کوئینزلند دولت پیشنهاد قوانین انتخاباتی در معرض خطر بودن زده توسط دادگاه عالی اگر آنها باقی می ماند در شکل فعلی خود. دلیل این است که آنها مانع توانایی های خیریه برای حمایت علل آنها و محدود کردن تنوع صداها در بحث های سیاسی است.

موسسات خیریه هستند و ممنوع شده توسط قانون از حمایت و یا مخالفت با نامزدها یا احزاب در انتخابات, اما آنها هنوز هم می تواند مدافع برای تغییر سیاست از طرف کسانی که آنها را کمک. در انجام آنها نقش مهمی در حمایت از مشارکت برابر در جامعه مدنی از مردم که خواهد بود در غیر این صورت به حاشیه رانده شده و محروم از آن است. آنها می تواند به افزایش مسائل اجتماعی است که ممکن است مربوط در انتخابات است.


ادامه مطلب: تغییر قانون اساسی استرالیا همیشه بود دشوار است – اینجا چرا


از طریق خود حمایت, خیریه اغلب انتقادی از سیاست های دولت صرف نظر از این که کدام حزب است ، تبدیل شدن آنها به دیده می شود به عنوان آزار دهنده و یا حتی مخالفان سیاسی احزاب است.

در حالی که دولت ها ترجیح می دهند برای حفظ منتقدان آرام دادگاه عالی اتحاد با تاکید بر اهمیت مشارکت برابر در حاکمیت سیاسی و نه اجازه می دهد غنی به غرق کردن صدای دیگران. بنابراین muzzling موسسات خیریه می آید در قانون اساسی خطر است.

خاموش کردن موسسات خیریه

در طول سال های مختلف به این معنی بکار گرفته شده است به سکوت سازمان های خیریه از درگیر شدن در ارتباطات سیاسی به خصوص در اطراف زمان انتخابات. این شامل قرار دادن محدودیت روی خود, خیریه, وضعیت منع آنها را از با استفاده از بودجه دولت برای حمایت, و قرار دادن محدودیت های مالیاتی-معافیت مالیاتی کمک های مالی به آنها را.

دیگر کمتر قابل مشاهده است اما به همان اندازه موثر روش است به اعمال بیش از حد اداری بار بر آنها اگر آنها درگیر در این نوع وکالت است که ممکن است تاثیر رای دادن در انتخابات. این به این معنی تنها مسئول انتخاب برای موسسات خیریه برای خاموش ماندن بنابراین به عنوان نه به اتلاف منابع خود در دولت و یا مشاوره حقوقی.

این رخ داده است در ولز جنوبی جدید در سال 2012 هنگامی که یک قانون به تصویب رسید به طوری سیاسی کمکهای مالی تنها می تواند ساخته شده توسط مردم در انتخابات رول. عواقب برای موسسات خیریه بودند که آنها نمی توانند با هم پیوستن و اهدای کمک های مالی به اوج بدن برای اجرای مسائل انتخاباتی برای آنها به دلیل یک موسسه خیریه است که یک فرد در انتخابات رول.

این قانون همچنین مورد نیاز موسسات خیریه به گواهی است که هر کمک مالی استفاده می شود برای انتخابات ارتباط بود و از یک فرد در انتخابات رول. بار اداری غیر عملی بود و غیرقابل تحمل. فرد با پوشیدن یک کوآلا کت و شلوار در خیابان نمی تواند از شلاق زدن یک کپی از رول انتخابات و بررسی هویت یک فرد در هر زمان آنها را به برخی از پول در سطل است.

این قانون زده شد توسط دادگاه عالی که به چالش کشیده شده در سال 2013 است. دادگاه پذیرفته شده است که اشخاص ثالث مانند اتحادیه های کارگری شرکت ها و سازمان های خیریه بازی مشروع و نقش مهمی در آزادی سیاسی ارتباطی مورد نیاز توسط قانون اساسی است.

مشترک المنافع پیشنهاد یک رویکرد مشابه در سال 2018 است. این زمان آن را در زمینه جلوگیری از کمک های مالی خارجی از تاثیرگذاری بر انتخابات است. موسسات خیریه صرف پول در سیاسی حمایت بیش از افشای آستانه را مجبور به دریافت قانونی اعلامیه از اهداکنندگان شاهد یک عدالت از صلح (JP) اعلام دهنده بود “مجاز دهنده” یک شهروند خارجی.

بنابراین فرد در یک کوآلا کت و شلوار با یک سطل را که مورد نیاز برای دنباله دار در اطراف با یک جی پی و شمع قانونی اعلام اشکال در حالی که توهین به اهدا کنندگان با پرسش شهروندی خود و یا وضعیت ویزا. این واقعا امکان پذیر است.

