برتر باید در عمل مديران نگرانی

از لحظه ای که روشن شد همه گیر شد رفتن به نفوذ استرالیا و مستندات پیشنهاد شد, مدارس شده اند احسان مسئله است. ویکتوریا نقل مکان کرد و به سرعت خاموش مدارس در اوایل با وجود نخست وزیر اسکات موریسون و افسر ارشد پزشکی برندان مورفی به شدت مشاوره آنها امن و باید باز باقی می ماند. برتر Daniel Andrews درست ساخته شده تماس بگیرید.

هنگامی که منحنی در ابتدا پهن فشار از کانبرا به دانش آموزان اجازه می دهد برای بازگشت به چهره به چهره آموزش به زودی رشد داشته است. اما آقای اندروز خود را ادامه داد محتاط رویکرد با ویکتوریا که آخرین دولت به طور کامل بازگشایی درب مدرسه به همه دانش آموزان است. دوباره آن را به سمت راست تماس بگیرید.

Manor Lakes P-12 College was shut down after a senior student tested positive to COVID-19.

مانور دریاچه P-12 کالج بود تعطیل بعد از ارشد دانشجو آزمایش مثبت به COVID-19.اعتبار:جو Armao

ویکتوریا دوم افزایش عفونت های پایان دادن به آن است. در اولین روز از زمستان تعطیلات مدرسه در ژوئن 27, وجود دارد 41 امتیاز مثبت عفونت های ثبت شده در ویکتوریا. در پایان دو هفته استراحت که تعداد پرورشی به 273 آن رو به افزایش بود. هنگامی که مرحله سه مستند ابقاء شد در شهر ملبورن و میچل شایر تصمیم گیری در مدارس در انتظار قرار داده شد.

تماس نهایی شد یک مصالحه. سال 11 و 12 دانش آموزان را به صورت چهره به چهره آموزش همراه با کودکان با نیازهای ویژه و 10 سال دانش آموزان انجام VCE کلاس در حالی که دیگران را از راه دور یادگیری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de