حفاظت از حرا می تواند به جلوگیری از میلیاردها دلار در جهانی شدن سیل خسارت هر سال

طوفان و طوفان گرمسیری در حال برآورد هزینه اقتصاد آمریکا بیشتر از ما 50 میلیارد دلار سالانه در آسیب از باد و جاری شدن سیل. و به عنوان این طوفان سفر در سراسر اقیانوس اطلس در آنها نیز تاخت و تاز بسیاری از کشورهای کارائیب.

ما مطالعه اکوسیستم ساحلی و چگونه به ارزش طبیعی ساحلی دفاع ارائه شده توسط حرا, باتلاق و صخره های مرجانی است. در یک مطالعه جدید ما نقشه سیل خطرات همراه بیش از 435,000 مایل (از 700 ، 000 کیلومتر) از نیمه گرمسیری ساحلی در 59 کشور در سراسر جهان است.

حرا در Loxahatchee فلوریدا. NOAA

در طول این سواحل محاسبه می کنیم که خطرات سیل بیش از $730 میلیارد دلار در سال در مستقیم اثرات به اموال. بسیاری از سازمان های دولتی و شرکت های بیمه می زنند که غیرمستقیمی به معیشت و دیگر فعالیت های اقتصادی دو تا سه بار این سیل مستقیم هزینه های.

ما همچنین تخمین می زنند که در سراسر این 59 کشور حرا – salt-tolerant درختان که رشد در امتداد سواحل گرمسیری در سراسر جهان – کاهش خطر ابتلا به بیش از 15 میلیون نفر و جلوگیری از بیش از 65 میلیارد دلار در اموال خسارت هر سال است. مانگرو این کار را با مسدود کردن موج طوفان – افزایش سطح دریا در طول طوفان – و تقلیل امواج است که محافظت از مردم و سازه های نزدیک ساحل.

این مقیاس مدل نشان می دهد که چگونه مانگرو حفاظت از سواحل از موج عمل است.

کتک سواحل

طوفان گرمسیری هستند شناخته خطر همراه بسیاری از سواحل. در سال 2019 شد که بالاتر از نرمال سال برای طوفان گرمسیری فعالیت 90 به نام طوفان های تشکیل شده در سراسر جهان از جمله 62 روز با عمده طوفان گرمسیری.

به عنوان مثال یک طوفان دوریان ویران شمالی باهاما با پایدار باد از برخی از 185 مایل در ساعت است. در طول زندگی خود دوریان مسیر نهفته بیش از 17 کشور و 15 کشور ایالات متحده و سرزمین های از گرانادا به نیوفاندلند.

و دوریان بود و نه حتی قوی ترین طوفان سال است. که رفت به عنوان سوپر گردباد Halong در غرب اقیانوس آرام که هدایت روشن از زمین است. بسیاری از دانشمندان پیش بینی می کنند که تغییر آب و هوا را از این طوفان شدید تر با افزایش احتمال زیاد در بسیاری از طوفان است که رسیدن به دسته های 4 و 5.

این امر می تواند منطقی است که فرض کنیم که کشور نقشه سیل خطرات ناشی از این طوفان پس از آنها برای محافظت از ساکنان که زندگی در نزدیکی سواحل همراه با زیرساخت های عمومی از جمله بنادر و فرودگاه ها و فاضلاب مراکز درمانی و نیروگاه. این امکانات اغلب ساخته شده در مناطق کم ارتفاع اطراف شهری و برون شهری مراکز.

با این حال دولت ها و کسب و کار تنها توسعه خطر سیل تجزیه و تحلیل برای سواحل بسیار کشورهای توسعه یافته که در آن مردم باید از این منابع برای پرداخت و یا مطمئن شویم که در برابر این خطرات. این شامل بسیاری از کشورهای گرمسیری که در آن بسیاری از جمعیت های آسیب پذیر ترین مردم زندگی می کنند.

طوفان گرمسیری آهنگ پس از سال 1842. NOAA

دفاع از سواحل

ما مطالعه به تعیین کمیت این ریسک سیل در سراسر جهان و شناسایی راه حل برای کاهش آنها. ما با استفاده از ابزار استاندارد در بیمه و مهندسی صنایع همراه با پنج گام روش برای محاسبه انتظار می رود آسیب به توسعه با وضوح بالا برآورد خطر سیل در سطح جهان است. سپس ما همراه فضایی صریح و روشن هیدرو سیل مدل با اقتصاد به منظور برآورد اثرات به مردم و اموال.

ما با تمرکز بر مانگرو هستند زیرا درختان بزرگ که به سرعت رشد می کنند و در آب نمک در لبه منطقه ساحلی که در آن آنها به صورت یک خط مقدم دفاع است. مانگرو نیز بسیار عالی در به دام انداختن رسوبات و ساختمان زمین. به طور متوسط زمین در اطراف حرا رشد عمودی 1 تا 10 میلی متر در سال است.

ما تولید نقشه به طور خلاصه مزایای که مانگرو ارائه در 20 کیلومتری ساحلی واحد در سراسر جهان است. آنها نشان می دهد که وجود دارد 100 مناطق ساحلی که در آن مانگرو جلوگیری از 100 میلیون دلار یا بیشتر در اموال خسارت هر سال است. این به وضوح اولویت مناطق که در آن حرا حفاظت و مرمت خواهد شد عملکرد بسیار مقرون به صرفه مزایای به مردم اموال و بودجه های ملی.

با توجه به ما تخمین می زند ایالات متحده و چین و تایوان دریافت بزرگترین مزایای اقتصادی – حفاظت اموال – از حرا. ویتنام و هند و بنگلادش دریافت بزرگترین مزایای اجتماعی – حفاظت از مردم است.

در طول حدود 20 کیلومتر امتداد حرا ارائه به $500,000,000 در سیل کاهش مزایای سالانه. Michael Beck, CC BY-ND

مانگرو به عنوان زیرساخت های سبز

حرا تخریب گسترده شده است, عمدتا به دلیل ساحلی و توسعه آبزی پروری. از سال 1980 از طریق اوایل 2000s جهان از دست داده تا 20 درصد از موجود حرا زیستگاه. نرخ از دست دادن کاهش پیدا کرده است اما همچنان محور توسعه شهری و آلودگی و کشاورزی است.

داده یافته های ما در مورد چگونگی ارزشمند حرا برای حفاظت از سواحل ما معتقدیم آنها باید به عنوان زیر ساخت های ملی و ساخته شده واجد شرایط برای کمک های مالی از خطر کاهش و بازیابی بودجه درست مثل دیگر نوار ساحلی دفاع سازه. برای پرداخت حرا مرمت کار می تواند از طریق همان روش که در حال حاضر استفاده می شود به صندوق مهندسی سازه های محافظ مانند زمینه ،

چند مطالعات جدید انجام شود مشترک با مدیریت ریسک راه حل های پیشرو در بیمه خطر مدلسازی شرکت نشان می دهد که ساحلی باتلاق و حرا قابل توجهی ارائه طوفان کاهش مزایای. این یافته ها می تواند زیر بنای توسعه نوآورانه بیمه گزینه برای سیستم های.

نمونه در حال حاضر در حال توسعه برای صخره های مرجانی در مکزیک و در سراسر کارائیب. حفظ مانگرو که در آن آنها رخ می دهد همراه با صخره های مرجانی می تواند چند برابر سیل حفاظت از منافع از زیستگاه.

کار با بانک جهانی کشورهایی مانند فیلیپین و جامائیکا در حال بررسی چگونگی مزایای مانگرو را می توان به ثبت ملی امور مالی, مدیریت بحران و طرح های پیشنهادی برای U. N. Green آب و هوا صندوق ایجاد شد در سال 2010 برای کمک به کشورهای در حال توسعه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و انطباق با تغییر آب و هوا. کار ما با حمایت بانک جهانی و آلمان بین المللی آب و هوا ابتکار برای کمک به اطلاع رسانی راه حل برای کشورهایی که بیشتر در معرض خطر است.

در بسیاری از مکان حفظ و احیای جنگل های حرا می تواند بسیار از لحاظ اقتصادی استراتژی موثر برای حفاظت از سواحل گرمسیری از آسیب طوفان. به عنوان دولت های ملی و شرکت های بیمه دست و پنجه نرم با مدیریت بحران هزینه های که در حال رشد نزدیک به صورت تصاعدی در سراسر جهان ما معتقدیم تحقیقات ما می تواند به ایجاد فرصت های جدید برای پرداخت هزینه های حرا حفاظت و مرمت با استفاده از آب و هوا سازگاری کاهش خطر بلایا و صندوق های بیمه.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im