خوشبختانه دولت مشترک المنافع تغییر رویکرد خود را پس از نگرانی مطرح شد قبل از اینکه یک کمیته پارلمانی. به اعتبار آن دولت محدود تعریف سیاسی هزینه ها. این به معنای آن است که کمتر احتمال دارد به انتخاب کنید تا وکالت توسط موسسات خیریه و حذف نیاز برای اشخاص ثالث به ثبت نام, مگر اینکه آنها درگیر در سطوح بسیار بالایی از هزینه های انتخاباتی. آن را نیز به طور قابل توجهی کاهش می یابد اداری بار در موسسات خیریه و دیگر شخص ثالث قبل از فعالان این لایحه تصویب شد.

تغییرات پیشنهادی در کوئینزلند

کوئینزلند اخیر پیشنهاد اصلاحات انتخاباتی را یک ارزش و هدف. این لایحه را معرفی کلاه در هر دو کمک های مالی سیاسی و انتخاباتی هزینه برای احزاب سیاسی نامزدها و سوم شدند. این یک گام خوب در جهت کاهش خورنده اثر پول در انتخابات است.

اما یک نقص قابل توجهی در این لایحه است که آن سنگین در اثر کوچک شخص ثالث فعالان مانند موسسات خیریه و دیگر گروه های جامعه.

این لایحه نیاز به اشخاص ثالث به ثبت نام با, Queensland, کمیسیون انتخابات اگر آنها صرف عنوان کمی تا$1000 در انتخابات هزینه در طول 12 ماه قبل از انتخابات.

ثبت نام شخص ثالث باید خود را دارد که موضوع را به مجازات های جدی اگر هر گونه قوانین شکسته می شوند. اشخاص ثالث است که داوطلب در گروه های اجتماعی را پیدا خواهد کرد آن را بسیار دشوار است برای کسی که به چنین خطرات.


ادامه مطلب: جدید قانون انتخابات هنوز هم می تواند داد و بیداد موسسات خیریه


ثبت نام شخص ثالث نیز باید راه اندازی یک دولت جداگانه کمپین حساب به آن باید پرداخت هر گونه کمک مالی ساخته شده به آن را برای اهداف تحمیل هزینه های انتخاباتی. چنین کمک های مالی باید همراه با “اهدا کننده بیانیه” تنظیم هدف از این کمک مالی و خاص از اهدا کننده و دریافت کننده.

این همه خوبی که بزرگ کمک های مالی هستند که ساخته شده برای انتخابات هزینه شود. اما این بار جدی برای سازمان های خیریه است که تکیه بر بسیاری از کمک های مالی و صرف مقدار نسبتا کمی از پول در وکالت که ممکن است در نظر گرفته شده برای نفوذ در رای گیری.

این اثر به علت خیریه به سکوت خود را برای جلوگیری از هزینه و زحمت مطابق با تمام قوانین است.

کسانی که چند سازمان های خیریه است که می تواند با تکیه بر تعداد کمی از کمک های مالی نیز محروم. حداکثر 4000 دلار دریافت بیش از چهار سال از هر یک اهدا کننده می تواند صرف هزینه های انتخاباتی. در مقابل شرکت و اشخاص ثالث که نیازی به تکیه بر کمک های مالی می تواند به صرف آنچه آنها می خواهم در مبارزات انتخاباتی تا کلاه از 1 میلیون دلار است.

این تشدید نابرابری در استرالیا بحث سیاسی اجازه می دهد که صدای ثروتمند به غرق کردن صدای سازمان های خیریه که مدافع محروم. این دقیقا مشکلی است که منجر به قبلی قوانین انتخاباتی بودن زده در نیو ساوت ولز.

خواهد شد.

اگر کوئینزلند لایحه تصویب شد در شکل فعلی آن و در دادگاه به چالش کشیده خطر وجود دارد دادگاه عالی خواهد آن را به عنوان یک قانون اساسی بار در آزادی سیاسی در ارتباط است. اگر متخلف مقررات خواهد بود زده به عنوان قانون اساسی نامعتبر است.

این امر می تواند بهتر برای کوئینزلند دولت به تجدید نظر در پیشنهاد خود را از قوانین برای محدود کردن تاثیر خود را بر مسائل مربوط به وکالت توسط سازمان های خیریه. موسسات خیریه در حال حاضر موضوع به شکل قانونی مورد نیاز به اطمینان حاصل شود آنها پاسخگو به اعضای خود و محدود در فعالیت های سیاسی ، وجود دارد بدون نیاز به تکرار و یا گسترش چنین محدودیت هایی در سطح دولت است.

بررسی تعریف انتخاباتی هزینه به محروم ترین خیریه حمایت از, کاهش محدودیت در استفاده از آن می توان از کمک های مالی توسط موسسات خیریه و بالا بردن حداقل مقدار از هزینه های انتخاباتی است که باعث ثبت نام مورد نیاز می تواند یک شروع خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو