برتر نزدیک مرز با ویکتوریا در حال حاضر

در این زمینه حفظ مرز بین NSW و ویکتوریا باز شد و به عنوان یک نماد مهم که متحد متقابل دولت تلاش است.

و آن را به حال محدود پیامدهای عملی است. دیگر از کسانی که در Albury-Wodonga که در آن یک مرز بسته شدن را به معنای قطع 35,000 یا پس Wodonga ساکنان از دسترسی به نزدیکترین بیمارستان آن را کمی به تشویق واقعی جنبش در سراسر خطوط دولت است.

در آن زمان هیچ کس در هر NSW یا ویکتوریا اجازه داده شد به ترک خانه های خود را به جز برای انجام کار ضروری به ورزش بروید دکتر و یا سوپر مارکت. قطعا وجود دارد بسیار کمی احتمال که آنها خواهد بود رفتن صدها کیلومتر دور در تعطیلات و یا برای یک سفر کاری به دولت دیگر بدون مواجهه قابل توجهی جریمه و جامعه مخالفت.

ما در حال حاضر مقابله با یک چشم انداز بسیار متفاوت. همکاری های مرزی و واقعا تلاش ملی برای مبارزه با این ویروس به دست آمده است. مردم عمدتا رایگان به ترک خانه های خود و برای شرکت در مسافرت برای تفریح و کار و اهداف.

و ویکتوریا و نیو سات ویلز روبرو هستند بسیار متفاوت بهداشت عمومی چالش است. ویکتوریا در حال دست و پنجه نرم کردن با یک اوج جدید در COVID عفونت است که نیاز به یک بازگشت قوی و اقدامات سخت حداقل در برخی از مناطق.

NSW در مقابل اتحاد بین بردن – و نه فقط مهار – ویروس داخل چشم.

این هم جایزه نهایی در مبارزه با COVID – یک جایزه با ارزش توسط کارشناسان بهداشت عمومی و اقتصاددانان به طور یکسان.

مهار بدان معنی است که شانس ابتلا به ویروس قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. این بدان معنی است که کسانی که قرارداد این ویروس می تواند بر روی تخت بیمارستان در دسترس بودن. و بنابراین این بدان معنی است که شانس که اعضای آسیب پذیر جامعه را از این ویروس به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

اما آن را هنوز هم به معنی ادامه داد اجتماعی فاصله پراکنده کار و تعطیلی مدارس و داوطلبانه خود انزوا برای بسیاری از مسن استرالیایی و اعضای آسیب پذیر جامعه است.

در حال بارگذاری

و این به معنی ادامه داد: عدم اطمینان اقتصادی ضعیف و مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس.

حذف و در مقابل می تواند اجازه می دهد هر کس در جامعه ما به بازگشت به روال عادی خود با اعتماد به نفس – و به درو از هر دو مزایای اقتصادی و اجتماعی که با آن اعتماد به نفس است.

استرالیا بدون مسافرت های بین المللی خواهد بود بسیار متفاوت محل و یکی که می بیند کاهش رشد اقتصادی از باز کردن استرالیا. اما مگر و تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است و به طور گسترده ای مستقر شده اند – چیزی که شاید سال و نه ماه دور – بهترین شانس بازگشت به رونق اقتصادی دروغ در از بین بردن ویروس در استرالیا.

و این چیزی است که NSW نزدیک به دستیابی به.

بنابراین ما نمی توانیم خطر رفتن به یک مبارزه برای مهار و یا نوع مبارزه است که ما ویکتوریا دوستان و متحدان متاسفانه مقابله با. و با تکیه بر اراده خوب از شهروندان به مسافرت می کند که فقط. آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از خطر دوم اوج در NSW.

برای جلوگیری از خطر NSW نیاز فوری به بستن مرز خود را با ویکتوریا.

مداخله از این نوع است نه فقط خوب برای بهداشت عمومی – بلکه پدر و مادر کار تعداد کمی از آنها می خواهید به بازگشت به کار از خانه با فرزندان ما که در خانه درس.

بسته شدن مرز باید یک اقدام موقت و به طور مداوم بازبینی. و باید آن را طراحی شده برای اجازه می دهد کسانی که در Albury-Wodonga به معاف ترجمه برای سفر در سراسر مرز. این امر ایجاد یک نوع Albury-Wodonga “منطقه سبز” است که در غیر این صورت جلوگیری از اختلال قابل توجهی به آن جامعه می شود و عملا بسیار دشوار است برای به اجرا درآوردن.

اما باید آن را یک اولویت فوری برای دولت NSW که تا کنون تقریبا همه چیز دیگر از کشتی های کروز راست. بار تغییر کرده است از ماه مارس و وقت آن است که برای دولت به تغییر با آنها.

روزالیند دیکسون است که یک استاد حقوق و مدیر گیلبرت + توبین مرکز حقوق عمومی و ریچارد هولدن است یک استاد اقتصاد در دانشگاه UNSW سیدنی.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de