معترضان حاضر به ترک آهنگ های جنوب مونترال تهدید مداخله پلیس بافندگی

مونترال — یک خط تاکتیکی افسران ایستاده است در مقابل یک کمپ که در آن معترضان در حال مسدود کردن ریل قطار در St-Lambert جنوب مونترال بالا بردن شبح مداخله پلیس به زور آنها را حذف کنید از آهنگ های.

افسران پنج شنبه شب در خدمت معترضان با دستور آنها خواستار از بین بردن موانع و ترک. حدود دو دوجین معترضان و ناظران انتظار افسران به دخالت هر چند معلوم نیست که چنین مداخله می گیرد.

برخی از روزنامه نگاران در صحنه توییتی بعد از ظهر جمعه که آنها تا به حال منتقل شده است و پشت فراتر از پلیس نوار و مشکوک پلیس را دخالت imminently.

نخست وزیر جاستین ترودو در روز جمعه گفت که این موانع باید پایین آمده و اصرار دارد که “قانون باید حفظ شود.” اما ترودو نمی رفتن تا آنجا که به دستور پلیس به اقدام است.

St-Lambert محاصره snarled قطار خدمات به Mont-Saint-Hilaire جنوب مونترال برای دو روز مستقیم.

پلیس موبایل به طور منظم عبور در مقابل سنگر که در آن فعالان تعیین کرده اند تا چادر و پناهگاه های موقت.

“ما علاقه مند هستند در صحبت با رسانه ها در مورد امکان مداخله پلیس” یکی از معترضان گفت: کانادا مطبوعات صبح روز جمعه. “این ناچیز جزئیات در آن منافع روزنامه نگاران تنها.”

حدود 100 معترض در ابتدا ساخته شده snowbanks در CN پیگیری که در آن عبور Saint-Georges خیابان در نزدیکی تقاطع بزرگراه 116, 112 و 134.

بسیاری از آنها حاضر به شناسایی خود گفت: “علت فراتر از افراد هویت ما است, حدیثی, ما اینجا برای گوش دادن به’suwet’en.”

دستور داده شده به CN راه آهن توسط دادگاه عالی عدالت فرانسه Dulude مجاز “هر گونه خدمات پلیس و یا افسران صلح” برای کمک به این شرکت در اجرای سفارش.

این گروه نشان دادن در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی chiefs of northern British Columbia, که مخالفت با ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله از طریق قلمرو خود را. اما, انتخاب, ستاد در امتداد خط لوله را در مسیر حمایت از این پروژه است.

“من یک مهاجر” گفت: هانا فردا یکی از تظاهر کنندگان است. “اگر من دستگیر انجام چیزی شبیه به این است که هیچ چیز در مقایسه با دیگر چه مردم بومی از طریق در این کشور همه زمان ها است.”

ایتالیایی, توالت انتظار پلیس به حرکت در

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز جمعه گفت او را ترک خواهد کرد آن را به پلیس برای اجرای حکم اما او امیدوار است این محاصره برداشته خواهد شد “به سرعت در حال.”

ایتالیایی, توالت قبلا انتقاد ترودو پس از او باقی ماند مادر در مورد اینکه آیا او تعیین مهلت برای اعتراض به ترک و یا حذف شده از آهنگ های.

برتر است و حتی خواست دولت فدرال برای هماهنگ کردن نیروهای “هر استان در همان زمان.”

او اشاره کرد که او در حال حاضر در بحث با مدیریت تیم Sûreté du Québec (SQ) در این موضوع.

راه آهن راه بندان سراسر کشور باعث گسترده مسافری و باری قطار تاخیر و لغو شد. از طریق راه آهن که متکی بر CN آهنگ را لغو کرده است بسیاری از خدمات خود را در سراسر کشور و رهبران کسب و کار را بیان قبر نگرانی در مورد تلفات اقتصادی از خاموش کردن.

– با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>