Provincewide اعتصاب می بیند دو میلیون Ont. دانش آموزان را از کلاس بیرون

تورنتو — برای اولین بار در 24 سال تمام چهار عمده اتحادیه های معلمان در انتاریو در حال اعتصاب هستند همان روز بستن استان در سیستم آموزش و پرورش عمومی و خروج بیش از دو میلیون کودک در مدرسه خارج از کلاس.

اتحادیه ها به نمایندگی از حدود 200000 معلمان و آموزش و پرورش کارگران خواستار از دولت را به عقب بر روی کاهش به آموزش و پرورش است.

بیشتر بخوانید: این مسائل کلیدی در انتاریو معلمان اختلافات با استان

انتاریو وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه گفت: دانش آموزان باید در مدرسه به جای.

“این تصمیم اشاره به تشدید استوار با اتحادیه های کارگری که تصمیم به تشدید در برابر هر برتر در طی 30 سال گذشته” لچه گفت.

“پدر و مادر در حال از دست دادن صبر و شکیبایی با اتحادیه-باعث اختلال در زندگی خود تناقض در آموزش و پرورش فرزندان خود و تاثیر مالی تقلا برای جایگزین مراقبت است.”

لچه بارها گفت کلید نقطه چسبیده در مذاکرات با معلمان مدرسه است جبران با اتحادیه های کارگری خواستار تقریبا دو درصد افزایش دستمزد و دولت ارائه یک درصد است.

اتحادیه یعنی معلمان ابتدایی’ فدراسیون, Ontario (EFTO) در انتاریو معلمان دوره متوسطه فدراسیون (OSSTF) در انتاریو انگلیسی کاتولیک Teachers’ Association (OECTA) و انجمن des Enseignantes et des Enseignants فرانکو-Ontariens (AEFO) , عصبانی هستند که دولت اعلام کرد در ماه مارس گذشته آن را افزایش میانگین کلاس مدرسه بالا اندازه از 22 تا 28 و نیاز دانش آموزان را به چهار یادگیری الکترونیکی, دوره های تحصیلات تکمیلی.

دولت تا حدودی حمایت پایین در هر دو مسائل با لچه ارائه عوض به افزایش به طور متوسط کلاس مدرسه بالا به اندازه 25 و نیاز به دو دوره مجازی.

با provincewide کلاس اندازه متوسط 22.5 این حرکت برای افزایش اندازه کلاس در حال حاضر منجر به مدارس ارائه صدها نفر کمتر از دوره های.

انتاریو معلمان بوده است بدون قرارداد و پس از اوت. 31 و مذاکرات با دولت را متوقف Dec.16.

حمایت عمومی

OSSTF جمهور هاروی Bischof معتقد است که اتحادیه های کارگری حمایت عمومی است.

“آنچه ما امیدواریم که به انجام این است که این دولت در نهایت گوش دادن نه فقط به خط مقدم مربیان بلکه به پدر و مادر که باید گفت این دولت بارها و بارها آنها نمی خواهند بزرگتر درس اندازه آنها علاقه مند هستید در این اجباری e-learning,” او گفت:.

“آنها می خواهند به پشتیبانی از آموزش و پرورش که کارگران را به فرزندان خود از جمله کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه و دانش آموزان در معرض خطر است.”

Bischof گفت: اتحادیه آماده است به مذاکره کنند.

“زمینه را در مارس 15, زمانی که آنها (دولت انتاریو) به طور یک جانبه رفت و به یک تریبون و اعلام کرد قصد خود را به بریده بریده یک-خارج-از-چهار دبیرستان معلمان هزاران نفر از آموزش و پرورش کارگران و تحمیل اجباری آلاباما-سبک یادگیری الکترونیکی, برنامه, دانش آموزان ما,” او گفت:.

“ما می خواهیم وضعیت موجود به کیفیت آموزش و پرورش ما قادر به ارائه فقط در سال گذشته است.”

اتحادیه های کارگری در حال درخواست برای افزایش دستمزد از حدود دو درصد به نگه دارید تا با تورم اما دولت با تصویب قانون در سال گذشته دربندی افزایش دستمزد برای تمام کارگران بخش عمومی در یک درصد برای سه سال. (https://toronto.ctvnews.ca/ontario-passes-bill-to-cap-public-sector-wage-increases-at-one-per-cent-1.4675970) اتحادیه های کارگری در حال به چالش کشیدن این قانون در دادگاه.

EFTO جمهور سام هاموند گفت: دولت در تخصیص بودجه برای آموزش و پرورش بود “شرم آور است.”

“هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد, درآمد, دلار مقدار که در جدول من فکر می کنم آنچه که مردم نیاز به تمرکز بر روی $230 میلیون این دولت آماده است به صرف برای شکستن سبز پروژه های انرژی در این استان به 1.6 میلیارد دلار آنها آماده ارائه به شرکت ها معافیت های مالیاتی در این استان و آنها نمی توانند با قرار دادن $90 میلیون دلار روی میز برای دانش آموزان در این استان که شرم آور” هاموند گفت.

معلمان ابتدایی

معلمان ابتدایی خود را می گویند مسائل کلیدی شامل تضمین آینده از کودکستان تمام روز تامین بیشتر بودجه به استخدام آموزش و پرورش ویژه معلمان و حفظ ارشد استخدام قوانین.

شادی Lachica های اجرایی در EFTO گفت: آنها نمی خواهد به پایین.

“ما یک پیام واحد و که برای داگ فورد و استفان لچه و گوش دادن به پدر و مادر گوش دادن به آموزش کارگران گوش دادن به دانش آموزان در انتاریو بیشتر کاهش به آموزش و پرورش” او گفت:.

“ما می خواهیم برای بازگشت به کلاس درس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما این بستگی دارد که این دولت از برگشت به میز معامله یک معامله منصفانه برای ما دانش آموزان ما در مدارس انتاریو است.”

لیز استوارت رئیس OECTA گفت: اتحادیه تا به حال برخی از مکالمات معنی دار با دولت اما حاضر به استادانه درست شده.

در تورنتو معلمان را انتخاب کرده اند به اعتصاب قوه مقننه استانی در پارک ملکه با اتحادیه های کارگری پیش بینی 30000 عنوان بسیاری از مردم حضور می یابند.

آموزش میکس

در ضمن در B. C. معلمان شده اند برخورد با متوقف قرارداد مذاکره ایم اما نه با توسل به اعتصاب.

Deani Van Pelt, یک عضو ارشد در کانادا موسسه تحقیقاتی Cardus برجسته که تقریبا 1,400 مدارس مستقل در انتاریو باز هستند امروز.

“انتاریو بسیار متفاوت از دیگر پنج بزرگ ولایت” Van Pelt گفت: CTV خود را در صبح است.

“استان های دیگر تشخیص دهد که آن را نه تنها مدارس دولتی که تحویل آموزش و پرورش مدرسه مستقل بخش در چهار استان های غربی و کبک دریافت برخی از بودجه دولت است.

“تا 13 درصد از دانش آموزان در این استان ها حضور در مدارس مستقل. انتاریو متکی خیلی بیشتر به شدت در مدارس دولتی است.”

او گفت: حدود هفت درصد از دانش آموزان در انتاریو در حال تحصیل در خصوصی مدارس مستقل.

“اگر ما نگاهی به سه نفر دیگر از بزرگترین استان های, B. C., Alberta و کبک آنها رسیدن به بالاتر PISA (برنامه بین المللی ارزیابی دانش) نمرات آنها در اندازه بزرگتر کلاس.

“استان های دیگر می دانیم که وجود دارد می تواند بیشتر راه های ابتکاری برای تحویل آموزش و پرورش ما می توانید آن را از طریق مدرسه مستقل بخش از طریق مدارس است که باید بیشتر از استقلال و آزادی بیشتری را به طراحی اطراف مختلف مذهبی تعریف شده مدارس وجود دارد فقط از فرصت های بیشتر در استانهای دیگر برای تنوع در آموزش و پرورش است.”

دانش آموزان

CTV خود را صبح روز مصاحبه دو دانش آموز در کلاس 11 در تورنتو شمالی متوسطه در روز جمعه به شنیدن چگونه آنها را تحت تاثیر اعتصاب.

“بسیاری از دانش آموزان حداقل در مدرسه ما رو متصل به معلمان و ما از دست داده و بسیاری از آنها” کوپر McCrory گفت.

“ما از دست داده و در حدود 20 سال گذشته و با هر یک از آنها را ما از دست دادن شش دوره دوره بارگذاری.”

McCrory گفت او دیده می شود “drastic اندازه کلاس را افزایش می دهد.”

“در حال حاضر ما در بر داشت که بسیاری از آنهایی که مانند ریاضی و زبان انگلیسی آنهایی هستند که لازم است آنها در حال گرفتن بزرگتر و بزرگتر. آن را فقط احساس می کند کمتر شخصی” او گفت:.

شاگردی نوح گنجشک گفت: دولت استانی است “اهریمنی معلمان ایجاد فرهنگ مبارزه به جای ایجاد یک راه حل عادلانه است که کمک می کند تا دانش آموزان است.”

گنجشک معتقد است: “کمتر خوش شانس” ممکن است خانواده ها در مبارزه با پیشنهاد e-learning جزء زیرا هر دانش آموز باید بدون وقفه wifi دسترسی داشته باشید.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>