معترضان به نظر می رسد از بین بردن اردوگاه خود را در آهنگ های راه آهن جنوب مونترال

مونترال — معترضان مسدود کردن ریل قطار در St-Lambert جنوبی از مونترال به نظر می رسد شب جمعه برای شروع قابل توجه خود را در اردوگاه پس از جلسات متعدد با افسران پلیس.

قبلا پلیس محاصره اردوگاه بالا بردن شبح مداخله پلیس به زور آنها را حذف کنید از آهنگ های. افسران مسدود کرده اند و دسترسی به این سایت ظاهرا جلوگیری از معترضان از دریافت منابع مانند هیزم و مواد غذایی است.

معترضان گفتند که به یک بیانیه در 10 p. m. معلوم بود اگر همه آنها برنامه ریزی شده به ترک صحنه به آنها زده چادر خود را و شروع به حمل اردوگاه خود دنده از سایت.

گروه های کوچک از پلیس اوایل جمعه شب در دیدار با معترضان تلاش برای مذاکره صلح آمیز برای پایان دادن به محاصره ماموران گفت. پلیس با پوشیدن دنده تاکتیکی که قبلا ایستاده بود در مقابل معترضان به سمت چپ صحنه است.

یک ناظر در روز پنج شنبه شب در خدمت معترضان با دستور آنها خواستار از بین بردن موانع و ترک.

برخی از روزنامه نگاران در صحنه توییتی بعد از ظهر جمعه که آنها تا به حال منتقل شده است و پشت فراتر از پلیس نوار و مشکوک پلیس را دخالت imminently.

نخست وزیر جاستین ترودو در روز جمعه گفت که این موانع باید پایین آمده و اصرار دارد که “قانون باید حفظ شود.” اما ترودو نمی رفتن تا آنجا که به دستور پلیس به اقدام است.

St-Lambert محاصره snarled قطار خدمات به Mont-Saint-Hilaire جنوب مونترال برای دو روز مستقیم.

پلیس موبایل به طور منظم عبور در مقابل سنگر که در آن فعالان تعیین کرده اند تا چادر و پناهگاه های موقت.

“ما علاقه مند هستند در صحبت با رسانه ها در مورد امکان مداخله پلیس” یکی از معترضان گفت: کانادا مطبوعات صبح روز جمعه. “این ناچیز جزئیات در آن منافع روزنامه نگاران تنها.”

حدود 100 معترض در ابتدا ساخته شده snowbanks در CN پیگیری که در آن عبور Saint-Georges خیابان در نزدیکی تقاطع بزرگراه 116, 112 و 134.

بسیاری از آنها حاضر به شناسایی خود گفت: “علت فراتر از افراد هویت ما است, حدیثی, ما اینجا برای گوش دادن به’suwet’en.”

دستور داده شده به CN راه آهن توسط دادگاه عالی عدالت فرانسه Dulude مجاز “هر گونه خدمات پلیس و یا افسران صلح” برای کمک به این شرکت در اجرای سفارش.

این گروه نشان دادن در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی chiefs of northern British Columbia, که مخالفت با ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله از طریق قلمرو خود را. اما, انتخاب, ستاد در امتداد خط لوله را در مسیر حمایت از این پروژه است.

“من یک مهاجر” گفت: هانا فردا یکی از تظاهر کنندگان است. “اگر من دستگیر انجام چیزی شبیه به این است که هیچ چیز در مقایسه با دیگر چه مردم بومی از طریق در این کشور همه زمان ها است.”

ایتالیایی, توالت انتظار پلیس به حرکت در

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز جمعه گفت او را ترک خواهد کرد آن را به پلیس برای اجرای حکم اما او امیدوار است این محاصره برداشته خواهد شد “به سرعت در حال.”

ایتالیایی, توالت قبلا انتقاد ترودو پس از او باقی ماند مادر در مورد اینکه آیا او تعیین مهلت برای اعتراض به ترک و یا حذف شده از آهنگ های.

برتر است و حتی خواست دولت فدرال برای هماهنگ کردن نیروهای “هر استان در همان زمان.”

او اشاره کرد که او در حال حاضر در بحث با مدیریت تیم Sûreté du Québec (SQ) در این موضوع.

راه آهن راه بندان سراسر کشور باعث گسترده مسافری و باری قطار تاخیر و لغو شد. از طریق راه آهن که متکی بر CN آهنگ را لغو کرده است بسیاری از خدمات خود را در سراسر کشور و رهبران کسب و کار را بیان قبر نگرانی در مورد تلفات اقتصادی از خاموش کردن.

– با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>