پیشرفت یا pinkwashing: منافع چه کسانی از زنان متمرکز بر سرمایه وجوه ؟

افزایش تعداد زنان متمرکز صندوق های سرمایه وعده برای کمک به نشانی شکاف جنسیتی در تامین مالی سرمایه است.

بودجه سرمایه پول است که وام دهندگان و دارندگان سهام ارائه به یک کسب و کار است.

یک مطالعه اخیر من انجام شده با سوزان کلمن از دانشگاه هارتفورد در ایالات متحده و نامزد دکترا Yanhong لی از دانشگاه اتاوا نگاه چگونه زنان کارآفرین شرح داده شده در زنان متمرکز صندوق های سرمایه. ما به بررسی 27 زنان متمرکز وجوه سرمایه در شمال امریکا است.

مطالعات بین المللی نشان می دهد که وام گیرنده دلسردی و غیر رسمی رد از سرمایه گذاران بالقوه منصرف کردن بسیاری از زنان به دنبال وام هنگامی که آنها شروع به کسب و کار.

از لحاظ تاریخی, سهام سرمایه گذاران باید در درجه اول بالا بوده است-خالص ارزش مردان است. و بنابراین یک اولویت برای سرمایه گذاری در صاحبان کسب و کار که نگاه و فکر می کنم “درست مثل من” تقویت کلیشه های جنسیتی. به عنوان birds of a feather flock together, زنان و کسب و کار خود را می توان به عنوان بیش از حد زنانه و بنابراین کمتر جذاب سرمایه گذاری است. زنانه نوآوری که به نفع زنان و دختران نیز می تواند به عنوان کمتر جذاب است.

مطالعه ما پرسید: اگر زنان متمرکز بر سرمایه صندوق با هدف واقعا افزایش برابری جنسیتی و یا به سادگی در ایجاد ثروت برای سرمایه گذاران است. ما تعجب به یاد بگیرند که چند صندوق را به چالش محدودیت های نهادی که عقب نگه داشتن زنان کارآفرین. برخی در واقع تقویت کلیشه های جنسیتی با توجه به آنها چگونه توجه زنان قرار کارآفرینی کمبود.

‘Pinkwashing’

برای اهداف ما تعریف “pinkwashing” به عنوان سرمایه صندوق هدفمند در زنان صرفا برای اهداف بازاریابی. Pinkwashing است به احتمال زیاد نتیجه ایجاد زنان متمرکز وجوه به عنوان یک افزودنی به جریان اصلی خدمات مالی و نه به عنوان یک عنصر مرکزی این سازمان ماموریت برای حمایت از زنان است.

چندین بیشتر از یافته های ما باید جالب می شود سرمایه گذاران. چند وجوه شخص ثالث ممیزی. آنلاین آشکار از عملکرد صندوق به طور کلی وجود ندارد. آن است که اغلب دشوار است برای تشخیص حکومت و مالکیت ساختار بودجه است. فقدان استانداردهای گزارش دهی ممکن است منعکس کننده دوران کودکی از این بازار سرمایه است.

کلیشه ای چالش های مواجه شده توسط زنان نیز تمایل به تقویت شده برای مشروعیت بخشیدن به وجوه مانند ناتوانی در دسترسی به سرمایه مالی و نیاز خود را به صورت عاطفی و حمایت اجتماعی. زنان به عنوان ریسک گریز کمتر موفق و فاقد تماس با ما حرفه ای و مدل نقش.

کلیشه باقی بماند در میان سرمایه گذاران و برخی از آنان مشاهده کارآفرینان به عنوان ریسک گریز و نیاز به حمایت عاطفی است. (Shutterstock)

در مقابل برخی از وجوه تمرکز بر جامعه, ساختمان, سرمایه گذاری دانش و دور زدن تعصبات جنسیتی ارائه یک چشم انداز مثبت در مقابل یک نیاز به تعمیر زنان است.

تناقض ما مطالعه یافته های ارائه هر دو خوش بینی و شک و تردید در مورد میزان که برابری در قلب این وجوه است.

ما نتیجه گیری کرد که تنها اقلیتی از بودجه به دنبال مقابله با موانع ساختاری در ارتباط با دسترسی زنان به سرمایه مانند یک اولویت برای سرمایه گذاری در مردسالار شرکت ها و بخش ها. بیشترین بودجه قرار دارد به منظور تسهیل در فرد ایجاد ثروت. و چند بودجه اولویت بندی racialized مردم بومی و دیگر کمتر زنان در مقابل ممتاز زنان سفید.

پوشش نقره ای

در همان زمان, زنان متمرکز وجوه سرمایه در حال ایجاد فضاهای جدید است که قادر به زنان سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار کوچک را به انتخاب خود را بر اساس ارزش مالی دانش و قابلیت های سرمایه گذاری.

روز بین المللی زنان را به زودی بر ما و صدها نفر از سرمایه گذاران و زنان-شناسایی صاحبان کسب و کار کوچک را جمع آوری در تورنتو در مارس 9 برای SheEO اجلاس جهانی. بنیانگذار ویکی ساندرز دارای یک هدف — برای بسیج سرمایه قدرت خرید و شبکه از یک میلیون داوطلب برای صندوق 10,000 زنان-led سرمایه گذاری.

در ایالات متحده Alicia Robb, موسس, مدیر عامل شرکت موج بعدی تاثیر کار به منظور کاهش عدم تعادل جنسیتی در سرمایه گذاری و آموزش زنان سرمایه گذاران. موسس و مدیر عامل کاترین فینی از Digitalundivided تمرکز به طور انحصاری در پیشبرد سرمایه مالی به آمریکا و بنیانگذاران ایالات متحده بومی زنان کارآفرینی صندوق پیشرفت بودجه برای بومی کسب و کار در کانادا.

برخی از وجوه مانند موج بعدی تاثیر می اخلال در وضع موجود نهادی سرمایه گذاری با احداث مردمی تعامل و شبکه های جنسیتی متمرکز بر سرمایه گذاران و کارآفرینان.

برخی از وجوه را هدف قرار داده اند زنان-شناسایی و متعلق به شرکت. (Christina Wocintechchat Unsplash)

این تغییر سازان هستند exemplars از کارآفرینی فمینیسم در بازار رو به رشد زنان متمرکز صندوق های سرمایه. سرمایه گذاری هدف زنان-شناسایی متعلق به زنان و زنان به رهبری شرکت و افسونگر و غیر دودویی کارآفرینان.

بپرسید ” چه مزایایی دارد؟’

سرمایه گذاران باید این را در ذهن قبل از فرض که همه زنان متمرکز وجوه سرمایه در خدمت فراگیر اقتصادی در دستور کار است.

در حالی که pinkwashing ممکن است قابل قبول به برخی از شفافیت بیشتری مورد نیاز است تا آگاهانه تصمیمات سرمایه گذاری. برای شناسایی pinkwashing سرمایه گذاران و کارآفرینان را تشویق به بررسی ساختار حکومت از بودجه و بپرسید: “چه کسی به نظر می رسد برای بهره مندی از صندوق و چگونه؟”

پیشنهاد دیگری است برای تعیین اگر این صندوق کمک می کند تا گسترش اکوسیستم کارآفرینی در راه است که به احتمال زیاد به نفع زنان و غیر دودویی femme کارآفرینان و یا اگر صندوق در خدمت به تداوم کلیشه ها و محدودیت های ضمنی موجود در اکوسیستم.

مطالعه ما نشان می دهد که افزایش تعداد صندوق های سرمایه گذاری به عنوان “زنان متمرکز” سقوط کوتاه از این استاندارد در عمل است.

در نور از این یافته ها به علت سعی و کوشش در بخشی از هر دو سرمایه گذاران و کارآفرینان ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de