باردار در یک زمان از coronavirus – تغییر خطرات و آنچه شما نیاز به دانستن

“پس از حامله شدن و ارائه در یک بیماری همه گیر … آنچه را که تو چگونه است؟”

این سوال برای من فرستاده شده توسط یکی از همکاران که هر دو پرستار و یک مادر باردار, متوقف شد, و من در آهنگ های من. به عنوان یک OB-GYN پزشک من به طور طبیعی تمرکز بر علم مراقبت های بهداشتی. ایمیل خود را به من یادآوری عدم اطمینان مادران باردار در حال حاضر به عنوان خطرات بهداشتی و سیستم مراقبت های بهداشتی در اطراف آنها تغییر در میان این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که دانش مورد جدید کروناویروس بیماری COVID-19 است که به سرعت در حال تحول و هنوز هم وجود دارد بسیاری از گمنام, پزشکی, گروه مطالعات و شروع به ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات بسیاری در انتظار خانواده ها می پرسید.

آیا زنان باردار بیشتر در معرض خطر از COVID-19?

تا کنون اطلاعات در COVID-19 نمی کند نشان می دهد زنان باردار در خطر بالاتر ابتلا به این ویروس با توجه به کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان. اما به عنوان ما را دیده اند از آنفولانزا آنها بیشتر در معرض خطر آسیب و اگر آنها عفونت های تنفسی. بارداری باعث می شود انواع مختلفی از تغییرات در بدن و در نتیجه اندکی ضعف سيستم ايمنی دولت است که می تواند منجر به عفونت های بیشتر باعث صدمه و آسیب است.

آیا داشتن coronavirus ایجاد یک خطر سقط جنین یا زایمان زودرس?

مطالعات هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است نشان می دهد اگر داشتن COVID-19 در طول بارداری باعث افزایش احتمال سقط جنین وجود دارد ولی برخی از شواهد از بیماری های دیگر. در طول کوروناویروس سارس بیماری همه گیر در 2002-2003 زنان با ویروس پیدا شد که کمی بالاتر خطر سقط جنین, اما تنها کسانی بودند که به شدت بیمار است.

داشتن عفونت های تنفسی ویروسی در دوران بارداری مانند آنفولانزا شده است در ارتباط با مشکلات مانند وزن کم هنگام تولد و تولد زودرس. علاوه بر این داشتن تب بالا در اوایل بارداری ممکن است خطر ابتلا به برخی نقص, اگر چه به طور کلی وقوع آن نقص است و هنوز هم کم است.

می توانید یک مادر با COVID-19 تصویب این ویروس به نوزاد در رحم مادر?

این اطلاعات در حال تحول سریع است. دو مقاله منتشر شده مارس 26 توصیف پیدا کردن coronavirus آنتی بادی در سه نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19. که می تواند نشان می دهد آنها تا به حال شده است در معرض ویروس در رحم هر چند ویروس خود را نمی شد تشخیص در خون بند ناف و محققان پرسش در مورد نوع آزمون مورد استفاده قرار گیرد. محققان در یک مطالعه قبلی هیچ شواهدی از COVID-19 در مایع آمنیوتیک و یا خون بند ناف از شش سایر نوزادان متولد شده از زنان آلوده. در حالی که مقالات پژوهشی شامل تنها تعداد کمی از موارد عدم انتقال عمودی از مادر به کودک در دوران جنینی می تواند مطابق با آنچه که دیده می شود با دیگر شایع تنفسی ویروسی بیماری در دوران بارداری مانند آنفلوانزا است.

شده اند وجود دارد چند گزارش از نوزادان به عنوان جوان به عنوان یک چند روز با عفونت است. اما در این موارد اعتقاد بر این است که مادر یا یکی از اعضای خانواده انتقال عفونت به نوزاد از طریق تماس نزدیک پس از تحویل. این ویروس میتواند از طریق سرفه یا عطسه که می تواند گسترش ویروس مملو از قطرات در یک نوزاد.

چگونه دوران بارداری معاینات در حال تغییر است ؟

مراقبت های دوران بارداری ممکن است نگاه متفاوت در حالی که برای کنترل گسترش COVID-19 در میان بیماران و مراقبین و کارکنان پزشکی.

به طور معمول یک زن باردار در حدود 14 دوران بارداری بازدیدکننده داشته است. که ممکن است کاهش می یابد در حدود نیم با پزشکی از راه دور بازی یک نقش بزرگتر. پزشکی از راه دور در حال حاضر تایید شده توسط کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان به بیماران در مناطق روستایی تنظیمات. در حال حاضر این بیماری همه گیر در حال ساخت مجازی راه حل های مراقبت از یک ابزار ضروری. زنان باردار قادر به انجام برخی از در خانه مانیتورینگ مانند فشار خون بالا و دیابت و انقباضات و پزشکی از راه دور می تواند حتی با بارداری مشاوران مانند endocrinologists و مشاوران ژنتیک.

فرکانس سونوگرافی قرار ملاقات نیز ممکن است تغییر کند. جامعه مادر و جنین می گوید آن را بی خطر است برای کاهش “روال” فراصوت در این زمان بدون به خطر انداختن ایمنی و بهداشت بارداری است. البته برخی از بیماران با شرایط خاص مانند دوقلوها و یا نوزادان مشکوک به نقص هنگام تولد ممکن است نیاز به بیشتر های سنتی ،

به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق ووهان چین در اوایل سال 2020 زنان باردار مواجه با خطرات جدید به عنوان بیمارستان شروع به اجرا از منابع. در ایالات متحده برخی از بیمارستان ها آغاز شده محدود کردن بازدید کنندگان در هنگام زایمان به منظور کاهش احتمال گسترش این بیماری است. گتی ایماژ

آنچه باید انتظار داشت در هنگام زایمان ؟

بیمارستان ها در حال انجام آنچه آنها می توانند برای به حداقل رساندن فرد به فرد انتقال و که ممکن است به معنی تحویل متفاوت به نظر می رسد بیش از حد. برخی از بیمارستان ها در حال غربالگری تمام کارکنان پزشکی از جمله با درجه حرارت چک در شروع شیفت.

بازدید کنندگان نیز محدود شده است. اخیرا بیمارستانی در نیویورک اجرا هیچ بازدید کننده سیاست از جمله شرکای برای بیماران به هنگام تولد با استناد به کروناویروس خطر است. این است که قطعا نه آنچه زنان کارگر پیش بینی خود را برای تحویل در زمان گسترده بیماری مسری آن واقعیت است.

اگر من COVID-19 خواهد من نیاز به یک سزارين?

هیچ. داشتن COVID-19 دلیلی برای سزارین. هیچ شواهدی وجود دارد که هر کدام روش زایمان طبیعی یا سزارین است امن تر زمانی که آن را می آید به COVID-19. اگر چه داده است هنوز هم محدود دیگر coronavirus عفونت شده اند شناخته شده برای تصویب به کودک از زايمان.

هر دو کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و جامعه از مادران و جنین معتقدند در اغلب موارد در زمان تحویل باید دیکته شده توسط مادر COVID-19 تشخیص است. زنان آلوده در اوایل بارداری که بهبود می یابند باید بدون تغییر به خود برنامه تحویل. برای زنان آلوده به بعد در دوران بارداری آن است که معقول و منطقی به تلاش برای به تعویق انداختن تحویل تا زمانی که دیگر هیچ دلیل پزشکی مطرح می شود تا زمانی که مادر دریافت منفی نتیجه آزمون.

چه مدت طول خواهد من در بیمارستان پس از من به تولد, و اگر چه من COVID-19?

انتظار می رود سریع تر ترخیص از بیمارستان. به منظور محدود کردن خطر ناخواسته و قرار گرفتن در معرض عفونت ACOG می گوید ترشحات ممکن است در نظر گرفته شده و پس از 12 تا 24 ساعت به جای معمول 24 تا 48 ساعت بدون عارضه برای زنان با زایمان واژینال و پس از دو روز برای زنان با سزارين تولد بسته به وضعیت سلامت خود را.

برای مادران با تایید COVID-19 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که نوزادان بود جدا شده از آنها که قابل درک است ایده آل نیست. که می تواند به معنای طراحی یک پرده بین مادر و نوزاد و نگه داشتن آنها را حداقل شش فوت از هم جدا. CDC نشان می دهد که در ادامه جدایی تا 72 ساعت پس از مادر تب از بین رفته است. اگر دیگر هیچ فرد بالغ سالم در حال حاضر در اتاق را به مراقبت از نوزاد یک مادر که تایید شده یا مشکوک به COVID-19 باید در یک ماسک و عمل بهداشت دست قبل از هر تغذیه یا دیگر تماس نزدیک با نوزاد.

خانه تولد امن تر از یک بیمارستان در حال حاضر ؟

اگر یک زن بخواهد به نوزاد در یک بیمارستان یا مرکز تولد او را به یک تیم اختصاصی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آموزش دیده برای محافظت از خود و نوزاد خود را از COVID-19 و رسیدگی به هر گونه عوارض پیش بینی نشده. وجود دارد برخی از نگرانی در مورد فرد-به-فرد با قرار گرفتن در معرض COVID-19 در خانه تولد تنظیمات با توجه به محدودیت های کمتری بر روی بازدید کنندگان است. اگر چه ACOG ساخته شده است بیانیه ای به طور خاص در این خطر بریتانیا کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists یک بیانیه ارائه مشاوره در برابر خانه تولد برای زنانی که در معرض شده COVID-19.

می توانید شیر نوزاد من اگر من COVID-19?

در موارد محدود, گزارش تاریخ, هیچ شواهدی از ویروس یافت شده در شیر آلوده با COVID-19; اما هشدارها هنوز هم توصیه می شود. تغذیه با شیر مادر را تشویق و یک برنامه به طور بالقوه منبع مهم آنتی بادی برای حفاظت از نوزاد. CDC توصیه می کند که در طول موقت جدایی, زنانی که قصد شیر باید تشویق به پمپ خود را شیر برای ایجاد و حفظ عرضه شیر. مادر باید شستن دست های خود را قبل از دست زدن به هر گونه پمپ یا بطری قطعات. اگر ممکن است همچنین توصیه می شود به کسی که سالم است تغذیه نوزاد.

داشتن یک کودک یک مناسبت مهم است که باید جشن گرفته می شود از جمله در طول یک بیماری همه گیر. انجام بخشی خود را برای سالم نگه داشتن خود را. شستن دست های خود را حفظ فاصله اجتماعی و نگه داشتن در تماس نزدیک خود را با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در طول بارداری است. آن را نمی ممکن است آنچه شما پیش بینی, اما شما باید کاملا یک داستان به کودکان خود بگویید.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو