جوانب مثبت و منفی از تلفن همراه صورت

“گاو (C8) باید تا حد زیادی به پاسخ برای” reckons Judi Turnham از بندر Macquarie. “آموزش برای مسابقات سه گانه, من تصمیم به انجام یک دوچرخه جلسه ترک خانه اواسط صبح به دلیل خواهد بود که زمان تقریبی از سوار شدن من در طول این رویداد. با مقدار زیادی از ترافیک در جاده من بسیار محتاط بود; آمد تا به یک میدان بزرگ به نوبه خود در سمت چپ دیدم یک کامیون اومده اما می دانستم که من تا به حال مقدار زیادی از زمان. به عنوان من از میدان کامیون پیشی گرفت از من. نه یک مشکل برای هر دو حزب تا زمانی که یک گاو در عقب خودرو منفجر شد ارسال بیش از حد مرطوب کود از کنار کامیون و بیش از همه به من و دوچرخه من. خوشبختانه من تا به حال عینک های آفتابی و دهان من بسته بود اما فوق العاده داغ روز و آن زمان من در خانه با یک پرواز اسکورت آن را پخته است.”

“قصه های از حیوانات و ماشین ها مرا به یاد همسر من عمو می گوید:” تروور شریدان از Charmhaven. “رانندگی به سواحل شمال برای تعطیلات او متاسفانه به تماس با یک کانگورو. ماشین بدبختانه و او زدم. به عنوان شانس آن را ماشین زیر پر بود از راهبه ها در مذهبی لباس که برای نجات خود است. او از خواب بیدار شد برای دیدن بالاتر از او گفت راهبه fussing بیش از رفاه خود. خوب کاتولیک که او بود او بلافاصله فکر کردم که او وارد دروازه مروارید وار.”

سوار کار ماهر برودی از بندر Macquarie “بود در مورد نوشتن وجود دارد که بیشتر حروف را در pedantry از هر موضوع دیگر که من alter ego جواب شما چیست ‘در مورد’, pedantry,’.”

“جهان از اندرو Taubman (C8) است که به دور از ایده آل” فکر می کند فرد Scorr از بکسلی. “آن را ندارد هر pugilists با بوکسورهای پاتولوژیست با bloodhounds, قصابی با bulldogs, رستوران با غذا, پوست قهوه ای, جاگر با dachshunds یا جمع بدهی با بازیاب.”

“در چک کردن برخی از جزئیات در این بسته حاوی قلع و ساردین و من احساس بسیار اطمینان به خواندن که قلع, تعجب, تعجب, ‘موجود در ماهی'” گزارش یک آسوده دلا Strathen از بورل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de