Potts Point در حالت آماده باش بالا به عنوان ویکتوریا گزارش شش کشته و 384 جدید COVID موارد

“همه افرادی که زندگی می کنند و یا بازدید Potts Point منطقه در دو هفته گذشته باید تست شده در صورتی که هر گونه علائم COVID-19 اما حداقل” NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت: در روز سه شنبه.

One staff member from The Apollo tested positive for COVID-19. The restaurant has been closed for deep cleaning.

یکی از کارکنان از آپولو آزمایش مثبت برای COVID-19. رستوران بسته شده برای تمیز کردن عمیق.اعتبار:Dominic Lorrimer

در نزدیکی عزیزم نقطه کروز قایق بادبانی باشگاه استرالیا بسته شد برای تمیز کردن در روز سه شنبه دو نفر در آن جامعه آزمایش مثبت است.

CYCA ناخدا پل Billingham گفت: در این مورد مثبت از محلی که برای بازدید از محل باشگاه وانجمن با شریک زندگی خود را, و همه کارکنان و مدیران فرستاده شده بود برای COVID-19 تست به عنوان یک نتیجه.

“ما در واقع رفتن راه فراتر از آنچه مورد نیاز است با بستن” او گفت:.

او گفت که به احتمال زیاد متصل به تایلند راک رستوران مورد در Potts Point.

همچنین در شهرستان درونی تناسب اندام اولین پادشاهان صلیب بسته برای تمیز کردن پس از یک شخص که با حضور یک کلاس بدنسازی در جولای 20 آزمایش مثبت برای ویروس.

A person who attended Fitness First in Kings Cross on July 20 for a class has tested positive.

یک فرد که با حضور تناسب اندام اولین بار در کینگز کراس در تاریخ 20 ژوئیه برای یک کلاس دارای آزمایش مثبت است.اعتبار:Dominic Lorrimer

تناسب اندام اولین سخنگویان گفت NSW بهداشت و بهداری تمام کاربرانی که به عنوان پتانسیل تماس نزدیک از این مورد و دیگر اعضا یا کارکنان در معرض خطر بودند.

“باشگاه دستخوش فرایند تمیز کردن عمیق در علاوه بر این به افزایش تمیز کردن روزانه شده است که در محل مصرف از باشگاه بازگشایی در ماه ژوئن” سخنگوی گفت. “باشگاه باز می ماند و امن برای همه کسانی که به دیدن.”

دو دیگر موارد گزارش شده در NSW در صبح روز سه شنبه یک بازگشت مسافر در هتل قرنطینه و کسی که به دست آورد COVID-19 در ویکتوریا و در انزوا.

یک زن در 30s بود که یک مسافر در Jetstar پرواز JQ506 از ملبورن به سیدنی در جولای 25, تست مثبت است. NSW سلامت تماس با دیگر مسافران در نظر گرفته شده تماس نزدیک بودند که نشسته در ردیف 10 تا 14 و کارگردانی آنها را تست کنید در صورتی که حتی علائم خفیف.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk روز سه شنبه توصیه ساکنان به سفر به NSW به عنوان دولت ثبت شده و هیچ مورد جدید.

“ما سخت بسته شدن مرز با ویکتوریا ما سه اعلام نقاط با NSW و اگر وجود دارد شیوع بیشتر ما دریغ نکنید به اقدام” او گفت:.

در حال بارگذاری

“اگر ما را حتی قوی تر اقدامات ما اقدامات قوی تر.”

در ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: تنها ضروری ترین اعمال جراحی الکتیو خواهد برو جلو که دولت موفق شیوع بیماری در چند سالخورده-امکانات مراقبت با 769 فعال موارد در این بخش است.

“است که تا تخت و آن را به آزاد کردن کارکنان. کارکنان بزرگترین مسئله” او گفت:.

“این در مورد داشتن کارکنان است که قادر به ارائه مراقبت و حمایت از آسیب پذیر ترین ساکنان و بیرون آمدن از بخش خصوصی مراقبت از سالمندان.”

نخست وزیر اسکات موریسون صحبت در کوئینزلند Sunshine Coast گفت که در حالی که او با توجه به صرف چند روز در دولت او خواهد بازگشت به کانبرا به کمک ویکتوریا.

آقای موریسون گفت: برخورد با سالمندان-مراقبت از بحران “مسئولیت مشترک” بین دولت ها است.

“من فکر می کنم فوریت وضعیت من نیاز به بازگشت به کانبرا” او گفت:.

کارکنان داروخانه منزوی پس از حضور در کانون رستوران

هجده کارکنان از داروخانه متصل به سنت وینسنت بیمارستان خصوصی خود پس از جداسازی آنها dined در تایلند راک در Potts Point در پنج شنبه, جولای 17.

در حال بارگذاری

“مطابق با NSW بهداشت بخشنامه که هر کسی که بازدید از رستوران برای بیش از دو ساعت در روزهای 15 و 25 ژوئیه [باید] آزمایش می شود و از خود جدا برای 14 روز داروخانه کارکنان که dined در رستوران در حال حاضر در خود انزوا در انتظار نتایج COVID-19 آزمون” سخنگوی HPS داروخانه ها گفت.

“سنت وینسنت بیمارستان خصوصی و داروخانه باید ترتیبات در محل به ادامه داروخانه عملیات با بیمار و رفاهی کارکنان در اولویت باشد.”

Dr شعار مردم خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و گردهمایی و برای جلوگیری از ورزشگاه مگر اینکه تجهیزات بود “به طور کامل” بین کاربران.

“از نگرانی خاص است و انتقال در مکان های مانند هتل ها و رستوران ها و گردهمایی های اجتماعی,” او گفت:.

“میزبان نیست و یا رفتن به یک تجمع بیش از 10 نفر در خانه است.”

Dr شعار خاطر نشان کرد هر کسی که احساس می کند حتی خفیف ترین علائم برای تست شده و به ماندن در خانه تا زمانی که آنها پاک هستند و گفت: مردم باید حفظ, اجتماعی, فاصله, دست, بهداشت و سرفه آداب معاشرت در حالی که در خارج و در مورد.

“استفاده از یک ماسک اگر شما در موقعیت های که در آن شما قادر به اجتماعی فاصله به خصوص در داخل خانه,” او گفت:.

آقای موریسون گفت: در حالی که وجود دارد “شیوع مناطق” در NSW دولت تا به حال آنها را تحت کنترل.

در حال بارگذاری

“برخی وجود دارد در مورد شیوع بیماری در NSW اما آنها در حال گرفتن در بالای آنها بسیار به سرعت و حاوی آنها را” او گفت:.

“آنها قادر به نگه داشتن اقتصاد خود را باز و آنها قادر به دریافت در بالای شیوع و آن را در استرالیا منافع ملی است که آنها موفق خواهد بود.”

وجود 75 مورد مربوط به تایلند راک Wetherill پارک شیوع 56 مرتبط با خوشه در تقاطع هتل در Casula در آذربایجان غربی و هشت مربوط به بتمنس بای سربازان باشگاه خوشه.

پانزده موارد مرتبط شده اند به تشییع جنازه تجمعات.

در 24 ساعت 8 بعد از ظهر روز دوشنبه 16,009 آزمون گزارش شد از 22,032 در دوره گزارش قبلی است. تعداد افراد تحت درمان با NSW Health تغییر نکرده است.

با Mary Ward, Matt Bungard لیدیا لینچ

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم و اعداد شما نیاز به دانستن. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de