هنرپیشه ی برجسته ی تماس برای ملاقات با ترودو در میان راه آهن محاصره

OTTAWA — کانادا premiers خواستار دیدار با نخست وزیر جاستین ترودو به بحث در مورد چگونه به آدرس ادامه تظاهرات و راه آهن محاصره که تعطیل کردن بسیاری از سیستم راه آهن این کشور.

Premiers ساخته شده پس از درخواست تلفنی جلسه روز شنبه با توجه به بیانیه ای در این جلسه از ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف است.

“کانادا premiers مورد بحث و بررسی اثرات آن غیر قانونی محاصره داشتن خود را در حوزه های قضایی مربوطه و اقتصاد” وزارت معارف در بیانیه ای گفت ایمیل به CTVNews.ca.

“Premiers خواستار دیدار با نخست وزیر فردا از طریق تلفنی به بحث در مورد راه به یک راه حل صلح آمیز و پایان دادن به محاصره غیر قانونی.”

CTVNews.ca رسیده به دفتر نخست وزیر برای نظر.

معترضان شده اند blockading خطوط راه آهن در نزدیکی Belleville, Ont. در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با پیشنهاد ساخت یک خط لوله گاز از طریق خاک خود در شمال B. C. دیگر محاصره فنر در سراسر کشور است.

این محاصره باعث شده راه آهن لغو شد که به نوبه خود مختل حمل و نقل کالا و باعث از طریق راه آهن به صدور موقت اخراج اعلامیه “نزدیک به” 1000 کارکنان.

CN راه آهن نیز گذاشته نزدیک به 450 کارگر در عملیات خود در شرق کانادا پس از لغو بیش از 400 قطار در هفته گذشته به علت محاصره.

Premiers شده اند و صریح در مورد سرخوردگی خود را با محاصره است. آلبرتا برتر جیسون کنی به نام پلیس برای اجرای دستورات در برابر تظاهرکنندگان خواستار تظاهرات “هرج و مرج” در یک کنفرانس مطبوعاتی در کلگری در روز چهارشنبه.

“آشتی معنا نیست که اجازه می دهد یک زن و شوهر از مردم به تعطیل کردن اقتصاد ملی است. آشتی به معنی گوش دادن با احترام و اطمینان حاصل کرد که مردم بومی فرصتی برای بهره مندی از مسئول توسعه” کنی گفت.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت همچنین خطاب به رسانه ها در شهر کبک در روز چهارشنبه و به نام در ترودو برای تحمیل یک مهلت معترضان “در چند روز آینده.”

مانیتوبا برتر برایان Pallister گفت: CTV قدرت بازی شنبه که این افزایش اختلاف می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش کانادایی در چه قوانین می گویند در مورد این نوع از مسائل.

“در این کشور همه ما نیاز به دانستن است که ما باید یک صدا. اما ما همچنین نیاز به دانستن را حق وتو” Pallister گفت.

B. C. برتر جان هرگن نیز صریح در مورد تظاهرات. در حالی که او با تاکید بر اهمیت صلح آمیز تظاهرات کرده ابراز سرخوردگی خود را با growingly مخل تظاهرات در B. C. مقننه و اخیرا در خارج از خانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im