‘Prehabilitation’: آموزش بدن خود را برای عمل جراحی ممکن است بهبود و کاهش عوارض

اگر شما تا به حال یک عمل جراحی به تعویق افتاد با توجه به همه گیر و یا یک است که در افق وجود دارد ممکن است برخی از شما در حال حاضر می توانید برای آماده سازی و برای کمک به بهبود خود را بعد از عمل نتیجه.

Prehabilitation یک استراتژی است که با استفاده از ورزش برای بهبود عملکردی بيماران ظرفیت قبل از عمل جراحی برای کمک به بهبود نتایج است که به طور فزاینده ای توصیه می شود برای کسانی که در مواجهه با برنامه ریزی عمل جراحی و آن را بهبود نتایج و تجربیات بیماران در سراسر طیف گسترده ای از شرایط.

هیچ تضمینی وجود ندارد, البته, اما آن را می دهد بیماران بسیار بیشتر آژانس بر سلامت خود و آن را هرگز یک ایده بد را به انجام آنچه شما می توانید به کاهش خطر ابتلا به عوارض پس از عمل جراحی.

خطرات بعد از عمل

از نظر آماری مرگ ظرف یک ماه پس از یک عملیات حساب 7.7 درصد از مرگ و میر در سطح جهان است که باعث می شود آن را یکی از سه عامل کمک به جهانی مرگ و میر انتهایی تنها حمله قلبی و سکته مغزی.

در حالی که مرگ شدید ترین نتیجه عمل جراحی بیماران نیز در معرض اضافی بعد از عمل عوارضی همچون خستگی شدید دیگر بستری در بیمارستان و یا در بیمارستان re-پذیرش و کم خونی و بی اشتهایی در میان یک میزبان از دیگران است. کسانی که بیشتر در معرض خطر پس از عمل به طور کلی افراد مسن که در حال حاضر زندگی می کنند با دیگر بیماری های مزمن را مختلف داروها و کاهش سطح تناسب اندام.

مهارت فولاد تیم است نه تنها عامل تاثیر می گذارد که نتیجه عمل جراحی است. (Unsplash/موسسه ملی سرطان)

موفقیت عمل جراحی بستگی به بیش از مهارت کارکنان پزشکی و پیچیدگی عملیات. آن را تبدیل به آشکار است که احتمال بازگشت بیمار به لحاظ جسمی و روانی سالم دولت نیز وابسته به آنچه انجام می دهند در هفته منتهی به عمل جراحی است.

دانشمندان نشان داده اند که یک راه موثر برای افزایش شانس موفقیت این است که به لحاظ جسمی قطار در زمان منجر به یک عمل جراحی است. در این زمان از عدم قطعیت که بسیاری از عمل های جراحی شده اند با تاخیر prehabilitation ممکن است یک فرصت برای کمک به بهینه سازی نتایج.

ورزش می تواند در بهبود تناسب اندام تدریجی در عنوان کمی تا دو هفته. (Pexels)

پزشکان اغلب در رابطه با بيمار و عوامل خطر مانند فشار خون بالا و چربی خون وضعیت و یا چاقی هستند که بسیاری از آنها دشوار است برای کنترل. شاید جسمانی چیزی است که شما می توانید تغییر دهید و با تمرين و اثرات عوامل خطر متعددی باید به این فهرست اضافه شده. ورزش آموزش می توانید خود را بهبود آمادگی جسمانی تدریجی در عنوان کمی تا دو هفته آن را یک گزینه قابل دوام برای مردم در مورد به انجام یک عمل جراحی.

Prehabilitation

مفهوم prehabilitation مبتنی بر این ایده است که بیماران مبتلا به بالاتر ظرفيت عملکردی و یا سطح تناسب اندام را بهتر تحمل عمل جراحی را کمتر پس از عمل و عوارض و نشان دادن عملکردی بهتر و روانی و اجتماعی و فولاد نتایج.

مردم با افزايش ظرفيت عملکردی قبل از عمل جراحی ممکن است بهتر است بعد از عمل نتایج. (Unsplash/Yulissa Tagle)

فکر می کنم از تناسب اندام خود را به عنوان یک پارچ آب و هر نتیجه پس از عمل جراحی به عنوان یک گیاه. آب بیشتر شما را در آغاز تا حدودی پیش بینی کرد که چگونه بسیاری از گیاهان و یا نتایج شما می تواند مراقبت از. انتقادی شواهد علمی نشان می دهد که یک فرد سطح تناسب اندام ممکن است قوی تر پیش بینی بعد از عمل خطر از سنتی عوامل خطر به عنوان بهبود در تناسب اندام شده اند در ارتباط با پیشرفت های قابل توجهی در بقا.

خبر بزرگ این است که ما می دانیم که بسیاری از انواع ورزش آموزش موثر هستند از جمله پیاده روی سریع یا آهسته دویدن, آموزش فاصله با شدت بالا وزنه برداری, تمرین تنفس و عضلات یا مفاصل-آموزش های خاص.

فعلی تناسب اندام بیمار است که یک عامل مهم به نظر در هنگام تجویز قبل از جراحی در برنامه ورزش به عنوان کسی که با بالاتر سطح تناسب اندام به احتمال زیاد قادر خواهد بود برای تکمیل بیشتر به چالش کشیدن برنامه مانند آموزش فاصله با شدت بالا همراه با آموزش قدرت و نیاز به فعالیت بیشتر برای دیدن فیزیکی داشت. در مقابل قدیمی تر و ضعیف و ناتوان و بیمار تحت شیمی درمانی در آماده سازی برای عمل جراحی بیشتر خواهد بود محدود در سطح تناسب اندام و فقط ممکن است قادر به تکمیل تنفس عمیق و تمرینات با تمرکز بر تقویت خود دم عضلات است که عضلات تنفسی استفاده می شود که استنشاق مانند دیافراگم.

آماده شدن برای عمل جراحی به تعویق افتاد

صرف نظر از ورزش خاص برنامه به نظر می رسد که این ورزش مداخلات بی خطر هستند و ممکن است در ارتباط با بهبود پس از عمل نتایج.

مانند آموزش برای یک مسابقه یا رویداد ورزشی prehabilitation برنامه موثر ترین زمانی که در ترکیب با تغذیه و مداخلات روانشناختی. عمل جراحی باعث یک واکنش پاسخ به استرس باعث افزایش نیاز به انرژی اضافی که می توان با مکمل های غذایی مانند خوردن یک رژیم غذایی عالی در پروتئین است.

افرادی که جراحی شده اند به تعویق افتاد با توجه به همه گیر را یک فرصت برای انجام prehabilitation. (Shutterstock)

پرداختن به یک بیمار اضطراب در مورد مدیریت درد و تغییرات رفتاری مانند ترک سیگار و کاهش مصرف الکل نشان داده شده است به طور مستقل کاهش خطر ابتلا به عوارض پس از عمل. بهترین نتایج بعد از عمل مشاهده شده است که یک چند جانبه رویکرد یا یک برنامه طراحی شده برای رسیدگی به تمام جنبه های سلامت بیمار استفاده شده است.

در مراقبت های بهداشتی ممکن است به تغییر چرخ دنده ها. اگر ما با استفاده از prehabilitation و روش جراحی مانند آموزش یک مسابقه ما می تواند بهتر دیدن نتایج مرگ و میر کمتر و سالم تر به بیماران است. این است که حتی بیشتر مهم است در حال حاضر میان زمان بیماری همه گیر. با بسیاری از عمل جراحی به تعویق افتاد, بسیاری از بیماران باید برخی از زمان اضافی برای prehabilitation که می تواند به بهبود نتیجه خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net