پرنس چارلز آزمایش جدید کروناویروس

لندن — پرنس چارلز وارث تاج و تخت دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید خود میگوید.

71 ساله است نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند خود را Clarence House کرد.

آن را می گوید همسرش Camilla, 72, آزمایش منفی است.

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus” Clarence House گفت. “او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

بریتانیا انجمن مطبوعات به نقل از یک منبع گفت: شاهزاده و دوشس باقی مانده در روحیه خوبی که چارلز بود و نه بستری است.

در آزمايشات انجام شده توسط خدمات بهداشت ملی در اسکاتلند است.

“این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر” در این بیانیه گفت:

کاخ باکینگهام گفت: ملکه الیزابت دوم 93 باقی می ماند در خانه اش در ویندزور با 98 سال دوک ادینبورگ.

“علیاحضرت ملکه باقی مانده در سلامت خوب” قصر گفت. “ملکه گذشته دیدم شاهزاده ولز به طور خلاصه پس از سرمایه گذاری در صبح روز 12 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را.”

شاهزاده فیلیپ بود نه با پادشاه هنگامی که او در گذشته شاهد چارلز.

چارلز’ آخرین نامزدی عمومی شد مارس 12. او تا به حال تعدادی از جلسات خصوصی و شرکت کنندگان در آن جلسات آگاه شده است از خود بیماری است.

چارلز با حضور در یک میزگرد در مارس 10 با موناکو شاهزاده آلبرت دوم که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. سلطنتی بریتانیا است نه اعتقاد به متزلزل دست با آلبرت در WaterAid اجلاس سران در لندن در آن روز.

چارلز شده است عکس انجام namaste حرکت را با دست فشرده با هم در رویدادهای عمومی در هفته های اخیر از جمله کشورهای مشترک المنافع روز خدمات در 9 مارس در وستمینستر. این رویداد آخرین رسمی نامزدی شاهزاده هری و همسرش, Meghan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو