آزادی مطبوعات متوقف شد من در آهنگ های من – و من مجبور به عمل

در این ماه است که به دنبال من همچنان به خواندن ادبیات علمی و ایجاد ارتباط بین مواد شیمیایی با جدی بر سلامت از جمله سرطان است. من septical در مورد به طور منظم اطمینان از مقامات که این مواد شیمیایی نمی تواند هر گونه آسیب.

زمانی که ساکنان به من آمد با سوفل از یک خوشه سرطان در Williamtown ترین به شدت آلوده به جاده من می دانستم که آن را سزاوار مناسب بررسی است.

من صرف تعطیلات آخر هفته من درب-ضربه زدن و مشکلات ناسازگار بودن تا کیلومتر بر من کرولا که من دنبال کردن ساکنان سابق با آگهی مانند: “او پسر عموی که متعلق به میخانه در Medowie”.

در یکی از جاده های شمارش به پایان رسید در 50 ساکنان با سرطان است.

روزنامه پرداخت به صورت مستقل تست های آزمایشگاهی که به ایجاد یک الگوی سرطان در نزدیکی تخلیه حمل رواناب از پایه.

ما راست بود. ما منتشر شده یافته های ما در یک تحقیق دوبله اندوه در کلم درخت جاده.

پا بعد از تحقیقات من – به عنوان یک روزنامه نگار برای Sydney Morning Herald – مرا به که در آن همه آغاز شد و در ایالات متحده که در آن 3M تولید مواد شیمیایی برای چند دهه.

یک بلوک به دور از دفتر مرکزی این شرکت در ایالت مینه سوتا ما در بر داشت یک مدرسه که در آن کودکان و نوجوانان شده است, نوشیدن آب آلوده و 21 توسعه یافته سرطان در 15 سال است.

ما برای اولین بار کاغذ در جهان به جزئیات کامل مطالب 3M داخلی اسناد منتشر شده از طریق یک دادگاه آمریکایی مورد استفاده برای محرمانه این شرکت کار کرده بود به دستور “علم” و فریب افکار عمومی در مورد اثرات مضر PFAS.

دولت استرالیا متهم شده است که عقب مانده و بقیه جهان در پاسخ به خطرات ناشی از PFAS. اما این هفته ما باید افتخار کنیم که در کشور ما برای اولین بار به ارائه غرامت به ساکنان که خواص شده اند آلوده توسط خود دولت است.

به من آبخيز لحظه به عهد به محض سرسختی از مردم در این جوامع یک سیستم حقوقی است که می تواند ارائه اصل جبران و پایدار توانایی چهارم و مستغلات برای برگزاری قدرتمند به حساب.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de