شاهزاده اندرو ‘درب’ همکاری در اپستاین مورد: دادستان

شاهزاده اندرو “به طور کامل بست” به طور داوطلبانه در همکاری با ایالات متحده در تحقیقات به جفری اپستین co-توطئه گران دادستان در نیویورک گفت: با وجود سلطنتی عمومی ارائه می دهد برای کمک به هر گونه حمله به خوار اگر سرمایه مورد نیاز است.

آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک جفری برمن گفت که دفتر او بود “با توجه به گزینه های آن” آن را به عنوان ادامه بررسی آن به محکوم پدوفیلیا را دایره همکاران.

دوک آمده است تحت فشار افکار عمومی برای توضیح رابطه اش با اپستاین و اتهامات او برخوردهای جنسی با یک underaged که او را انکار می کند.

“بر خلاف شاهزاده اندرو بسیار عمومی ارائه به همکاری با ما رسیدگی به اپستین co-توطئه گران پیشنهاد شد که انتقال از طریق آزادی مطبوعات شاهزاده اندرو در حال حاضر به طور کامل بست داوطلبانه و همکاری با دفتر ما این است که با توجه به گزینه های خود را,” برمن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

کاخ باکینگهام کاهش یافته است به نظر زمانی که نزدیک سی ان ان.

در ماه نوامبر در بریتانیا پرنس اندرو در بیانیه ای گفت او “مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز” پس از او به طور گسترده ای مورد تمسخر ظاهر در یک مصاحبه بی بی سی که در آن او سوال شد در مورد رابطه خود را به اپستاین.

وکلای اپستین مقتولین قبلا تهدید به حکم اندرو هر چند مشخص نیست که آیا او می تواند مجبور به صحبت می کنند به دادستان.

یکی از اپستین شاکیان ویرجینیا رابرتز Giuffre است ادعا شده که او مجبور شد به برخوردهای جنسی با شاهزاده در حالی که او کمتر از سن قانونی. در 2015 دادگاه فدرال پرونده Giuffre ادعا اپستاین او را مجبور به انجام اعمال جنسی با چندین مردان برجسته از جمله شاهزاده اندرو در سال 2001.

همه کسانی که مردان را رد اتهامات علیه آنها. در نوامبر مصاحبه بی بی سی اندرو گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید در جلسه Giuffre و پیشنهاد کرد که یک عکس از دو نفر از آنها ممکن است doctored.

اپستاین که در رابطه با اندرو ادامه داد: پس از سرمایه اعتقاد برای رابطه جنسی, جرائم درگذشت خودکشی در ماه اوت در حالی که در انتظار دادگاه فدرال اتهامات که او مورد آزار جنسی دختران زیر سن قانونی و فرار یک جنس قاچاق حلقه.

دوک یورک گفت: او مورد اعتماد اپستاین و اذعان کرد که او در آنجا ماند در اپستین خانه در منهتن و پالم بیچ شده بود در اپستین هواپیما خصوصی و بازدید از جزیره خصوصی اپستین. او همچنین با اپستاین در سال 2010 در پارک مرکزی دو سال پس از سرمایه التماس کرد گناه را به درخواست یک جزئی برای فحشا شد و نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

ظاهر خود را در بی بی سی بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد و شاهزاده پشت پا از وظایف عمومی خود را پس از مصاحبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im