پتانسیل برای صرفه جویی در زندگی’: روانشناس امیدوار پلیس دوباره کنار گذاشتهشدن گزارش استفاده از نیروی

تورنتو — اتهامات اخیر استفاده بیش از حد از زور در میان پلیس در انتاریو باید محوری افسر رفتار به ملی انظار اما یک متخصص در زمینه ارائه راه حل های بالقوه را به پلیس سال پیش است که هرگز اجرا شده است.

در پاسخ به یک بازرس گزارش در سال 2016 University of Toronto Mississauga روانشناس جودیت اندرسن و تیم طراحی و توسعه دو گزارش – یکی در سال 2017 و 2018 – که شامل بهترین شیوه برای د-افزایش شرایط تنش و بر اساس یک راهنمای برای آموزش افسران در د-تشدید درگیری و استفاده از زور.

“هنگامی که مبتنی بر شواهد آموزش نهاد در سطح ملی می بینید کاهش استفاده بیش از حد از زور و شما را کاهش نیروی کشنده استفاده و تیراندازی و شما ببینید افزایش تعاملات مثبت با” اندرسن گفت NewsNight با CTV News, موجود در جریان برنامه Quibi.

اول از این گزارش که شده این هفته به نام برای بررسی انتاریو پلیس درسى و 16 ساعت به ارزش استفاده از نیروی آموزش سالانه و تست استاندارد در د تشدید برای افسران در میان چندین توصیه های دیگر برای پلیس de-تشدید.

دوم گزارش ارائه شده دقیق مدل تصمیم گیری برای پلیس برخورد با موضوع از جمله عوامل مؤثر در به در نظر گرفتن چنین به عنوان زبان بدن در محیط داخلی و عوامل استرس زا.

“من مصرانه از مردم به خواندن این گزارش به نگاهی داده و به تجزیه و تحلیل این موارد که اتفاق می افتد با توجه به مدل تصمیم گیری است که ما را در” اندرسن گفت.

در حالی که این گزارشها هرگز به اجرا در انتاریو اندرسن شده است کار با نیروهای پلیس در سراسر جهان, که در آن او به دیده یک بهبود قابل توجه در استفاده از زور و د تشدید به خصوص در فنلاند.

“ما برقرار مبتنی بر شواهد شیوه های خود را به پولیس ملی برنامه درسی آنها باید سه سال از مهارت های مبتنی بر آموزش,” او گفت:. “افسران حمل سلاح. آنها حمل اسلحه. تقریبا هیچ… حوادث از استفاده بیش از حد از زور و آنها به عنوان برخی از مهمترین و با ارزش خدمتگزاران در جمعیت نظرسنجی.”

“ما یک مورد مثال از فنلاند. ما باید برنامه درسی خود را. ما باید راه های که در آن آنها به این نهاد مبتنی بر شواهد شیوه ها و نتایج.”

اندرسن گفت که او تصمیم به انتشار گزارش زیر چند با مشخصات بالا حوادث اتهام استفاده بیش از حد از زور در آمریکای شمالی و از جمله در انتاریو که در آن های اخیر مرگ و میر ناشی از Ejaz Ahmed Choudry در Mississauga و Regis Korchinski-Paquet در تورنتو را موجب خشم.

من باور دارم که آن را ضروری است که دسترسی به این اسناد و که آنها قادر به استفاده از آن به عنوان راهنما برای آنچه که آنها درخواست برای,” او گفت:. “بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از اعتراض عمومی در حال حاضر برای راه حل های سراسر شمال امریکا و درک آنچه این تحقیقات می گوید: در راه حل ها و شواهد پایه را فراهم می کند با توانایی به دانستن آنچه که برای درخواست و چگونه به ارزیابی آنچه در واقع انجام شده است.”

اندرسن معتقد است او گزارش و توصیه ها اگر اجرا شده در آموزش پلیس می تواند کمک به د-تشدید برخی از این شرایط و پلیس بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به آنها را بدون استفاده از نیروی کشنده.

ما کاملا دیده می شود که این پتانسیل برای نجات زندگی,” او گفت:. “شواهد مبتنی بر آموزش است که من انجام داده ام و همکاران من انجام داده اند را کاهش می دهد کشنده-نیروی اشتباهات. ما دیده ایم که نهاد در فنلاند و ما شاهد نتایج بهتر در خیابان. ما می دانیم که کار می کند.”

در روز پنج شنبه تورنتو شهردار جان حزب محافظه کار گفت که حمایت از یک حرکت در تالار شهر که در نهایت پال خواستار قطع بودجه دولت بخشی از پلیس شهر بودجه و حرکت آن را به “بحرانی جامعه و خدمات اجتماعی” و نه تکیه به شدت در پلیس برای تماس های از مردم در پریشانی.

با فایل های از CTV تورنتو