دعا کنید اما دور ماندن: نگه داشتن ایمان در زمان coronavirus

آفت در ابعاد جهانی ممکن است به نظر می رسد کتاب مقدس اما coronavirus ایجاد چالش های جدید برای رهبران مذهبی. هفته گذشته در استرالیا و بسیاری از کلیساها و مساجد و کنیسه ها فعالانه تصمیم به لغو عادی خود خدمات عبادت. این آسان نیست تصمیم گیری برای گروه برای آنها جمع شده جامعه است که مرکزی به هویت خود و عمل است.

در آخر هفته, دولت فدرال, اعلام, جدید, اقدامات سختگیرانه به عنوان بخشی از یک “مرحله 1” مستند که به معنی ایمان به جوامع دیگر می تواند جمع آوری به عبادت. در ویکتوریا, تشییع جنازه و مراسم عروسی نیز ممنوع است.

استرالیا بزرگترین متحد کلیسا نیولایف یکی از اولین بار در استرالیا به حرکت می کند خدمات زیر آنلاین با نخست وزیر تماس برای لغو تجمع بیش از 500. خود منجر وزیر استو کامرون خطاب به جماعت حاضر و به نام این “دوست داشتنی ترین چیزی که به انجام”. به عنوان کلیسا استفاده می شود به چند رسانه ای عبادت آنها مجهز به حرکت آنلاین.


ادامه مطلب: نمایی از تپه: مکانهای تفریحی در بسته شدیدی اقدامات برای مبارزه با ویروس


کلیساهای سنتی مانند سنت جان کلیسای آنگلیکان در تورک صورت چالش های مختلف. آنها باید لغو جمعه خدمات خود را اما در حال نگه داشتن کلیسا های تاریخی و باغ باز کردن تا زمانی که ممکن است برای شخصی دعا و انعکاس. خود کشیش پیتر فرانسوی است که بیشتر در مورد چگونه آنها را ادامه خواهد داد برای مراقبت از مرده و عزادار به عنوان سنت جان اغلب می بیند بیش از 1000 نفر در طول هفته برای خدمات مراسم تشییع جنازه.

مراسم عروسی را می توان به تعویق افتاد اما مجالس ترحیم دیگر ماده است. فرانسوی گفت:

ما در حال همکاری نزدیک با ما محلی مدیران مراسم تشییع جنازه و عمیقا آگاه از نیاز به عشق و محبت برای عزادار حتی اگر ما نمی توانیم جسمی را جمع آوری با هم در روش سنتی است. خدمات مراسم تشییع جنازه برای قابل پیش بینی خواهد شد نگاه بسیار متفاوت است.

ایتالیا ممنوع مجالس ترحیم از هر نوع. بدن در حال دفن و یا سوزانده تنها با یک کشیش یا برگذار حال حاضر. این برگ عزادار عزیزان در برزخ انتظار تا زمانی که آنها می توانید نگه دارید مناسب خدمات مراسم تشییع جنازه.

PM در اطلاعیه روز یکشنبه شب در حال حاضر روشن می سازد که استرالیا کلیسا و مذهبی سازمان نیز ممنوع از برگزاری مراسم تشییع جنازه خدمات. نشسته شیوا در روش سنتی یا جمع آوری در دیگر آیین های سوگواری مرده را نمی توان برای آینده قابل پیش بینی.

نه همه جوامع دینی دارد پاسخ را در همان راه. Coronavirus همه گیر در معرض طولانی-برگزار تنش میان علم و ایمان به صورت محافظه کارانه ایمان جوامع است. محافظه کار کلیساهای مسیحی مانند مارگارت دادگاه کلیسای زندگی باید گفت: “خون عیسی” را محافظت می نماید.

این ادعا ها ریشه در یک رفاه کلام که ساده لوحانه ادعا می کند خدا را محافظت می کند و برکت حضرت (معمولا از نظر مالی) همراه با همزمان بی اعتمادی از علم است. این بی اعتمادی است زیرا تئوری های علمی مانند تکامل متقابلا منحصر به فرد به یک لفظ خواندن ایجاد داستان در کتاب مقدس به ویژه پیدایش و بنابراین به عنوان یک تهدید و یا در تضاد با ایمان است.

در انتهای دیگر از ecclesial طیف کلیسای ارتدکس یونانی است و تا کنون ادامه خدمت به صمیمیت و همدلی با این ادعا که کسی نمی تواند قرارداد یک بیماری از عشای ربانی چرا که نان و شراب در حال بدن و خون مسیح است. دانشمندان ممکن است اختلاف نظر دارند.

از همه بدتر کسانی هستند که به دنبال بهره مندی از ترس است که مانند یک بیماری همه گیر تداعی. کشیش تلویزیونی و تهمت مشاور Paula White در رد جدیت coronavirus است و در حال حاضر فرصت طلبانه درخواست برای کمک های نقدی برای یک بیمارستان برای “روح بیمار”. با استناد به مزمور 91 یک مزمور صحبت می کند که از خدا حفاظت در زمان مشکلات او می پرسد مردم برای کمک های مالی از $91 به عنوان “دانه بودجه” برای خدا برکت. دیگران امیدوار کننده شفا از طریق تلویزیون است. Preying بر ترس مردم در این راه این است که بر خلاف سنت مسیحی و الهیات.

مسیحیان معروف بودند در دوران باستان برای ماندن به مراقبت از بیمار و در حال مرگ در طول قابل توجهی آفت. پس از همه به خطر زندگی خود را به خاطر دیگری است که بسیار عیسی مانند چیزی که به انجام است.

مسیحیان نه تنها در این شجاع اعمال خدمات. این نوع از خود سرویس قربانی مرکزی به بسیاری از ادیان جهان.

اما پویایی از زمان همه گیر متفاوت هستند. ماندن به دیگران ممکن است تهدیدی برای زندگی خود را بیش از خود. از آن نوع جدیدی از مشکل: چگونه می توانم شما “عشق همسایه خود را” زمانی که شما قرار نیست به نزدیکی آنها ؟

چالش برای همه جوامع این است که چگونه به پرورش جامعه و حمایت از یکدیگر در حالی که فاصله فیزیکی. بسیاری از جوامع دینی هستند زنده جریان خدمات و یا های از قبل ضبط شده را موعظه. دیگران را تشویق گروه های کوچک برای دیدار در خانه و یا ملاقات در زمان واقعی از طریق نرم افزار هایی مانند زوم.


ادامه مطلب: Grattan روز جمعه: ما در حال حاضر یک ملت در خود انزوا


مراقبت معنوی پیچیده تر است. برخی از جوامع دینی باید مراقبت معنوی فهرستی از هفتگی های تلفنی به بررسی در هر دو جسمی و معنوی نیازهای کاربران است. دیگران در حال ارائه بسته های مراقبتی و وعده های غذایی به درب خانه سالمندان عضو و یا سیستم دوستان درخواست اعضای متعهد به چک کردن در با یک دیگر هر چند روز یا جوانان برای کمک به همسر عامیانه با تکنولوژی.

در قلب هر دین و جامعه: تجمع مردم با هم به عبادت, دعا, مراقبت از یکدیگر و خوردن با هم. وجود دارد بنابراین چیزی متضاد در مورد درخواست اعضای جوامع دینی برای نشان دادن عشق خود را با نگه داشتن دور از یکدیگر است. این یک مشکل است و ضد فرهنگی چیزی که برای بسیاری از افراد به انجام. در عین حال آن چیزی است که بسیاری از رهبران مذهبی در استرالیا درخواست از جوامع خود را به عنوان آنها اعتماد مشاوره از دانشمندان و کارشناسان که این بهترین راه برای نشان دادن مراقبت از آسیب پذیر ترین در جامعه ما است.

در این زمان اضطراب رهبران تمام ادیان باید هر دو یک فرصت و مسئولیت به گام تا با کلمات راحتی و شفقت نقاشی در اعماق مقدس خود سنت ها و متون.

این اثر ماندگار از coronavirus در جوامع دینی باقی مانده است دیده می شود. مردم را گله به کنیسه های خود هنگامی که در نهایت اجازه شاد بودن قادر به با هم بودن دوباره ؟ خواهد شد و یا عادات شکسته شود و اتصالات از دست رفته به مردم کشف راه های دیگر به دعا و تغذیه زندگی معنوی خود را در خارج از یکشنبه کلیسا ؟

شاید خلاقیت این شرایط جدید تقاضا منجر به طیف وسیع تری از ایمان عبارات و اساسا تغییر ماهیت ایمان جوامع در قرن 21 است.

هر چه در آینده به نظر می رسد مانند خلاق و اشکال جدیدی از مراقبت و عبادت در حال ظهور است. آن سخت است تصور کنید که این ترک نخواهد کرد یک میراث ماندگار در جوامع دینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>