واشنگتن — یک هیئت از premiers خواهد بود در واشنگتن در این آخر هفته به حفاظت مرزی کسب و کار و روابط با همتایان آمریکایی خود مصون سازی شرط خود را در سپیده دم جدید و نامشخص دوران موفق در آمریکای شمالی تجارت است.

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف در این سال رئیس شورای فدراسیون منجر خواهد شد و یک گروه از استان رهبران که شامل انتاریو برتر داگ فورد, Alberta برتر جیسون کنی کبک فرانسوا ایتالیایی, توالت و بلین هیگز برتر نیوبرونزویک.

Premiers در حال بدست گرفتن بخشی در زمستان نشست ملی انجمن فرمانداران سه روز جمع آوری آغاز جمعه مریلند که در آن رژیم صهیونیستی است. لری هوگان رئیس انجمن در این سال است که صدور صورت حساب خود را در حال انجام “زیرساخت: پایه و اساس موفقیت” ابتکار عمل به عنوان یک centrepiece. معاون نخست وزیر Chrystia Freeland نیز وجود خواهد داشت برای ملاقات با مقامات آمریکایی در حاشیه کنفرانس است.

بخشی از این ماموریت این است که به گسترش کانادا قدردانی ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه جدید در آمریکای شمالی پیمان تجارت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته است که در انتظار تصویب در مجلس عوام.

اما بخش دیگر خواهد بود پیشگیرانه تلاش در برابر ادواری تجارت مانع است که تهدید باز گشت و در عصر USMCA: خرید در آمریکا به حمایت از عناصر گذشته احیا توسط باراک اوباما در سال 2009 بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک به این کشور حفاری از رکود بزرگ.

“ما نمی توانیم به ایستادگی و صبر کنید” فورد گفت: مخاطبان از رهبران کسب و کار در هفته گذشته در تورنتو به او طعنه انتاریو برنامه های دولت برای یک تجارت جدید توافق با اوهایو با هدف بهبود دسترسی به بازار و قرارداد.

اوهایو به تنهایی نشان دهنده حدود 2.5 میلیارد دلار در تامین فرصت های او اضافه شده است.

“ما در حال گرفتن به خرید سیاست های آمریکا در حال صدمه زدن به انتاریو کسب و کار و کارگران است. ما در حال همکاری با دولت فدرال برای اطمینان از کانادا معاف از خرید آمریکا مقررات در سطح فدرال. در حال حاضر ما در حال کار بر روی یک ساخته شده در انتاریو راه حل است که ما را قادر به ایستادن برای انتاریو کارگران و کسب و کار.”

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که این روز را در کاخ سفید است لگد زدن لاستیک در یک برنامه به جلو و از یک $1.7 تریلیون دلار تدارکات توافق با اعضای سازمان تجارت جهانی از جمله کانادا ، به اصطلاح توافق در دولت تهیه و مانند نفتا می دهد می تواند کانادا مناقصه دسترسی ترجیحی به قراردادهای دولتی. کسانی که مقررات حذف شدند از USMCA.

خرید آمریکایی شده است همیشه حاضر مشکل برای شرکت در کانادا حتی با سازمان تجارت جهانی توافق گفت: Dan Ujczo یک تجارت بین المللی وکیل با دیکینسون رایت در کلمبوس, اوهایو. در موارد دیگر مانند دفاع قرارداد وجود دارد خود ایستاده موافقت نامه های که دست نخورده باقی می ماند ،

“اما مهم این است که به شرکت های ایالات متحده است که تکیه بر کانادا محصولات در زنجیره تامین خود را به مدافع” Ujczo گفت.

“ما این را در طول اوباما محرک. این deja vu همه را دوباره و دوباره.”

علامت Agnew, مدیر امور بین الملل کانادا اتاق بازرگانی گفت: آمریکا خروج از توافق خواهد بود “مشکل ساز” با توجه به این واقعیت است که خرید است نه تحت پوشش USMCA. یا نه تهمت است جدی باقی می ماند یک سوال باز است اما “با توجه او به دنبال از طریق در برخی از تهدیدات نظر ما این است که رد آن را از دست.”

جدید موافقت نامه های تجاری عين حمایتی روحیه همچنان در حال افزایش Moe اذعان جمعه و آن را حیاتی برای ادامه تعامل با کلید شرکای تجاری در مورد مسائل داخل و خارج USMCA مانند همیشه حاضر چوب نرم چوب اختلاف است.

“این است که همه به این دلیل بیشتر برای ما-به عنوان استان ساسکاچوان و من می خواهم بگویم به عنوان یک ملت از کانادا-که ما نیاز به ادامه به تعامل با بازارهای ما,” او گفت:.

“برای ساسکاچوان که بیش از 150 کشور در سراسر جهان; 55 درصد از محصول ما نشانی از رفتن به آمریکا همه به این دلیل بیشتر برای ما به روی زمین در آن مناطق خاص مورد علاقه.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 6, 2020.

– با فایل های از استفانی تیلور در رجینا و آلیسون جونز در تورنتو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو