حداقل 11 نفر کشته شده اند از COVID-19 در نیواورلئان خانه های سالمندان در هفته گذشته فقط پس از مرگ در سیاتل خانه سالمندان هفته پیش نشان داد که خطر شدید این ویروس در خانه سالمندان تنظیمات.

خانه های پرستاری در ارائه مراقبت از 1.3 میلیون آمریکایی هر روز در ایالات متحده تحت شرایط عادی این افراد بیشتر در معرض بیماری از آنجا که آنها اغلب از سن پیشرفته و متعدد در شرایط مزمن مانند دیابت و بیماری قلبی است. COVID-19 در حال حاضر ارائه یک روش جدید و خطرناک تهدید.

ساکنان از زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington در نزدیکی سیاتل در میان برای اولین بار در آمریکا به مرگ از COVID-19. ترسناک سرعت است که با ویروس پدید آمده در دراز مدت افزایش امکانات فوری سوال: چگونه می توان خانه های پرستاری حفاظت از ساکنان خود را? باید به آنها اعتراف بیماران مبتلا به این ویروس ؟ و چه باید بکنند اگر ساکن می شود آلوده می شود ؟ این سوالات نیاز به پاسخ فوری.

به عنوان یک تیم تحقیقاتی به بررسی کیفیت مراقبت در مراقبت طولانی مدت. که شامل فاجعه برنامه ریزی برای خانه های سالمندان. بر اساس تصمیم گیری های اخیر ساخته شده توسط ما دولت ما نه خاص تمام در حال انجام است برای جلوگیری از گسترش ویروس در داخل این امکانات.

CDC مقررات نیست به اندازه کافی دقیق

بیش از دو هفته پیش, مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اعمال محدودیت های سفت و سخت در خانه سالمندان بازديد البته با چند استثنا برای پایان زندگی. در حالی که این اقدامات بدون شک حفاظت از ساکنان خانه سالمندان در سراسر کشور آنها را جهانی موثر به عنوان ما می بینیم از این موارد در حال حاضر فوران.

مراقبت شدید به این محدودیت ضروری است به این معنی که خانواده ها و دوستان باید قبول احتیاطی و پیدا کردن جایگزین برای برقراری ارتباط با کسانی که در مورد مراقبت نه تنها در خانه های سالمندان اما زندگی کمک جوامع و سایر ارشد مراقبت از خانه. همچنین در هر مرحله ممکن است باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که خانه سالمندان کارکنان نه حامل ویروس.

گفت: در حال هشدار دهنده شکاف در طرح دولت برای حفاظت از خانه های سالمندان. وجود دارد هیچ نياز است که خانه های سالمندان در حفظ و شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 ساکنان در اتاق انزوا. به جای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که تنها آنها قرار می گیرد در اتاق خصوصی, ترجیحا با خود حمام و سرویس بهداشتی. بیشتر چه, امکانات توصیه می شود آنها می توانند قبول ساکنان جدید مبتلا به این ویروس زمانی که آنها به دنبال تجویز CDC احتیاطی.

این دستورالعمل ها را نادیده بگیرد و افراطی خطر ابتلا به این بیماری به شمار به دیگر ساکنان خانه سالمندان و کارکنان. آنها همچنین چشم پوشی از لغزش آشکار در بسیاری از خانه های پرستاری در کافی کنترل عفونت.

بدون آموزش کافی پرسنل تجهیزات مناسب و با دقت اجرا مقررات شیوع کروناویروس در خانه سالمندان امکانات می تواند تبدیل به رایج است. گتی ایماژ / Jason ردموند

یک ‘clear and present danger’

حرفه ای پزشکی مشغول به کار در مراقبت دراز مدت نگران هستند به خصوص بیش از این چشم انداز است که خانه های پرستاری خواهد بود مجبور به قبول COVID-19 بيمار. 19 مارس قطعنامه از جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی می گوید: عفونت شمار “clear and present danger” به ساکنان خانه سالمندان. این قطعنامه همچنین بر عدم آمادگی در خانه های سالمندان برای رسیدگی به “شدت و پیچیدگی” مدیریت COVID-19 بيمار.

این قطعنامه خواستار محلی و ایالتی و فدرال دولت برای ایجاد مراقبت های تخصصی سایت برای COVID-19 بيمار به دور از ساکنان خانه سالمندان به آنها در تماس با این ویروس ممکن است کشنده باشد. دیگران مشابه ساخته شده اند توصیه.

شیوع بیماری های ویروسی جدید به خانه های سالمندان. قرار گرفتن در معرض آنفلوآنزا و بیماری های دستگاه گوارش مانند نورو ویروس باعث می شود بسیاری از عفونت ها در این امکانات در هر سال است. مقررات در حال حاضر نیاز به خانه های سالمندان برای ایجاد و حفظ خود را در پیشگیری و کنترل برنامه ها برای بیماری های مسری. با وجود آن های اخیر دانشگاه جنوب فلوریدا و تحلیل فدرال پرستاری صفحه اصلی سوابق برخی از آمار نگران کننده: نزدیک به 60 درصد از خانه های پرستاری بودند ذکر شده حداقل یک بار به صورت ناکافی کنترل عفونت بین 2017-19; 15 درصد ذکر شده چندین بار. به همان اندازه نگران کننده است که مقررات جدید شامل الزامات به صورت تمام وقت کارمند در هر مرکز با آموزش های تخصصی مدیریت کنترل عفونت برنامه. با این حال در ماه نوامبر گذشته مراکز مدیکر و مدیکید خدمات با تاخیر مقررات آموزشی مورد نیاز برای اجرای این قانون است.

فعال کردن خانه های سالمندان به کار به طور موثر در طول یک بیماری همه گیر نیاز به روشن و چشم درک درستی از توانایی های خود و محدودیت. آنها موظف به پیروی از الزامات قانونی و در عین حال محدود با نرخ بازپرداخت. در حالی که در خانه های سالمندان به طور معمول قبول قبلا بيماران بستری برای دوره نقاهت و توانبخشی به عنوان بخشی از نقش خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی رمان coronavirus ارائه یک چالش بی سابقه: خانه ندارد و تجهیزات و یا کارکنان برای مراقبت از یک COVID-19 سطح از عفونت است.

برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر در خانه های سالمندان, خانه سالمندان صنعت باید شروع به شدت حمایت از بیماران خود را از طریق افزایش بازپرداخت و تخصیص منابع. خط پایین: این امکانات به فوریت نیاز به تجهیزات بیشتر از جمله موثر حفاظت صورت و لباس و کارکنان لازم با بیماری های عفونی آموزش. سایت های دیگر به دور از مثلا بیماران باید به منظور مراقبت از بیماران که برای درمان و دوره نقاهت بعد از COVID-19. اختصاصی نیروی انسانی باید به تاسیس برای همه COVID-19 بيمار به حداقل رساندن انتقال ویروس در این مرکز از طریق کارکنان. اضافی مدیکر بازپرداخت برای خانه سالمندان مبتلا به COVID-19 نیز کمک به تامین برخی از هزینه های منتقله توسط خانه سالمندان امکانات را در طول این شیوع.

در عین حال همه ما باید به خاطر داشته باشید: حتی اماکن با بهترین برنامه کنترل عفونت خواهد شد که مشکل مراقبت از COVID-19 بيمار. خانه های پرستاری در ارائه مراقبت های ماهر به صورت خاص به شدت مختل بخش از جمعیت — اما آنها نه بیمارستان. آنها طراحی نشده است و یا مجهز به ارائه بیمارستان سطح مهار و مراقبت است که COVID-19 بیماران نیاز به. در حالی که صبح روز دوشنبه quarterbacking که قطعا رخ می دهد پایین ضروری خواهد بود برای آماده سازی خانه های پرستاری برای آینده شیوع COVID-19 یا دیگر عوامل بیماری زا یافته نباید تبدیل به علوفه برای اقدام تنبیهی علیه کارکنان یا مدیریت که به سادگی در تلاش برای انجام بهترین آنها می توانند تحت شرایط وخیم.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو