یوکوهاما ژاپن — شاهزاده Cruises می گوید یک کانادایی است که در میان اضافی 66 موارد تایید شده از رمان coronavirus روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو است.

این شرکت می گوید در یک بیانیه صادر شده در اوایل صبح روز دوشنبه که مثبت نتایج آزمون تایید شده توسط وزارت بهداشت است و این پس از وزارت “تخلیه پروتکل به ارائه مراقبت های پزشکی برای این موارد است.”

این آخرین مورد افزایش به هشت شماره کانادایی روی الماس شاهزاده که قرارداد این ویروس جدید است. بیمار را از پیوستن به هفت کانادایی دیگر که قبلا گرفته شده به بیمارستان برای درمان و نظارت است.

هفت مورد از این ویروس نیز تشخیص داده شده است در کانادا چهار نفر از آنها در بریتیش کلمبیا و سه در انتاریو است.

دولت فدرال روز یکشنبه گفت که آن را نظارت رفاه 285 کانادایی قرنطینه در الماس شاهزاده و دیگری کشتی کروز لنگر کردن, هنگ کنگ, اما, مقامات بهداشت باید با توجه به هنگ کنگ کشتی همه روشن اجازه می دهد مسافران و خدمه به پیاده.

در ضمن کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam در بیانیه ای گفت: روز شنبه که هیچ یک از 213 evacuees از ووهان چین — به کانون شیوع — که در قرنطینه نیروهای کانادایی پایگاه ترنتون, Ont., به نمایش گذاشته اند هیچ نشانه ای از ویروس.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین است که سفر با نخست وزیر ترودو در آفریقا گفت: یک دوم هواپیما به سمت چپ ترنتون, Ont., اوایل صبح روز یکشنبه به خانه بیشتر کانادایی ها که خواسته اند به بازگشت از چین است.

“هواپیما خواهد بود ترک (چین) در 10 مارس آوردن بازگشت آخرین گروه از کانادایی ها که می خواهند به عودت در 11th” شامپاین گفت.

وجود دارد 236 کانادایی در حال انتظار برای هیئت مدیره این هواپیما از یک شهر است که تحت قرنطینه برای هفته ها به عنوان مقامات چینی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس را گسترش کانادا, مقامات گفت.

اکثر موارد جدید کروناویروس خفیف هستند اما بیماری تنفسی می تواند مرگبار در برخی از افراد است.

چین گزارش داد افزایش ویروس جدید موارد شنبه احتمالا denting خوش بینی است که کنترل بیماری اقدامات از جمله جداسازی شهرهای بزرگ ممکن است کار.

سرزمین اصلی مرگ و میر افزایش 97 به 908 در 24 ساعت از طریق نیمه شب یکشنبه و 3,062 مورد جدید گزارش شده است. که تا 15 درصد از شنبه و شکست یک رشته روزانه کاهش می یابد.

مرگ و میر از این ویروس جدید را تصویب کرده است 774 مردم اعتقاد به فوت در 2002-03 بیماری سندرم حاد تنفسی یکی دیگر از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته. و در حال حاضر در مجموع 40,171 موارد در سرزمین اصلی از ویروس جدید بسیار بیش از 8,098 بیمار توسط سارس.

بیش از 440 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 10, سال 2020 است.

– با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو