غرور رفته مجازی در این سال در اینجا چگونه شما می توانید جشن

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس مؤثر است چگونه تجاوز+ جامعه را جشن غرور در ماه ژوئن. همه گیر باعث لغو بسیاری در فرد غرور حوادث, اما برگزارکنندگان پیدا کرده اند راه های خلاق را به جامعه با هم آنلاین.

علاوه بر این بسیاری از سازمان ها از جمله برنامه نویسی است که به دنبال تقویت سیاه صدای در همبستگی با سیاه زندگی توجه شود. در حالی که شما ممکن است راهپیمایی در رژه غرور و یا حضور در یک کارگاه آموزشی در فرد در این سال آن را آسان برای پیوستن به یکی از این حوادث از آسایش خود را از نیمکت.

سیاتل با هم برای پراید

با هم برای غرور مجازی رویداد لگد کردن در روز جمعه. میزبانی جنسیتی لیگ عدالت, سیاتل PrideFest و سیاتل غرور با هم برای غرور رویداد شامل سه روز از کارگاه اجرای برنامه ها و سخنرانان. ثبت نام رایگان است اما نیاز به شرکت.

جهانی غرور 2020

روز شنبه, جهانی, غرور و افتخار را به ارمغان خواهد آورد سیاستمداران, هنرمندان, و هنرمندان از سراسر جهان به صورت 24 ساعته livestream رویداد. سازمان قول داده اند که برای تقویت سیاه صداها و کار با بنیانگذاران سیاه زندگی مهم جنبش است. بیش از 300 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به لحن به صورت, با توجه به برگزارکنندگان و آنها پیش بینی آن خواهد بود که بزرگترین در جهان آنلاین غرور رویداد.

ایوان غرور: یک بلوگرس غرور عجیب و غریب-ANTINE جشنواره

میزبانی بلوگراس, غرور, این موسیقی دیجیتال جشنواره را از ویژگی های اجرای برنامه توسط LGBTQ+ ریشه نوازندگان. ایوان غرور خواهد جریان 10 ساعت موسیقی زنده در روزهای شنبه و یکشنبه. در حالی که برای حضور در یک 10 دلار مبلغ پیشنهاد شده است برای کمک به پرداخت هنرمندان برای اجرای برنامه های خود و حمایت از بلوگراس افتخار سازمان است.

نیویورک غرور خاص پخش رویداد

روز یکشنبه نیویورک غرور برگزار خواهد شد, ویژه, پخش رویداد بزرگداشت اولین پراید مارس در 1970.این رویداد خواهد شد از ویژگی های اجرای برنامه توسط انواع مختلفی از هنرمندان از جمله Janelle Monáe و Deborah Cox و ویژگی های یک ادای احترام به خط مقدم کارگران است.

لا غرور 50TH ANNIVERSARY CELEBRATION

در شنبه, ABC7 میزبان سه ساعته غرور جشن. همراه با حضور افراد مشهور و اجرای این رویداد شامل تاریخی برجسته از لس آنجلس در تجاوز+ جنبش حقوق مدنی و کانون توجه در محلی قهرمانان گمنام.

پراید تورنتو جشنواره آخر هفته

پراید تورنتو جشنواره آخر هفته میزبان انواع مجازی حوادث از جمله رژه با رویدادهای دیگر در ادامه به هفته آینده. وجود دارد تمرکز بر BIPOC برنامه نویسی و ASL برنامه نویسی و تفسیر به صورت فراگیر تجربه.

سان فرانسیسکو غرور آنلاین جشن و تجمع

سان فرانسیسکو افتخار میزبانی آنلاین جشن و تجمع در روز شنبه و یکشنبه است و توصیف آن به عنوان یک آخر هفته طولانی و ادای احترام به تجاوز+ مشاهیر و عجیب و غریب همبستگی. این ترکیب شامل یک تنوع از اعمال موسیقی, مکالمات و مهمانان ویژه از جمله افراد مشهور grand marshal W. Kamau Bell.

در حالی که جشن ممکن است نگاه متفاوت در این سال غرور و افتخار است و قطعا لغو شد. از هر کجا که شما هستند افتخار جشن فقط با یک کلیک دور.