نخست وزیر ترودو در نظر گرفتن احتیاط رویکرد به بهبود اقتصادی طرح

COVID-19 ادعا کرد یکی دیگر از 115 زندگی در کانادا روز شنبه به عنوان تعداد تایید و presumptive موارد در سراسر کشور افزایش یافت و نزدیک به یک هزار نفر به 45,354.

با وجود این در حال انجام coronavirus قتل عام استان در حال حرکت به جلو با برنامه های به با احتیاط شروع بازگشایی خود را قفل شده است و اقتصاد.

انتاریو و کبک هر دو انتظار می رود خود را به پرده های اولیه برنامه های این هفته است.

نخست وزیر جاستین ترودو که صحبت به premiers روز جمعه خود را در مورد بهبود استراتژی های دیروز تاکید کرد که هیچ یک از آنها لولا در افرادی که سیستم ایمنی بدن برای ابتلا به COVID-19 دو بار.

او گفت: آن را بیش از حد به زودی برای بحث در مورد به اصطلاح “ایمنی گذرنامه” برای کانادایی ایم که شما با COVID-19 زیرا علم است که هنوز مشخص نیست در مورد اینکه آیا کسانی که بهبود یافته اند از ویروس محافظت از ابتلا به آن را دوباره.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: دولت فدرال تعیین کرده است تا ایمنی نیروی کار است که بررسی خواهد شد که چگونه مردم را به سیستم ایمنی بدن در پاسخ به COVID-19.

اما در حال حاضر ترودو اصرار تمرکز باقی می ماند در جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق فاصله فیزیکی و تجهیزات حفاظت شخصی.

در تورنتو روز گذشته ده ها تن از معترضان بسیج در زمینه انتاریو قوه مقننه هجوم فیزیکی, فاصله, قوانین و خواستار پایان فوری COVID-19 مستند-برخی حتی خواستار این بیماری همه گیر جعل.

برتر داگ فورد بود سریع با قوی ملامت تماس تظاهرکنندگان یک “بی پروا” و “خودخواه” دسته “yahoos” بودند که با شکستن قانون و قرار دادن دیگران از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض خطر است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 26 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im