زندان ها و زندان ها در سراسر ایالات متحده با توجه به آزادی برخی از زندانیان از ترس که تادیبی امکانات تبدیل خواهد شد و در فاصله در coronavirus بیماری همه گیر.

COVID-19 آلوده کرده است صدها نفر از زندانیان و کارکنان زندان شهرستان, دولت, زندان های فدرال و زندانها.

نیویورک و کالیفرنیا و اوهایو اولین کسانی بودند که به انتشار زندانی مردم است. کشورهای دیگر را دنبال کرد و گفت: این تنها راه برای محافظت از زندانیان اصلاح کارگران و خانواده های آنها و جامعه گسترده تر.

زندان ها و زندان ها اغلب فاقد پایه و بهداشت و, محصولات, حداقل و خدمات مراقبت بهداشتی به سر می برند. اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است مگر در سلول انفرادی اما که خود شمار خطرات به سلامت روانی و جسمانی.

به عنوان یک محقق, من تشخیص یک طنز غم انگیز در این مشکل بهداشت عمومی: ایالات متحده اولین زندان بودند در واقع طراحی شده برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

اوایل آمریکایی زندان

اولین متحده زندانها پدید آمده در واکنش به سر می برند خشونت و بیماری و آلوده زندان از دوران استعمار.

زندان به عنوان ما آنها را درک امروز – مکان های طولانی مدت حبس به عنوان مجازات برای جرم و جنایت – نسبتا تحولات جدید است. در ایالات متحده آنها آمد در دهه 1780 و 1790s پس از انقلاب آمریکا.

قبلا آمریکا مستعمرات حکومت متکی بر اعدام و مجازات بدنی.

زندان در آمریکا و انگلستان در آن دوره بودند خود را در مکان های از مجازات است. آنها فقط برگزاری مخازن. بدهکاران زندانی بودند تا زمانی که آنها به پرداخت بدهی های خود را. آواره شدند و آمریکا تا زمانی که آنها کار می کنند. متهم شد مجرمان زندانی در حالی که در انتظار محاکمه و به اعدام محکوم شد مجرمان زندانی در حالی که در انتظار مجازات و یا تا زمانی که پرداخت خود را به دادگاه جریمه.

انگلیسی کیفری اصلاح طلب جان هوارد بازدید از یک زندان است. ویکیپدیا CC BY-NC

در نتیجه در اوایل آمریکایی زندان طراحی شد برای دستگیری حتی اگر گاهی اوقات مردم ماند برای ماه یا بیشتر طول بکشد.

ساختار فیزیکی این غیر قابل تنظیم امکانات محلی – اغلب اجرا شده توسط کلانترها و یا خصوصی شهروندان که به اتهام اتاق و هیئت مدیره هزینه های – متنوع. زندان می تواند یک اتاق یدکی در کنار کاروانسرا سنگ های ساختمانی با منع ویندوز و یا یک قنات به سیاه چال انداختن.

ترس از بیماری

بیماری و خشونت و استثمار بودند شایع در این کثیف استعماری آمریکا و بریتانیا برگزار شود.

جان هوارد یک اشراف زاده انگلیسی است که تحت تاثیر ایده های آمریکایی کیفری اصلاح طلبان شد در مورد شرایط زندگی در این مکان[s] از شرارت و بیماری و بدبختی” زمانی که او یک کلانتر. در سال 1777 کتاب هوارد بازگو بوی سرکه مشترک ضد عفونی کننده از این دوران برای محافظت در برابر شورش بوی زندان او بازدید کردند.

هوارد خوانندگان هشدار داد که زندان های گسترش بیماری نه تنها در میان زندانیان بلکه فراتر از آن به جامعه است. او به یاد می آورد به اصطلاح سیاه Assize از 1577 که در آن زندانیان در انتظار محاکمه آورده بودند از زندان به آکسفورد دادگاه و “در چهل و ساعت” بیش از 300 نفر شده بود که در دادگاه مرده بودند از “gaol تب” – آنچه که ما در حال حاضر تماس تیفوس.

او همچنین نوشت: از آلوده زندانیان که یک بار منتشر شد آورده بیماری از زندان به جوامع خود و کشتن نمرات.

بیماری نیز به شکل Howard درک درستی از چگونگی گسترش جرم و جنایت.

او توضیح داد که چگونه جوان “بیگناهان” – فرزندان مردم آمریکا برای بدهی و یا کسانی که در انتظار محاکمه برای یک جرم خرده – بودند اغوا شده توسط بی باک راهزنان’ داستان جرم و جنایت و ماجراجویی است. در نتیجه “آلوده” آنها رفت و تبدیل به جنایتکاران خود را.

امریکا برای اولین بار, زندان

هوارد ایده های به خصوص تحقق است که زندان تهدیدی به دست آورده بودند به ایالات متحده آمریکا توسط فیلادلفیا اصلاح طلبان مانند بنجامین راش یک پزشک و امضاء کننده اعلامیه استقلال.

پس به توصیه های در هوارد کتاب آمریکایی کیفری اصلاح طلبان تحت فشار قرار دادند برای جدید زندان های طراحی شده برای دفع بیماری, جرم و جنایت و فساد از همه نوع.

هوارد پیش بینی امکانات جدید خواهد بود که به خوبی تهویه و تمیز روزانه. لباس و ملافه باید تغییر هفتگی. وجود دارد که حتی یک درمانگاه کارکنان توسط “یک جراح با تجربه” که به روز رسانی مقامات در وزارت امور خارجه از زندانی سلامت.

هوارد طرح برای ‘شهرستان Gaol’ مجموعه سلطنتی اعتماد

آمریکا اصلاح طلبان به دنبال Howard مشاوره است که “زنان-felons” باید نگه داشته شود “کاملا جدا از مردان و جوان مجرمان از پیر و سخت مجرم.” بدهکاران هم باید نگه داشته شود “کاملا جدا” از “felons.”

زندانیان باید جدا از یکدیگر در حالت ایده آل در سلول. تراکم باید اجتناب شود. تمام این امر جلوگیری از گسترش بیماری و فعال کردن زندانیان توبه – و در نتیجه بازسازی خود را.

با استفاده از هوارد کتاب به عنوان راهنمای خود عجله و همکارانش تبدیل فیلادلفیا پیری به سر می برند و گردو خیابان زندان را به یکی از کشور در زندانها توسط 1794. گردو خیابان, زندان, مدل بود به زودی در سراسر کشور به تصویب رسید.

فیلادلفیا گردو خیابان زندان است. ویکیپدیا عوام

مراقبت های بهداشتی در زندان های امروز

ایالات متحده از مدتها پیش رفتگان از این ایده است که زندان باید محافظت از زندانیان و جامعه است.

بزرگترین تغییر در زندان مراقبت های بهداشتی رخ داده بین 1970 و امروز – عصر جرم حبس. ایالات متحده حبس نرخ دو برابر شده بین سال 1974 تا 1985 و پس از آن دو برابر شده دوباره توسط 1995. تعداد افرادی که در زندانهای آمریکا به اوج خود رسید و در سال 2010 در 1.5 میلیون. آن را کمی کاهش یافته و از اما آمریکا هنوز بزرگترین جمعیت زندانی.

ساختمان زندان اگر چه در مقیاس بی سابقه ای دارای سرعت نگه داشته است. بسیاری از اصلاحات امکانات در ایالات متحده در حال خطرناکی به سر می برند.

سالن تربیت بدنی تبدیل به خوابگاه در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین, مارس 24, 2011. ان جوهانسون/Corbis via Getty Images

در سال 1993 40 متحده تحت دستور دادگاه به منظور کاهش ازدحام بیش از حد و یا در غیر این صورت خلاف قانون اساسی حل و فصل شرایط زندان. بسیاری از پرونده های حقوقی به دنبال. هنوز جمعیت زندان بزرگ شد.

یک نتیجه ازدحام بیش از حد است که مقامات زندان هم مشکل ارائه مراقبت های بهداشتی کافی.

در سال 2011 دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که ازدحام بیش از حد تضعیف مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا زندانها باعث قابل اجتناب مرگ و میر. قضات را تایید کرد دادگاه بدوی را پیدا کردن که این ناشی از یک “بی وجدانی درجه ای از درد و رنج” در نقض هشتم متمم منع بی رحمانه و غیر معمول است.

در میان در سراسر جهان همه گیر این شرایط در خائنانه است. برخی از بدترین COVID-19 شیوع بیماری در ایالات متحده در زندان ها و زندان ها در مکان هایی مانند لوئیزیانا و شیکاگو – که در زندان نظام سلامت شده اند حکومت unconstitutionally ناکافی است.

Criminologists و طرفداران می گویند بسیاری از مردم باید آزاد شده از زندان و زندان و حتی برخی از محکومان جرایم خشونت آمیز در صورتی که شرایط بهداشتی اساسی.

مخالفان از coronavirus-منتشر شده مرتبط از جمله مقامات دولتی در لوئیزیانا ادعا می کنند که این حرکت به شمار معرض خطر به امنیت عمومی. و قربانیان جرایم خشونت آمیز شکایت دارند که آنها را مطلع هنگامی که خود را victimizers را در مجموعه ای منتشر خواهد شد.

تصمیم به آزادی زندانیان می توان به آرامی. اما استدلال در برابر این تخفیف یک واقعیت به رسمیت شناخته شده بیش از دو قرن پیش: سلامت زندانیان و جوامع به طور جدایی ناپذیری مرتبط است.

Coronavirus تایید می کند که دیوارهای زندان نیست و در واقع جدا رفاه کسانی که در داخل از کسانی که در خارج از.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im