معترضان پرتاب باقی مانده آتش سوزی در قطار در حال حرکت عمل ‘حماقت,’ تروریسم نیست: Lametti

OTTAWA — کانادا وزیر دادگستری دیوید Lametti می گوید افزایش تظاهرات در همبستگی با مرطوب’suwet’en ملت که دیدم تظاهرکنندگان نور آتش سوزی در نزدیکی راه آهن آهنگ و پرتاب پالت در یک قطار در حال حرکت در این هفته بود بی معنی و در عین حال نه یک اقدام تروریستی به عنوان برخی از محافظه کاران پیشنهاد کرده اند.

Lametti می گوید وجود دارد “سوخت انداخته بودن روی آتش” توسط سیاستمداران مانند دیرین محافظه کار MP و رهبری حزب مدعی ارین اوتول که اظهار داشت که این عمل توسط تظاهرکنندگان که chucked توپ های برفی باقی مانده و روشن چوبی پالت چوبی در یک CN قطار سفر از طریق Belleville, Ont., تشکیل “تروریسم داخلی.”

“من فکر می کنم یک عمل حماقت مانند گرفتن در راه یک قطار و یا پرتاب یک گلوله برف زدن در قطار است که فوق العاده خطرناک قرار می دهد زندگی خود را در خطر به مراتب از یک اقدام تروریستی” گفت: Lametti در یک مصاحبه در CTV سوال دوره است.

فیلم های پدید آمده است که روز شنبه نشان دادن این حادثه در Tyendinaga, Ont., این سایت یکی از محاصره بنا در همبستگی با یک گروه از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که مخالفت عمده گاز طبیعی خط لوله گاز از طریق خاک خود باعث واکنش شدید از سیاستمداران از همه حزب راه راه.

در حالی که لیبرالها مانند بیل بلر و مارک Garneau محکوم کرد و این عمل به عنوان “ناامن و نامناسب” اوتول یک گام به پیش رفت.

“من می خواهم اختلاف در تفسیر او از این قانون که در ماده” گفت: Lametti.

“اگر وجود دارد اعمال مجرمانه وجود دارد و اعمال جنایی و آنها پیگرد قانونی خواهد داشت. به یاد داشته باشید که RCMP این مربع های OPP هر کس ممکن است صلاحیت های خاص هر حوزه قضایی باید عملیاتی طول و عرض جغرافیایی.”

دولت مواجه شده است و فشار از مخالفان در هفته های اخیر به سیگنال بیشتر آشکارا به مقامات پلیس برای اجرای قانون و تعطیل محاصره اخلال در سفر راه آهن در سراسر کشور است.

در پاسخ Lametti گفت: از آن باقی مانده است تا به اختیار پلیس منطقه ای برای تصمیم گیری “چگونه آنها حرکت کند و اگر حرکت آنها را در همه.”

مرطوب’suwet’en ملت ساخته شده است شناخته شده آنها مایل به دیدن RCMP ترک قلمرو خود را به طور کامل قبل از درگیر شدن در resolutory مذاکرات فدرال یا استانی. برای فعال کردن این Mohawk شورای Kahnawake ارائه کرده است تا نیروهای حافظ صلح برای گشت زنی در این منطقه به جای.

“کلید تقاضا برای RCMP به ترک است اما نیاز به پلیس خدمات به ارائه کمک در هر روز مهم است. ما احساس می کنیم این می تواند منجر به یک اقدام فوری و د-تشدید بحران کنونی” Grand رئیس جوزف Tokwiro نورتون گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

وزیر فدرال برای تاج-بومی روابط کارولین بنت و B. C. همتای اسکات فریزر در استان جلسه با ارثی ستاد سعی کنید برای شکستن بن بست در خط لوله اختلاف و حک کردن یک مسیر رو به جلو است.

دو سابق premiers از استان ها در قلب موضوع – Kathleen Wynne و کریستی کلارک – همچنین وزن در این مسئله در CTV سوال دوره پخش یکشنبه.

وین گفت: شیوه ای که در آن جنگ و پیشنهاداتی برای یک راه حل مورد بحث قرار گرفته اند توسط سیاستمداران در تمام سطوح دولت شده است عقیم تا کنون.

“قطبش بین” ما باید به دست کشیدن برخی از سران و این توقف ” و “ما فقط صحبت کردن برای همیشه” من معنی این روند است که جایی در میان.”

کلارک گفت: اختلاف بین آنچه مورد بحث در اتاوا و چه شنیده ام در زمین در روستایی B. C. جوامع است و یک مانع و نخست وزیر جاستین ترودو می تواند داشته باشد د-تشدید وضعیت سریعتر او بازدید با مرطوب’suwet’en حق دور.

“موقعیت خود را در آن به نظر می رسد آنها نمی خواهند برای رفتن تا زمانی که آنها می دانند که چه نتیجه ای از این نشست است برای رفتن به. که چگونه بحث و گفتگو با مردم بومی می تواند کار دیگر در کانادا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im