زندانی نتواند در پیشنهاد خود را برای آزادی بیش از coronavirus نگرانی

دادگاه شنیده شواهد در روز چهارشنبه که مقامات فقط شروع به گرفتن زندانیان متوسط که روز و ازدحام بیش از حد و نامناسب تمیز کردن ایجاد این خطر است که این ویروس را به سرعت گسترش اگر آن را وارد زندان است.

در حال بارگذاری

ارائه قضاوت خود را در روز جمعه قاضی تیموتی Ginnane گفت که مقامات زندان بود “پریما یک” شکست خورده در وظیفه خود را مراقبت از Rowson سلامت از طریق “تعدادی از نقض بهداشت” در واحد خود را.

عدالت Ginnane دستور وزارت دادگستری و امنیت جامعه به انجام یک ارزیابی ریسک کامل در پورت فیلیپ زندان سنجش گفت: به نفع Rowson دیگر زندانیان و جامعه گسترده تر.

تهدید ناشی از ویروس باقی می ماند واقعی عدالت Ginnane مشاهده شده است.

“اگر چه تعداد موارد جدید عفونت کاهش یافته و در روزهای اخیر مداوم خطرات ناشی از این ویروس در حال نشان داده شده در ادامه مستند در ویکتوریا که تا حد زیادی محدوده شهروندان یک جامعه آزاد و به خانه های خود و نشان می دهد که هیچ نشانه ای از پایان دادن به,” او گفت:.

در حال بارگذاری

Rowson تا به حال به دنبال زندگی در یک خانه ییلاقی در مادرش ملک در طول بیماری همه گیر.

یک متخصص گزارش مناقصه به دادگاه برآورد Rowson تا به حال 10 درصد شانس ابتلا به شکل شدید COVID-19 اگر در معرض رمان coronavirus و 30 درصد احتمال مرگ اگر که رخ داده است.

اما وکیل-General کریستن واکر برای وزارت دادگستری و امنیت جامعه گفت: هیچ استرالیا زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus که بهترین شواهد او می تواند ارائه دهد که مقامات تلاش برای جلوگیری از coronavirus ورود به زندان مشغول به کار بودند.

وجود خواهد داشت هیچ راهی برای مهار این ویروس در صورت شیوع بیماری در زندان شبکه آقای Nekvapil گفت و Rowson دستورالعمل بودند که او نمی تواند امن از coronavirus در زندان است.

خانم واکر پذیرفته شده این ویروس را گسترش سرعت بیشتری در زندان از جامعه اما گفت مقامات اقداماتی برای اطمینان از ویروس نیست وارد سیستم در وهله اول و در آن مرحله مشغول به کار بودند.

این شامل quarantining جدید زندانیان برای 14 روز قبل از آنها بستری شده بودند به زندان است. زندانیان در حال دریافت بازدید کننده و زمان آنها اجازه خروج از سلول های خود را به نصف شده است.

Rowson محکوم شد به بیش از پنج سال زندان در دسامبر 2018 برای defrauding خود را علاج ناپذیری بیمار از 40 سال متقلبانه گرفتن تقریبا 300.000 دلار در وام و کارت های اعتباری خود را در حال مرگ نام دوست.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

او واجد شرایط برای آزادی مشروط در مارس 2022.

عدالت Ginnane گفت: زمان Rowson ترک کرده بود به خدمت, عدم اطمینان در مورد چگونگی آزادی او خواهد بود موفق و واقعیت این ویروس تا به حال وارد زندان را “نه به نفع” Rowson آزادی از زندان است.

Rowson نیز تسلیم یک درخواست از طریق سیستم زندان برای آزادی های اولیه است که هنوز به تعیین خواهد شد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de