نخست وزیر جاستین ترودو به شهادت امروز در موسسه خیریه جنجال

OTTAWA — جاستین ترودو خواهد بود در صندلی داغ پنج شنبه برای نادر وزرا نخست ظاهر در مجلس عوام کمیته مواجهه با سوال در مورد نقش او در این نهفته بحث مربوط به ما در سازمان است.

نمایندگان مجلس در کمیته مالی خواهد کوره ترودو در مورد اتفاقاتی که منجر به لیبرال دولت درخواست ما خیریه به نظارت میلیارد و 912 میلیون برنامه فراهم می کند که کمک های مالی به دانشجویان و فارغ التحصیلان برای کار داوطلبانه.

ترودو رئیس ستاد کتی Telford نیز به شهادت برنامه ریزی شده امروز.

نماینده محافظه کار مجلس Pierre Poilievre هشدار داد که اگر نخست وزیر نیست به طور کامل پاسخ به سوالات از مخالفت نمایندگان مجلس در مورد خود و خانواده اش روابط ما با سازمان آنها خواهد او را به عقب دوباره.

“ما می خواهیم حقیقت و تمام حقیقت و چیزی جز حقیقت” Poilievre به خبرنگاران گفت: در اتاوا روز شنبه.

محافظه کاران می گویند بسیاری از سوالات خود را برای ترودو را در اطراف صدها هزار دلار در صحبت کردن هزینه های پرداخت شده به اعضای خانواده خود برای ظاهر شدن در ما حوادث, همراه با هزینه های مربوط.

ما قبلا تایید کرد که ترودو مادر مارگارت ترودو شد و در مورد پرداخت 250.000 دلار برای 28 زبان ظاهر در ما مربوط به وقایع بین سال 2016 و 2020 و برادرش الکساندر پرداخت شده است $32,000 هشت حوادث.

ما موسسان کریگ و مارک african scholar شهادت جمعه که ترودو همسر سوفی Gregoire ترودو شرکت در هفت ما روز و دریافت به طور متوسط از $3,618 برای هر رویداد به پوشش هزینه های. که با این نسخهها کار به $25,326 در کل.

محافظه کاران در حال حاضر خواستار فدرال اخلاق تزار ماریو Dion به گسترش خود پروب ترودو شامل هزینه های سفر ما تحت پوشش در علاوه بر این به زبان هزینه برای خود و برادر.

“چه چیز دیگری است او پنهان شدن در این امر ؟ Poilievre گفت.

در چهارشنبه Dion با ارسال نامه به محافظه کار و حزب دموکراتیک ملی مجلس گفت او گسترش تحقیقات خود را به سفر وزیر دارایی لایحه Morneau و خانواده اش در شرکت بودند که با حمایت ما در سازمان است.

Morneau گفت: عوام کمیته مالی در هفته گذشته او تازه بازپرداخت ما موسسه خیریه بیش از $41,000 در هزینه های سفر او و خانواده اش را در سال 2017 برای دیدن و شرکت در برخی از سازمان های بشردوستانه کار می کنند.

NDP رهبر Jagmeet سینگ گفت که او معتقد است که جزئیات پدید آمده پس از این برنامه اعلام شد نشان می دهد که معامله اعطای ما به کانادا, خدمات دانشجویی برنامه اعطا شد هرگز در مورد دانش آموزان, اما در مورد کمک به دوستان نزدیک از لیبرالها و ترودو.

“است که عمیقا نگران” او گفت: در برنابی B. C.

“نخست وزیر باید کار برای مردم باید کار را برای کانادایی ها نباید کار به نفع غنی سازی خود و یا خانواده او و یا او و یا دوستان نزدیک او.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئیه 30 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>