استان شروع به رسیدگی به پرونده از عمل جراحی در پی COVID-19

تورنتو — آن را می تواند به خوبی بیش از یک سال و روشن اما برخی کانادا بیمارستان ها شروع به رسیدگی به یک پرونده در اعمال جراحی الکتیو لغو شد در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در کلمبیا و انتاریو بیمارستان منتشر کرده اند قصد دارد تا سطح شیب دار به هزاران کنار اعمال جراحی الکتیو که به حساب نیاز به مراقبت از COVID-19 بيمار. آلبرتا, Manitoba New Brunswick و جزیره پرنس ادوارد نیز اجازه اعمال جراحی الکتیو به سر.

“سوال این است که چگونه و با چه سرعتی کنیم تا سطح شیب دار,” دکتر گفت: باید Keshavjee جراح ارشد در دانشگاه شبکه بهداشت و درمان در تورنتو است. “آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای در مورد.”

در ماه های اخیر و ترس و نصب شده از دیگر مراقبت های بهداشتی بحران از هزاران نفر از لغو و یا به تعویق افتاد جراحی. در قبل از میلاد که در آن انتخابی خدمات جراحی سر گرفته خواهد شد در مارس 18, به گفته مقامات آن می تواند تا دو سال برای سیستم مراقبت های بهداشتی به سوس گوجه فرنگی و روشن شدن. عواقب لغو اعمال جراحی که به نظر می رسد در سراسر کشور در حال حاضر است. در ماه آوریل یک زن 50 ساله و پدر دو در از میلاد درگذشت و در انتظار برای یک عمل جراحی برای آماده سازی خود در کلیه دیالیز است که لغو شده بود در ماه مارس است.

در چشم برخی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای, بیماران منتظر در درد هستند نوع دیگری از خط مقدم کارگر.

“هنگامی که ما بحث در مورد خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های واقعا بسیاری از قهرمانان این بیماران که در حال انتظار در خانه,” دکتر گفت: Fayez Quereshy یک فولاد متخصص در UHN و موقت معاون رئیس جمهور در بیمارستان عمومی تورنتو.

بیماران مبتلا به سرطان در سراسر کانادا در حال ترس این بیماری می تواند در حالی که آنها صبر کنید برای بیمارستان ها برای رسیدگی به این پرونده از عمل جراحی. هر چند او هنوز تحت درمان فعال برای او تیروئید سرطان 28 ساله Deana Rushton که صحبت با CTV, اخبار نگران وضعیت او می تواند بدتر و غیر قابل تشخیص در موقت.

“این تأثیر است من مزمن بیماری سرطان من به عنوان رو به جلو است,” او گفت:. Rushton تا به حال دو عمل جراحی برای سرطان تيروئيد اما نمی توانید پیگیری قرار ملاقات سونوگرافی تا از سقوط او گفت:.

به عنوان جراحی موکول بیمارستان ها قرار داده اند اقدام به دستورالعمل جدید طبیعی است. در انتاریو هیچ تاریخ مشخص تعیین شده است برای زمانی که عمل جراحی می تواند رزومه, اما وزیر بهداشت کریستین الیوت هفته گذشته گفت که سرطان و جراحی قلب “خواهد بود در میان اولین” را از سر گرفت. در اوایل این ماه, Ontario Health منتشر شده مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای بیمارستان ها قبل از حرکت رو به جلو از جمله پایدار تعداد COVID-19 موارد و پایدار تامین تجهیزات حفاظت شخصی و داروها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de