تظاهرات فوران در 13 penitentiaries در سراسر کلمبیا. این درگیری بودند در لا Modelo زندان در پایتخت بوگوتا و مقامات توصیف شورش به عنوان تلاش زندانیان برای فرار.

کشور است وزیر دادگستری مارگاریتا Cabello گفت: در یک آدرس ویدیویی صبح روز یکشنبه که باختری بخشی از یک “عظیم و جنایی فرار تلاش” که مقامات خنثی بود و بود که “هیچ بهداشت مشکل” در زندان است. او گفت: حداقل 23 نفر کشته شده بود.

شورش در میان چندین درگیری های خشونت آمیز در آمریکای لاتین زندانها پس از ورود coronavirus در منطقه است.

نگرانی در حال رشد در سراسر جهان در مورد خطرات روبرو شده توسط زندانیان و کارگران در زندان که در آن محله های نزدیک و تیره و تار عملیات پزشکی می توانید با قرار دادن افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است. یک زندانی در شهری بازداشتگاه در بروکلین آزمایش مثبت شنبه برای coronavirus با توجه به اداره فدرال زندانها. این اولین مورد شناخته شده مربوط به یک زندانی در آمریکا در زندان فدرال سیستم.

در صبح روز یکشنبه کلمبیا وزارت بهداشت گفت: این کشور تا به حال 231 تایید موارد coronavirus منجر به مرگ دو نفر. وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در لا Modelo, با توجه به وزارت دادگستری.

Riot police is seen outside La Modelo prison after a riot started by prisoners demanding government health measures against the spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Bogota, Colombia March 22, 2020. REUTERS/Leonardo Munoz

پلیس ضد شورش دیده می شود در خارج لا Modelo زندان پس از یک شورش آغاز شده توسط زندانیان خواستار, دولت بهداشت و درمان اقدامات در برابر گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در بوگوتا, کلمبیا, مارس 22 سال 2020 است. رویترز/لئوناردو Munoz

صحبت از یک تلفن همراه داخل یکی دیگر از بوگوتا, زندان, لا پیکتا اسکار سانچز, 42, یک زندانی به نام درگیری “یک کشتار که تا به حال گرفته شده زندگی بیشتر از coronavirus در کلمبیا.”

“ما در حال تلاش برای راه اندازی یک SOS گفت:” سانچز اضافه کرد که در این زندان به سر می برند که زندانی بود نه دریافت اطلاعات کافی در مورد چگونه برای محافظت از خود و که بسیاری نگران بودند که سپاه پاسداران می تواند این ویروس را به ترکیب.

“اگر یکی از عفونت آن خواهد بود یک بمب زمان” او گفت:.

در صبح روز یکشنبه اعضای خانواده زندانیان شلوغ هم در خارج لا Modelo برخی با پوشیدن ماسک های جراحی و خواستار اطلاعات در مورد عزیزان خود. آنها گوش به عنوان یک مقام رسمی با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به نام از نام زندانیان مجروح.

در کشور همسایه ونزوئلا حداقل 10 زندانیان درگذشت, هفته گذشته در رتن د کبیمس زندان در ایالت زولیا با توجه به عمر رژیم صهیونیستی است. پریتو. چندین بیشتر زندانیان فرار کردند.

در برزیل, شورش در چهار زندان در سن پائولو منجر به فرار صدها نفر از زندانیان شنبه. شورش آغاز شد و پس از مقامات دولتی به حالت تعلیق موقت ترک مجوزها از 34,000 زندانیان در تلاش برای جلوگیری از گسترده سرایت از coronavirus پشت میله های زندان.

روز چهارشنبه مقامات در سائو پائولو گفت: آنها را دستگیر کرده و 720 از زندانیانی که موفق به فرار. هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری باقی مانده است.

زندانیان در چند زندان نیز معترض طی چند روز گذشته در این مورد نشان دادن در برابر دولت سلول اقدامات است که باید به شدت محدود دسترسی به جهان خارج عمدتا توسط تعلیق خانواده حق ملاقات.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو