تورنتو — برخی از استان ها در حال نشان دادن نشانه هایی که کانادا در جنگ مقابل COVID-19 ممکن است گرفتن یک به نوبه خود برای بهتر اما مقامات بهداشت و کارشناسان آماده نیست به جشن می گیرند.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه وجود دارد که “خوشبینی محتاطانه” است که گسترش COVID-19 است که با کاهش موارد در کشور در حال حاضر دو برابر در هر 10 روز یا بیشتر در مقایسه با هر سه روز در اواخر ماه مارس است.

اما Tam هشدار داد و آن را بیش از حد به زودی به سهولت فیزیکی فاصله اقدامات و انجام این کار خواهد بود “خواهم ساخت ما راه را به پایین کوه در تاریکی.”

با وجود کانادا منحنی رشد آهسته تر از کشورهای دیگر’, ملی, منحنی ارائه نمی دهد یک تصویر کامل از این بیماری همه گیر — وجود دارد استانی تفاوت.

انتاریو و کبک و B. C. جایی که سه چهارم از جمعیت کانادا زندگی می کنند که حدود 87 درصد از این کشور را تایید کرد coronavirus موارد است. بیشتر تأکید بر تفاوت, B. C. دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و میر.

تست رویکرد منابع موجود شفافیت بستری شدن در بیمارستان در بخش مراقبت بیماران و مرگ و میر تمام عوامل است که می تواند به یک استان بیشتر مستعد ابتلا به افزایش در مورد اعداد از دیگری.

نشانه های مثبت در برخی از استان های منحنی پرتاب ریباند در دیگران

نیوبرانزویک روز سه شنبه گزارش داد هیچ مورد جدید از COVID-19 برای دومین بار در چهار روز اما استان افسر ارشد پزشکی هشدار خطرات به سلامت عمومی باقی می ماند.

“ما در حال حرکت در مسیر درست اما ما نمی رسید ما مقصد” دکتر جنیفر راسل گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما باید حفظ ما حل و فصل. ما نمی توانیم اجازه دهید تا حتی برای یک دقیقه.”

نیوفاندلند و لابرادور همچنین گزارش داد هیچ مورد جدید از COVID-19 روز سه شنبه و همچنین از 16 جدید و بهبود. اما مقامات هشدار می دهند که استان پیری جمعیت باعث ایجاد خطرات خاص.

برتر دوایت توپ کرد: استان دارای بالاترین جمعیت سالمندان در کشور و میزان بستری شدن در بیمارستان و درمان-مراقبت از پذیرش برای COVID-19 بالاتر در میان کسانی که در سن 55 ساله و مسن تر.

این عوامل مشترک در سراسر آتلانتیک کانادا که در استانهای کشور بالاترین رتبه در کشور برای سالمندان سرانه ساخت یک پرش در COVID-19 موارد ممکن است.

مانیتوبا مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد هیچ مورد جدید از COVID-19 با 99 افراد بهبود می روم تنها 142 فعال موارد در استان است.

سینتیا Carr یک Winnipeg-بر اساس اپیدمیولوژی با دو دهه تجربه در زمینه تفسیر و توسعه پروتکل های برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های سلامت گفت: کاهش موارد معنا نیست که کانادایی ها می تواند به توقف جسمی فاصله گرفته است.

“تعداد کسانی که تنها رفتن به پایین از آنجا که ما در حال انجام کار درست. امیدوارم این اقدامات می تواند کاهش یابد اما هنوز رتبهدهی نشده است” Carr گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca. “به نظر می رسد مانند یک خبر خوب اما از اپیدمیولوژیک چشم انداز آن را به اندازه کافی امتیاز داده ها برای اطمینان می گویند اگر ما در یک روند رو به پایین.”

هفته گذشته آلبرتا و B. C. نشان داد نشانه هایی که بهداشت عمومی اقدامات شد و شروع به کار در “مسطح منحنی” و کاهش گسترش COVID-19.

روزانه تعداد مورد باید پس مانده های نسبتا پایین برای B. C. اگر چه موارد مشخصی دوباره در آلبرتا.

آلبرتا مقامات بهداشتی گزارش 138 جدید کروناویروس موارد در سه شنبه — استان بالاترین روز به روز افزایش پس از همه گیر آغاز شد.

با توجه به Carr, مطالعات تنها 5.8 درصد از کانادا آزمون آینده مثبت است. به این دلیل او می گوید که “همیشه” مهم تر برای کانادایی ها در نگاه به مرگ و مير و تعداد بيماران بستری از روزانه مورد تعداد به درک منحنی.

“ما مرگ و مير باید نه در طول زمان از آنجا که ما در حال قرار دادن در اقدامات حفاظتی برای جمعیت آسیب پذیر است و ما در حال قرار دادن منابع بیشتر به تست برای جلوگیری از گسترش-و نه فقط تایید می کنند که کسانی که بسیار بیمار دارای عفونت,” او گفت:.

تست باقی می ماند یک مسئله

وجود دارد در ادامه به کمبود گسترده استاندارد تست دستورالعمل در سراسر کشور با برخی از استان های تست گسترده و دیگران تست بر اساس معیارهای سختگیرانه تر که شامل سفر تاریخچه و علائم.

آلبرتا است تست در یکی از بالاترین نرخ ها در جهان در حدود 1500 نفر در هر 100000 نفر در مقایسه با میانگین ملی از 910. انتاریو دارای بالاترین تست نرخ هر استان ارسال تقریبا 3500 آزمایش یک روز به آن labs حتی اگر آنها می تواند به جای 13000 آزمون.

کالین Furness که تحقیقات اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو می گوید: استان نیاز به گسترش معیارهای تست به شیوع بیماری تحت کنترل است و نه انجام “اشتباه است.”

“ما نمی دانم هر چیزی در مورد بدون علامت جمعیت از آنجا که ما در حال تست آنها. من خیلی دوست دارم برای دیدن آزمایش تصادفی در سراسر هر استان به حس چقدر جامعه گسترش می گذرد که ما حتی شناسایی” Furness گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca.

با وجود اتاوا-بر اساس اسپارتان علوم زیستی پس از دریافت فدرال تایید برای تولید و توزیع دستگاه آن را ادعا می کند می تواند تولید COVID-19 نتایج آزمون در کمتر از یک ساعت Furness است در مورد آن دقت و صحت.

“بهداشت و درمان کانادا رفتم جلو و آن را تایید اما ما دیده نمی شود اطلاعات روی آن دقت. وجود دارد دو نوع از اشتباهات آزمون می تواند — آن را می توانید موفق به اطلاع شما بیمار هستید اگر شما هستند و آن را همچنین می توانید می گویند شما بیمار هستید زمانی که شما نه” Furness گفت.

“اگر آن را به شما می گوید که شما بیمار هستید و شما هستید که یک مزاحم. اما اگر نتواند به شما بگویم که شما بیمار هستید و شما پس از آن که بهداشت عمومی را تهدید,” او اضافه شده است.

در حالی که برخی از استان ها در حال دیدن خود منحنی بودن صاف Furness گفت: خود را در مورد اعداد به راحتی می توانید به عقب برگردید ،

“هیچ مورد جدید خبر خوبی است چرا که به معنی وجود دارد هیچ جدید موارد جدی” او گفت:. “[اما] اگر جشن تولد مجالس ترحیم و ورزشی در رفتن بدون اطلاع و گسترش است که اتفاق می افتد در پس زمینه ما می تواند یکی دیگر از افزایش در چند هفته از هم اکنون بدون هر گونه ایده و یا چرا آنها از کجا آمده.”

شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه

دکتر ترزا Tam گفت: در روز دوشنبه گفت که نزدیک به نیمی از کانادا COVID-19 مرگ و میر پرستاری و بازنشستگی خانه بیماران و حتی با بیشتر سیستم های حفاظتی در محل او می گوید: مرگ و میر بیشتر در این تنظیمات به احتمال زیاد.

کبک و انتاریو شده اند سخت ترین ضربه و همچنان موج در تعدادی از عفونت ها با توجه به رشد شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه.

انتاریو گزارش 93 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه و 27 در بیمارستان. در کبک نیمی از استان 435 مرگ و میر رخ داده بود در خانه سالمندان به عنوان روز سه شنبه با 90 درصد از تمام مرگ و میر اینکه مردم بیش از 70.

Carr می گوید حصول اطمینان از حمایت بهتر برای کسانی که زندگی در دراز مدت مراقبت از خانه ممکن است “جلوگیری از این فرصت برای موج دوم.”

“ما بیشترین گروه در معرض خطر است ما آسیب پذیر تر مردم به خصوص کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات… ما باید به نوبه خود منابع وجود دارد به تمرکز بر روی آنچه باید انجام شود به صورت مداوم تندرستی که جمعیت به طوری که آنها بیشتر انعطاف پذیر به این نوع از شیوع بیماری” Carr گفت.

با وجود کم روزانه مورد اعداد, B. C. مقامات بهداشتی می گویند تعدادی از جامعه شیوع در ادامه به گسترش در خانه های سالمندان که ممکن است با افزایش تعداد آن در روزهای آینده.

در مجموع 165 ساکنان و 124 ستاد آلوده شده اند با رمان coronavirus در امکانات زندگی در ونکوور و Fraser Valley.

“زمانی که ما نگاهی به داده ها در طول زمان ما انتظار داریم که اعداد به بالا و پایین رفتن اما هدف نهایی ما در کنترل یک بیماری همه گیر است که به افزایش تعداد روز بین موارد دو برابر شدن” Carr گفت. “این روز بیشتر ما می تواند بدون هر گونه موارد و در همه دیگر باید آن را قبل از موارد دو دوباره.”

جوامع بومی ممکن است تاثیر منحنی

Carr می گوید کانادا در شمال جوامع بومی در نظر گرفته “آسیب پذیر” اگر COVID-19 شروع به گسترش به دلیل دوری خود را.

“ما جوامع بومی هستند در بالاترین خطر ابتلا چرا که آنها متفاوت دسترسی به بهداشت و درمان آنها نیاز به ترک جامعه اغلب به بهداشت و درمان و وجود دارد بسیاری از مردم زندگی با شرایط مزمن,” او گفت:.

تا کنون این سرزمین نگه داشته عفونت به حداقل با هشت مورد تأیید در یوکان پنج در مناطق شمال غربی و هیچ کدام در نوناووت.

نخست وزیر جاستین ترودو در روز سه شنبه منتشر شد که دولت فدرال در حال گذراندن 130 میلیون دلار برای کمک به جوامع در شمال تحمل COVID-19 بیماری همه گیر.

Carr گفت: ممکن است تنها یک ماده از زمان قبل از این اعداد را افزایش دهد.

“Nunavut بسیار گسترش جمعیت و به دلیل آب و هوای سرد مردم تمایل به ماندن در داخل و کمتر احتمال دارد برای دریافت هم به دلیل زیرساخت ها وجود دارد نیست” Carr گفت. او افزود که ترکیبی از عدم بهداشت و درمان به سر می برند مسکن و چالش های دسترسی به مواد غذایی سالم اگر کانادا زنجیره تامین است مختل خواهد ایجاد خوشه های بومی در مورد اعداد.

با فایل های از کانادا مطبوعات

ویرایش شده توسط CTVNews.ca Kieron Lang, تصویری, توسط جسی Tahirali

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو