایی که در حال حرکت گفت:” استوارت.

رستوران ها و مغازه ها در سراسر آتلانتیک کانادا می گویند که آنها را خوشحال و با افزایش بازدید کنندگان است.

“این فوق العاده بود برای دیدن ما حباب مردم ما به عنوان آنها تماس بگیرید. آنها مانند برادران و خواهران ما از سایر استان گفت: هدیه صاحب مغازه استیو Clerke.

Clerke شده است آماده سازی خود را در فروشگاه برای چند هفته گذشته در آماده سازی برای اطلس حباب برای شروع. او گفت که او تا به حال بسیاری از خریداران در آمده از نوا اسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد است.

“یک تفاوت قابل توجه نه تنها در فروش, اما یک تفاوت قابل توجه در انرژی از مردم نیز بیش از حد. آنها به نظر می رسید که اعتماد به نفس خود را به عقب که خوب بود برای دیدن” گفت: Clerke.

نیوبرانزویک وزیر گردشگری بروس Fitch گفت: او را تشویق تعداد زیادی از مردم عبور از مرزهای استانی و اضافه کرد که امیدوار است این آغاز یک بازگشت به حالت عادی.

“همانطور که در زمان رول در و همه چیز باز کردن و حتی بیشتر وجود دارد ممکن است بیشتر از یک فرصت برای مهمانان به استان و امیدوارم حمایت از گردشگری مکانهای اینجا در این استان گفت:” Fitch در.

با توجه به آمار دولتی بیش از 14,500 وسایل نقلیه شخصی به عبور به نیوبرانزویک روز جمعه در مقایسه با تنها 2,600 در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de